Який би мобільний ви би собі купили зараз?

Обговорюємо мобільні телефони, новинки, ціни, виробників, аксесуари...

Модератор: Саня

Аватар користувача
shuminator
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 581
З нами з: Пон 10 липня 2006 р. 19:02
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення shuminator »

згідний але ходити з Nokia 6600 мене вже дістало - не mp3, камера - 0,3 mpx.смішно.стидно виймати з кишені.Хоча раніше він був толковий апарат
SHUMINATOR
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

shuminator, візьми Nokia 6230i моделька вже досить застаріла, але не втратила своєї актуальності  :)
До речі, black, ти вже із 6230і??
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Мені б і сіменса 35-го було б не стидно виймати. Працює, дзвонить, що ще треба? Це ж телефон, основна функція - дзвонити, додаткові - смс та невеликі розміри телефону він виконує, ну ще можна поліфонію, щоб непротивно дзвонив. А радуватись від картинок і мелодій я того не розумію. Для музики є плеєри, для фото - фотоапарати. Нормальний фотік має лінзу по діаметру як ширина телефону...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

То тільки наш народ може соромитися свого телефона. Я не розумію людей, які купляють телефон за $300+, а потім дзвонять по 2 сек., бо на рахунку лише 30 коп. В нас чомусь вважається престижно мати "крутий" телефон, щоб на ньому "музика" бомкала, щоб камера була з кучею мегапікселів і т.д., і т.п., а виникає потреба подзвонити - і облом. Нема грошей.
В телефоні головне саме зв'язок. Якщо апарат не виконує своїх прямих функцій, то перетворюється просто на забавку.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Мда. Підліткові думки міняти телфон - бо стидно з кишені виймати. Раз телефон стидно виймати, то стидно кеди носити чи поношені джинси. Психологія як на мене хвора.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

В мене Нокіа 8310. І мені не стидно. Маленький. Має книжку на 500 немерів. Ще має ЖиПиРиСи, хотя він мені він нафіг не нада. І головне, що має ФМ. Нескучно на вяких семінар-нарадах сидіти і в маршрутках їздити. Один мінус, не можна меледію на дзвінок встановити крім стандартних. Але то дрібничка.
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Повідомлення Zed »

личный телефон - Семен МТ50. такого как выдержал он, мало кто повторит, разве что в титановом корпусе кто-нить. и пох что немодно, лежит себе будильником около кровати и раз в 10 дней заряжаю.
рабочий - Nokia 6230, звонит и звонит, радует МП3 на звонок и записник. остально не юзаю. ну блютуз на пьянках еще, свежих приколов наперекачивать друг у друга, поржать и стереть.
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

Так, трохи в тему
Продать ненужное
Ксения Портная, «Галицькі контракти» // 27.12.2006

Спад продаж мобильных телефонов вендоры и розница в 2007 году попытаются компенсировать продвижением дорогих моделей

В 2007 году в Украине впервые будет продано на 2 млн меньше мобильных телефонов, чем в 2006 г., — прогнозируют в Евросети. «Начался этап стабилизации рынка, — считает вице-президент по маркетингу компании «Евросеть» Владимир Богданов. — В 2004 г. продано — 5,6 млн телефонов, в 2005 г. — 8,7 млн, за 2006 г. — более 12 млн. В 2007 г., по нашим предварительным прогнозам, продажи не превысят 10,5 млн». Данные холдинговой компании AVentures Group несколько отличаются от цифр россиян: по подсчетам компании, в прошлом году продано только 6 млн телефонов, в этом — 10 млн аппаратов. Прогнозировать, сколько телефонов будет реализовано в 2007 г., в холдинге не берутся. Хотя не отрицают, что сейчас телефоны покупают менее активно.

По словам Владимира Богданова, в первом полугодии этого года лидерами продажи были телефоны бюджетного сегмента (до $70). Но с началом осени значительно выросла доля телефонов стоимостью $130-300. Руководитель департамента маркетинговых исследований холдинга AVentures Group Cергей Дорофеев подтвердил, что телефоны дешевле $200 стали продаваться хуже: «По итогам девяти месяцев доля мобильных телефонов стоимостью более $200 выросла с 24,6% (в первом полугодии) до 31,6%». В следующем году, прогнозируют участники рынка, на телефоны категории «от двухсот» будет приходиться 35% продаж, а доля трубок стоимостью $300 и выше увеличится вдвое — до 10%. В 2008 году дороже $300 будет стоить каждый второй проданный аппарат.

Далі, більше http://proit.com.ua/telecom/2006/12/27/100903.html
Аватар користувача
VictorZ!
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 223
З нами з: П'ят 22 вересня 2006 р. 20:18
Стать: чоловіча
Звідки: Volyn reg.

Повідомлення VictorZ! »

shuminator,  підтримую Блека!  Також хотів я собі таке купити, то й купив - і мр3 плеєр, і камера,  і все - через 2 місяці натішився, вінампом все одно слухаю музику, в колєги беру часом цифровика....  Нах гроші викинув ??? Не те щоб шкодую, але телефон не дає повноцінної заміни ВСЬОМУ.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

А мене якраз мп3 і карточка спасає - слухаю аудіобуки по дорозі додому і з дому. Є і мп3 плеєр окремо, але носити ще один девайс неудобно.
Камера потрібна тільки в виключних ситуаціях, типу кудись поспішаєш і щоб не переписувати інфу просто її фоткаєш. Як фотокамера ці пристрої просто знущання над користувачем.
Сам смарт, як міні кпк мене розчарував: всі його плюси переважує один мінус - малий екран. + не вистачає тачскріна :)
Зараз прикупив собі на другий номер семена м55 - "просто и со вкусом" :)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
shuminator
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 581
З нами з: Пон 10 липня 2006 р. 19:02
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення shuminator »

Саня згідний з тобою про ці 2 секунди.Вже дістали мене.ніхто не знає на рахунок КПК з моб телефоном?
SHUMINATOR
Аватар користувача
shuminator
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 581
З нами з: Пон 10 липня 2006 р. 19:02
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення shuminator »

Просто інколи не хочеться носити з собою мп3 , фотоапарат і телефон.Особливо влітку :)
SHUMINATOR
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

shuminator, так справа в тому, що якщо ще з плеєром новіші моделі потягаються в якості звуку, то от в порівнянні з фотоапаратом камерофон "нервно кирит в сторонке" :)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

shuminator, подивись в інеті на QTec. http://qtec.com.ua
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Який би мобільний ви би собі купили зараз?

Повідомлення Kima »

Дивилась вчора Samsung E200 - влюбилась. Такий класний, тоненький, легенький приємний на дотик, всі функції, ну всі крім мп3 плеєра, великий екран, в комплекті флешка і юзб кабель, у Всесвіті коштує 822 грн., в інтернет-магазинах сьогодні дивилась за 800 можна купити. Це ж не дорога ціна за те що в нього є все? Ну кльовий такий, просто супер, дуже подобається, так хочу його. Але блін мабуть не куплю :cry: Мій вже трохі старенький С230 ще не зіпсований, пару раз падав, тільки кнопка збоку западає, звичайні потреби забезпечує. Але я б хотіла мати Блутуз, букву "і" українську і все що є в Е200. Хоча по дизайну мені мабуть сподобався б іще більш вузький, тіпа палочкі.
Відповісти