Провайдери, млін.....

Мережа інтернет, мобільний інтернет, інтернет-магазини, реклама сайтів і таке інше...

Модератор: Саня

Аватар користувача
ferryman
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 198
З нами з: П'ят 08 липня 2005 р. 11:02
Контактна інформація:

Повідомлення ferryman »

Єх... вставлю своїх 5 коп. http://www.internet.lutsk.ua/prices.php
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

ferryman, Тарифи песня тільки коли ж світлана на сороковому вже буде :?:
Patria o Muerte
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Написав на "Фотаком" листа наступного змісту:
З Новим роком!
Відповідно до п. 5.3 Договору №2752 про надання телекомунікаційних послуг (доступ до мережі Інтернет) від 26 травня 2006 року Оператор може змінювати встановлені ним тарифні плани на послуги попередньо попередивши про це Споживача не пізніше як за 10 днів до введення таких змін.
Новина на сайті з'явилася 25 грудня 2006 року. Відповідна інформація в засобах масової інформації з'явилася в газеті "Волинь нова" №148(14775) від 26 грудня 2006 року.
Таким чином зміна тарифів з 1 січня 2007 року є незаконною, оскільки суперечить умовам Договору.
Прошу забезпечити належне виконання умов договору.
Я не маю наміру продовжувати користуватися даною послугою по новим тарифам. Скажіть, будь ласка, які дії мені потрібно здійснити, щоб припинити використання послуги за тарифним планом "Вечір Необмежений CallBack (16:00-24:00)" і підключитися до "Домашніх мереж". В які терміни може бути виконане таке підключення? Що буде в цьому випадку з авансовим платежем, який я здійснив в минулого року ще за старими тарифами?
Буду вдячний за оперативну відповідь.
Веселих свят :-)
З повагою, Олександр.

Якщо спробувати прочитати договір, ти виходить, що вони не мають права змінити тариф з 1 січня 2007 року. Може, дадуть якісь пояснення. Хоча й розумію, що людям зараз не до цього :-)
В той же час, послуга CallBack в даний момент ще працює. 20 хв. тому спокійно законектився на 49К. Можливо, хто заплатив до Нового року, то ще зможе трхи покористуватися? Але якщо так, то чому не було про це інофрмації? Я б на пів року спокійно собі проплатив...
Аватар користувача
ferryman
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 198
З нами з: П'ят 08 липня 2005 р. 11:02
Контактна інформація:

Повідомлення ferryman »

Poison писав: ferryman, Тарифи песня тільки коли ж світлана на сороковому вже буде :?:


та хз... якщо б від мене залежало...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Маловато як на 60 грн...
Аватар користувача
viking
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 27
З нами з: Нед 17 грудня 2006 р. 22:26
Звідки: Луцьк

Повідомлення viking »

З Нового року ВІЗОР знизив тарифи на інет.  :)
Тепер на СвітЛані за 50 грн. маю 2,0 Гб оплаченого трафіка
шара скажу я вам  :P
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Сьогдні, 3 грудня 2007 року, на тарифному плані "Вечір Необмежений CallBack" отой CallBack закінчився . Завтра збираюся зайти до них поговорити. Це ж порушення умов договору. Вони попередили менше як за 10 днів. Які є правові методи впливу на контору? Як примусити їх виконувати умови договору?
Хто ще користується таким інетом?
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Саня, , більшість договорів складені так, що навіть судові позови навряд чи допоможуть. В нас так складаються договори, що крайнього не найдеш. Але все таки варт піти і пригрозити позовом до суду.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Та не думаю, що від суду буде якийсь толк. Тільки нерви попсую трохи.
Ходив сьогодні до них. Хотів заключити договір на підключення до "Домашніх мереж". Не вдалося. В договорі є пункт, згідно якого вони зобов'язують розпочати надавати послугу в місячний термін. Кажуть, треба залишити заявку, а вони потім передзвонять коли приходити заключати договір. Люди очікують по пів року й більше :-(.
Кажуть, що треба щоб було три заяви з будинку. Вже є 5. Може щось і зроблять. Але терміни туманні. Користуватся без каллбеку інетом явно не вигідно. Похвилинка в нас досить дорога.
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Повідомлення Філософ »

Саня писав:
Написав на "Фотаком" листа наступного змісту:
З Новим роком!
Відповідно до п. 5.3 Договору №2752 про надання телекомунікаційних послуг (доступ до мережі Інтернет) від 26 травня 2006 року Оператор може змінювати встановлені ним тарифні плани на послуги попередньо попередивши про це Споживача не пізніше як за 10 днів до введення таких змін.
Новина на сайті з'явилася 25 грудня 2006 року. Відповідна інформація в засобах масової інформації з'явилася в газеті "Волинь нова" №148(14775) від 26 грудня 2006 року.
Таким чином зміна тарифів з 1 січня 2007 року є незаконною, оскільки суперечить умовам Договору.
Прошу забезпечити належне виконання умов договору.
Я не маю наміру продовжувати користуватися даною послугою по новим тарифам. Скажіть, будь ласка, які дії мені потрібно здійснити, щоб припинити використання послуги за тарифним планом "Вечір Необмежений CallBack (16:00-24:00)" і підключитися до "Домашніх мереж". В які терміни може бути виконане таке підключення? Що буде в цьому випадку з авансовим платежем, який я здійснив в минулого року ще за старими тарифами?
Буду вдячний за оперативну відповідь.
Веселих свят :-)
З повагою, Олександр.

Якщо спробувати прочитати договір, ти виходить, що вони не мають права змінити тариф з 1 січня 2007 року. Може, дадуть якісь пояснення. Хоча й розумію, що людям зараз не до цього :-)
В той же час, послуга CallBack в даний момент ще працює. 20 хв. тому спокійно законектився на 49К. Можливо, хто заплатив до Нового року, то ще зможе трхи покористуватися? Але якщо так, то чому не було про це інофрмації? Я б на пів року спокійно собі проплатив...


Я теж таке думав. Але забив болт і все.
До речі, кажуть, ніби в Фотакомі керовніцтво помінялось...
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

Філософ, що значить "...ніби в Фотакомі керовніцтво помінялось..." ? Їх купили "з потрохами". Датагруп купила. Тепер контора потужніша суттєво стала.
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Єство писав: Тепер контора потужніша суттєво стала.


І в чому це проявилось на сьогоднішній день?
Аватар користувача
ferryman
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 198
З нами з: П'ят 08 липня 2005 р. 11:02
Контактна інформація:

Повідомлення ferryman »

Дик поки ніхто не жалується наскільки мені відомо. Багато знайомих сидить на фотакомі - кажуть норма.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А раніше що більше жалувалось???
Скоріш за все нічо не змінилось взагалі крім власника...  :D
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

А відповіді на листа я так і не отримав :-(. І заявки мертво висять. Ніхто поки нічого не робить для того, щоб я зміг заплатити гроші і почати користуватися "Луцькими мережами" від "Фотаком".
Треба знову про себе нагадати.
Відповісти