Євро 2012!!!

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Black »

Вот бля ці азіати знов недовольні. Да я срав на їхні асоціації бля. Хай грають в чемпіонаті Азії.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Matviyuk »

Я вважаю, що талісманом чемпіонату з футболу робити свиню це дурість. Не бачу ніякого звязку футболу зі свиньми. І свиня це не символ ні України, ні Польщі. А те, що сало, то в багатьох країнах на душу населення його зїдають набагато більше ніж в Україні. Взагалі пропозицію свині як талісмана, вважаю безсмаковою, староідейною і вульгарною. Так само, як назву футбольної команди "Іллічівець" (тут хоть від спонсора). Тут треба згадати Врунгеля: "Как корабиль назовьош, так он и попливьот". не хочеться, щоб чемпіонат набув слави "свинського" :D
ps. я не мусульманин
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Viktor »

Matviyuk писав:Я вважаю, що талісманом чемпіонату з футболу робити свиню це дурість. Не бачу ніякого звязку футболу зі свиньми. І свиня це не символ ні України, ні Польщі. А те, що сало, то в багатьох країнах на душу населення його зїдають набагато більше ніж в Україні. Взагалі пропозицію свині як талісмана, вважаю безсмаковою, староідейною і вульгарною. Так само, як назву футбольної команди "Іллічівець" (тут хоть від спонсора). Тут треба згадати Врунгеля: "Как корабиль назовьош, так он и попливьот". не хочеться, щоб чемпіонат набув слави "свинського" :D
ps. я не мусульманин
Нічого поганого в цьому талісмані не бачу. Хоча є альтернатива з польської сторони: http://ua.for-ua.com/football/2007/04/20/151551.html.
В багатьої країнах, які проводили схожі форуми, талісмани теж не були особливо оригінальні. У Німеччині в 2002 р., наприклад, талісманом було левеня, яке аж ніякого відношення до цієї країни не має (якби була африканська, то ще б було якось зрозуміло), в Італії 1990 р. талісманом взагалі було якесь незрозуміле створіння схоже на людину. І цей список можна продовжити. Тобто ніхто особливо не напружується щодо створення якогось особливого талісману. І це правильно, бо не це є головним. А головне - якісна організація такого турніру. А у нас з цим (як і у поляків теж) зараз серйозні проблеми. Ось, де чемпіонат може набути слами "свинського", як пише Matviyuk.
А щодо свинки, то вона хоч якось, а має відношення до нашої країни. Треба гордитися хоча б цим, якщо іншого немає. Тому я голосую за свиню!
А щодо турків, скажу таке: я б взагалі цю країну в Європу не приймав. Показували нещодавно рівень життя простих мешканців в східних районах: кордон з Іраком, Іраном. Так там до цього часу общинний лад. Ні шкіл, ні лікарень, ні нормальних будинків, збирають якусь бавовну за 1$ в день і так живуть. Зате у кожного хазяїна в хаті є автомат Калашнікова. Їхнє місце в Азії. Ніякої Європи, Black правильно каже.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Belamor »

Да назва супер :D Гол - ПІГГ-ЕР. Це тіпа як голкіпер. :D Ну не знаю. Попахує маразмом. Але якшо свиня то свиня.
Нафіг всіх мусульман. Тоже мені ....
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Black »

Віктор, а та новина актуальна яку ти кинув? Вона датована 20 квітня, я так зрозумів...
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Viktor »

Актуальна, це ж лише проект. Затвердження офіційного логотипу буде пізніше.
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Viktor »

А ось ще, для прикладу, лого Чемпіонату Європи з футболу в Швейцарії та Австрії, який пройде в 2008 р. і на який наша збірна "успішно" не потрапила: http://fans.com.ua/primary.php?cat=143& ... og&id=4957.
Нічим не краще за нашу свинку, особливо їхні імена.
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Viktor »

З А К О Н У К Р А Ї Н И "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні": http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... reg=962-16
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Matviyuk »

Просто новий, "респектабельний" імідж створюють для Україна. Раніше іноземці асоціювали її з Анд. Шевченко, Кличко, Чорнобилем. Тепер новими символами будуть: Вєрка сердючка (вже є), Гол - ПІГГ-ЕР і той же Чорнобиль :cry:
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення keepo »

Та ладно вам гнати, талісман як талісман... тим паче, що свиня не кругом "числиться" бруднульою, в деяких країнах це символ достатку...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Belamor »

Мусульманам не подобається. Не знаю чи правда, але кажуть, що в Ізраїльских автобусах і маршрутках при вході вішають мішечки з свинячим салом (для захисту від смертників, якшо смерник контактував з нечистим перед смертю - він не попаде в рай).

Та впринципі талісман як талісман. Живенька така свиня. Але все одно попахує маразмом. Не могли шось мудріше придумати?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Black »

А мені прапор їхній не подобається. То що вони мають його міняти чи що? Висказують відітє лі вони тут своє фе, тоді карикатури намалювали, то погроми робились, війну мало не розпочали. Відстали вони від цивілізації, де давно вже свобода слова.
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Viktor »

Belamor писав:Мусульманам не подобається. Не знаю чи правда, але кажуть, що в Ізраїльских автобусах і маршрутках при вході вішають мішечки з свинячим салом (для захисту від смертників, якшо смерник контактував з нечистим перед смертю - він не попаде в рай).

Та впринципі талісман як талісман. Живенька така свиня. Але все одно попахує маразмом. Не могли шось мудріше придумати?
Belamor, так в чому маразм? Ти так і не надав агрументів.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Belamor »

Ну а чого одразу СВИНЯ? От вам всім подобається, що українців весь час з салом і свинею повязують? Я дуже люблю сало, їм його з цибулькою і часником з великим задоволенням. Ну але чого тіко така асоціація? Як на мене свиня - товста, хоч кажуть, що в природі вони дуже швидкі, але в мене вона асоціюється з неповороткістю. Ну ніяк до футболу. Хоч би мультик позирили "Як козаки в футбол грали".
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Belamor »

Я б талісманом зробив Кварцяного. Ото жжот не падецкі. Малаток. :D
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти