война... она никогда не меняется - причины и цели теже...

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

война... она никогда не меняется - причины и цели теже...

Повідомлення Banzai »

прочитал такой вот ахтунг про китайцев http://www.jaroslaff.net/modules.php?na ... ws_id=5340
а вы полагаете что первая и вторая мировые относятся к доисторической истории?... только боюсь что развернуться китазы не успеют ибо бае галлофки у москалей и америкосов еще не заржавели...
фоллаут приближается внатуре
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

М-да..  Але їх дуууже багато!
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Бля вже закохався читати цих "проріцателей". Кожен божий рік в них то хтось на когось  нападе, то підірве, то ще щось.  Я вже ці байки і не слухаю.
black закохав
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Чув подібні байки. Потенціал Китаю дійсно величезний. Є така байка, що китайози можуть відхапити частину Росії по самі Уральські гори.
Аватар користувача
Nikolas
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 86
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 17:07
Стать: чоловіча
Звідки: Торчин

Повідомлення Nikolas »

Фігня то все. Росія так просто нечого невідасть.І для Китаю вона надто сильний суперник.На якісь там маленькі країни вони можуть ріскнути і то мало ймовірно.
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Nikolas писав: Росія так просто нечого невідасть.


Вже віддала. Озеро просрали, скоро і белокаменну просруть. І стане вона чорножопою, а не білокаменной.
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

Давним-давно росія перестала бути суперником.... залишились лише старі понти
а м'яса в Китайців по статистиці більше і тому вони виграють
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
Nikolas
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 86
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 17:07
Стать: чоловіча
Звідки: Торчин

Повідомлення Nikolas »

Якщо вони і віддадуть то незадурно.В карман вони собі шось та такі положать.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Ну чому? Формується нова наддержава. Території в китаю хоч і багато, але нормальної, жилої - в притик.
Як на мене, приєднання Тайваню - справа часу. Росія... тут складніше. Хоча якщо взяти до уваги терористичні загрози росії, то при нападі ще й китайців все може піти прахом. А зараз не 43-й і кулеметчиків в тилу не буде. А російська людина трохи змінилась і на смерть не завжди буде стояти.
Крім того не факт, що китайці буду "убивать и насиловать". Можливо експансія буде гарно маскуватись. Та і зараз на південному сході росії китайців тьма.
Помножимо жорстку політику в державі на трудолюбивість народу і зробимо висновки.

ЗІ. єдиний солідний козир, який має росія - ядерна зброя. хоча не відкидаю розвитку подій, при якому китай пожертвує частиною своєї території і населенням під ядерний удар (благо тибет рядом - сховатись є де) - зато після цьго в них будуть розв"язані руки.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

черт...написал тут по пьяни много умных вещей и всё похерилось ((( :o
вот короче почитайте еще про америкосов....

пардон чёт проглючило
http://www.jaroslaff.net/modules.php?na ... ws_id=5443
не так конкретно как про китаёз но тоже можно поразмыслить...
Востаннє редагувалось Вів 10 жовтня 2006 р. 19:46 користувачем Banzai, всього редагувалось 1 раз.
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

І гдю почитати? :)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

ЗІ. єдиний солідний козир, який має росія - ядерна зброя. хоча не відкидаю розвитку подій, при якому китай пожертвує частиною своєї території і населенням під ядерний удар (благо тибет рядом - сховатись є де) - зато після цьго в них будуть розв"язані руки.


Думаю після одного ядерного удару від Китаю нічо не лишиться. Та й проти такої великої армії тіко ядерним ударом можна захиститися. Що й зробить Росія. Китайоси вже раз на Таманскій острів полізли - думали СРСР вважатиме це прикордонним іциндентом. Получили удар "Градами" і тихенько замяли історію.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Belamor, кожному китайцю бомби всеодно не вистачить... тим паче, що запасів зброї не так багато і тих же установок на довго не вистачить, а китайці поки плодяться...
з другого боку при запуску ядерних ракет росія буде бомбити своїх сусідів, шо не єсьть гут для себе.
А от гамерика може сегануть по вражескому китаю так сказать для борьби з терористами/ворогами демократії/інопланетянами (необхідне підкреслити) і випадково зацепити і сусідів...
Найбільший стримуючий фактор, для китайців, це те, що Китай рахується ворогом як для США так і для Росії.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

keepo, я думаю москалі мають запаси. При розвалі СРСР мав близько 10 тис боєголовок. Україна мала до 4 тисяч. В той же час для паралізування економіки США достатньо за розрахунками біля 200. А от що зацепить всіх нас - то точно. А чьо. Я Феллоут люблю. ОН ЛАЙН і ЛІВ все буде. Українці виживуть - Чорнобиль пристосував.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти