Свінгери - звучить прикольно....

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

РУДЕНЬКА, а ти думала...  8)
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

"руссо турісто - обліко морале" :)
звичайно важко сперечатись "о вкусе устриц с теми кто их ел..." (с) Жванецький, але єдиним контраргументом на пости типу "всі чоловіки зраджували, або будуть" була і залишається відповідь "всі жінки - бл**і". Фраза настільки ж аргументована як і жіноча. ТОму давайте будемо чесним: жінкам так само хочеться сексу і вони роблять те саме, що і чоловіки, в тій самі мірі...


З.І. згадалось після написання посту.
Фантазія про груповий секс з декількома партнерами протилежної статі частіше приходить до жінок ;)
Востаннє редагувалось Вів 19 грудня 2006 р. 12:22 користувачем keepo, всього редагувалось 2 разів.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

keepo,  :super:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

РУДЕНЬКА писав: Ото даєте.....слухайте, чоловіки, а ви чесно після весілля не зраджували? Виходить, якщо таких є одиниці, то всі вони зібрались тут :D  Класно.....


До речі не здається, що пост не в тему? Чого всі чомусь говорять за зраду в цій темі? Ви розумієте про що ми говоримо? Давайте моральні аспекти вірності обговорювати в іншій темі. Тут ми говоримо за таке явище як свінгерство. Хто це приймає - а хто ні.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

keepo писав: З.І. згадалось після написання посту.
Фантазія про груповий секс з декількома партнерами протилежної статі частіше приходить до жінок ;)


Ага, саме навіть судячи постів  жіночої половини - вони це набагато легше сприймають. Напевно тому, що в чоловіків більше грають власницькі інтинкти.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Це може тому що жінки люблять хвалитись? І чоловіком також, типу " чувствуїш, каза, який в мене муженьок?!"
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Золушка, ги-ги, то ж бо й воно :D
Belamor, я не перша почала, звиняйте..... :twisted:
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Повідомлення Zed »

ну, девочки не скажите...
имхо для вас свингерство  - способ легально переспать с другим мужиком и типа "я в домике" не чувствовать угрызений совести за собственный поступок, мол мой то вон как ТУ обрабатывает, чем я хуже?. все под присмотром, "все довольны, все смеются" (с)
и семейный покой не нарушен и все хорошо.
а нифига не хорошо.
опять же имхо - такие мысли посещают тех, кто в молодости не оторвался и не полугял как следует, не попробовал ВСЕХ "прелестей" секса, чтобы успокоиться и знать что такое "это" а что такое "то"
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Повідомлення Azazello »

Zed, такі думки можуть приходити в голову і тим, хто спробував все і знає, шо таке то і то. Просто це настільки подобається, що перспктива спати з однією людиною до кінця життя не влаштовує. Підтримую також думку, що краще вже на стороні...
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Повідомлення Zed »

Azazello писав: Zed, такі думки можуть приходити в голову і тим, хто спробував все і знає, шо таке то і то. Просто це настільки подобається, що перспктива спати з однією людиною до кінця життя не влаштовує. Підтримую також думку, що краще вже на стороні...

могут, но в большинстве своем наши милые дамы не такие развращенные как мы. т.е. в теории все конечно понятно и ясно (я-я, натюрлих и такое прочее) а на практике процент вкусивших ВСЕГО очень мал. не говорю что среди парней через одного переспали с женской сборной по гимнастике одновременно, но все таки мужчин поблядствовавших в свое время больше. и осмысление брака - это усталость от постоянных бета-тестеров на кандидаты жены. у девушек все наоборот получается, об семье мечтается с детства, наше общество так устроено, а потом приходит понимание, "блин пока я еще нормально выгляжу надо попробовать хоть что-то, потом кому я нужна буду"? и мечутся сердешные между семьей и собственным сексуальным любопытством, а чтобы не было зазорно и муж почки не отбил, или еще хуже не кинул с ребенком на руках - свингеры наш выбор.
опять же имхо
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Для таких жінок Zed, найкращим варіантом буде чоловік якій з нею пройде всю камасутру тоді вона з спокойною душою буде жити з усвідомленням що все знає і все вміє ,але тут підстерігає інша проблема вона захоче іспитати свою майстерність накомусь постороньому. :D
Patria o Muerte
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Zed, ну да, в "домікє"... нас то хоть совість гризе... 8)
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Zed писав: ну, девочки не скажите...
имхо для вас свингерство  - способ легально переспать с другим мужиком и типа "я в домике" не чувствовать угрызений совести за собственный поступок, мол мой то вон как ТУ обрабатывает, чем я хуже?. все под присмотром, "все довольны, все смеются" (с)
и семейный покой не нарушен и все хорошо.
а нифига не хорошо.

Відповім на це повідомлення, так як таки причисляю себе до групи "дєвочєк", яким воно (повідомлення), власне, і адресоване.
Я свінгерство зачисляю до зради і на цьому крапка. Жодної легальності. Та й взагалі, знову ж таки на мою думку, якщо в сім'ї доходить до такого, значить пора сходити до сімейного психолога, шукати проблеми у відносинах.
Можливо, я ідеалістка, але... ну, як можна свідомо прийняти те, що твого коханого буде обіймати інша жінка?  :cry: Ще й в цей час самій забавлятися з іншим? :cry: Або це нова форма морального збочення, або таким людям байдуже одне до одного...

але ж тоді яка це сім'я?
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Cherry, ніхто не каже, що жінки - природжені свінгери. Просто їм легше звикнутись з таким станом... да і то не всім.

All: НЕ ПЕРЕЕТВОРЮЙТЕ ТОПІКИ НА ПРОТИСТОЯННЯ ЧОЛОВІЧОЇ І ЖІНОЧОЇ СТАТЕЙ! Розділ називається не "М vs Ж", а "М і Ж" - майте на увазі.
Востаннє редагувалось Чет 21 грудня 2006 р. 13:35 користувачем keepo, всього редагувалось 2 разів.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Мене тож шось свінгерство не пре. Може через то що я ревнивий?
Відповісти