Ну шо тим дівкам в житті потрібно?...

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Прогинатися аж ніяк не треба. Треба обрати стратегію ходіння по лезу ножа. Весь щас лавірувати як на хвилях. НО НІЯК НЕ ПРОГИНАТИСЯ. це як гра в кошкі мишкі. Взаємна гра в яку граються жінки і чоловіки. Хтось виграє, хтось програє а хтось живе в сімбіозі.
irenas
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Чет 14 квітня 2005 р. 13:26

Повідомлення irenas »

Скільки людей стільки і думок,але хто б ми не було пацани, чи дівки. насамперед треба бути ЛЮДИНОЮ!!!!!
Ну я не знаю чого малолєток так прикалує це все!???? я в шоці, але зрозумійте їх хоч трішки вони не знають як має бути інакше! в них інакше виховання здебільшого батьки на заробітках, бабло є то чого не тратити? Ну і виглядають в 12 ... це все так, але якщо б ви не велися на таких їх в нашому суспільстві не було б!!! Що хочете мені говоріть!
І не треба на нас озлоблюватися!
Чуєте! тут читаючи так і проскакує нерозділене, незрозуміле і тді тп..
Хлопці я вас поважаю, поважайте і ви нас, розуміти я більш ніж впевнена ні ми вас не можемо ні ви нас, але постаратися можна!
Я ще вам обов'язково напишу а зараз йду на пляж і не тому щоб знімати пацанів а просто позагаряти, мені ви цікаві тим що маєте голову і вмієте думати! і ще ви таки щоб не писали тут, але ми вам потрібні! Погодьтеся вам без нас як нам без вас!
Всього вас найкращого!!!
Пишіть, не забувайте свої думки тут залишати.
па-па
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Цікаву ви тут затіяли розмову...
Більшість з того, що написано - правда. Можливо, вона виражена дещо грубувато по відношенню до дівчат, але ці висловлювання відповідають думці хлопців. Як це не прикро звучить.
Немає взаєморозуміння між хлопцями та дівчатами. Нам між собою набагато легше вирішувати справи. 15 хвилин обговорення, як правило достатньо, щоб прийти до спільної думки. А потім можна і пивка випити :-). Що ще затягнеться на 2-3 годинки...
Дівчата між собою також часто можуть порозумітися. В них це відбувається інакше. Вони можуть дві години говороти про все і ні про що. Десь між цими розмовами вони все-таки встигають про щось домовитися. На корисне спілкування йде хвилин 5. Не більше.
Також у дівчат спостерігається ненависть одних представниць жіночтва до інших представниць. Ця нелюбов у них тягнеться роками. Вони можуть спілкуватися між собою і неневидити одна одну, щиро пісміхатися і тримати дулю в кишені. Потім трандіти про це все з подругами.
В хлопців ситуація мені більше подобається. Якщо хтось комусь не подобається, дратує, то його можна сміливо послати на х@й, набити один одному писок (у крайньому випадку. я проти насильства), але конфлікт на цьому, як правило вичерпується. У нас нема звички мило спілкуватися з людьми, які нам чимось не до вподоби.
Як нам, хлопцям, порозумітися з дівчатами я не знаю. Пробував з ними розмовляти. Як правило, нічого хорошого мені це не приносило. Виходило, сам винуватий в тому, що намагався вияснити ситуацію. Я пробував вислухати дівчину, не перебиваючи, не відволікаючись ні на що. Вислуховував. За 30-40 хвилин почути щось корисного не вдавалося. Після цього пробував задавати питання, висловити свою думку. Мене слухали не більше 2 хвилин. Далі виявлялося що я дурний, козел, .... (продовжіть самостійно) і взагалі сам у всьому винен. Питати що я зробив не так, у чому саме винен - даремне. Виходить, винен у тому, що родився на світ. А це я трактую так, що проблема не в мені, а в конкретній дівчині. Хочу вияснити, що мені треба зробити, щоб змінитися в кращу сторону. Від жодної дівчини я не почув корисної поради..
Також мене добиває наедекватна реакція дівчат на критику. Зробив зауваження - ворог №1. На мою думку, зауваення нам допомагають ставати кращими. Їх потрібно сприймати спокійно, не пінитися. Можливо, зразу нічого змінювати і не варто, але прислуховуватися до думок іншої людини - обовязково. На жаль, дуже рідко обгрунтовують свою думку. Для мене будь-яка теза без аргументів нічого не варта. Існує певний набір аксіом, які я готовий сприймати беззаперечно. А все те, що до них не вкладається, має бути підтверджене.

Дуже хотілося б почитати, послухати думку дівчат з приводу цієї розмови на форумі. Зараз питання розглядається однобоко. Це не є привильно. Дуже вдячний Irenas за висловлення її думки. Вже одни її виступ показує, що не всі дівчата однакові. Але до знаходження спільної думки ще дуже далеко.
Загалом в мене складається враження, що хлопці і дівчата спілкуються одними словами, але на різних мовах. Ми вкладаємо різний зміст в ті самі ж слова. Одна й та ж сама фраза, сказана хлопцю і сказана дівчині може призвести до діаметральтно протилежної рекції.

P.S. На продовження викладеної вище тези:
Одна й та ж сама дія по відношенню до чоловіка і до жінки призводить до протилежних результатів.
Чоловіка вмий, причеши - і він зразу буде виглядати молодішим, свіжішім, бадьорішим.
А вмий жінку.... Отож то й воно.

Я сюди ще зайду.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ну, Сань ти молодець. Харашо розкрив тєму. Про "подружок" харашо написав і про критику. Це все так і є. На "подружок" вони жаліються, а самі такі самі, як падружка. Критики теж вони не сприймають...чомусь...щей ображаються. Критика допомагає вдосконаленню. І ще є в них одне - це заздрість. Дуже недобра штука, до речі.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

За свої скромні надцять років я бачив різних дівчат,розумних дурних самовпевнених....і зрозумів просту істину вони недурні і нерозумні вони нетакі як ми з вами це стосується не тільки фізеологічного плану ,але й способу мишлення воно в них на відміну від раціонального мислення чоловіків ірраціональне.Всі рішення приймаються на чуттевому рівні без глибокого аналізу проблеми, і повинен схилити голову в деяких випадках коли чоловік зайшов в глухий кут при розвязанні питання то жінка знаходить вирішення проблеми яке лежало буквально на поверхні.
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

..мммдаааа, почитала я думки луцьких хлопців, і зробила висновок, що вони бачать те що хочуть бачити... Я знаю багатьох розумних дівчат, а чому ви їх не помічаєте - незнаю. Напрошується тільки одне - дивляться вони якраз на розфарбованих, яскраво одягнутих дівчат на високих підборах.
Дівчата в луцьку гарні і розумні (але не всі)
Бажаю знайти дівчину вашої мрії! :wink:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Ну ладно те шо ми різні то вже вияснили. Шо рішення ми приймаємо по різному теж. Як найти компромісу? Як жити разом? Як співіснувати з користю для обох статей? як збільшити повагу один до одного?
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

..мммдаааа, почитала я думки луцьких хлопців, і зробила висновок, що вони бачать те що хочуть бачити... Я знаю багатьох розумних дівчат, а чому ви їх не помічаєте - незнаю. Напрошується тільки одне - дивляться вони якраз на розфарбованих, яскраво одягнутих дівчат на високих підборах.
Дівчата в луцьку гарні і розумні (але не всі)
Бажаю знайти дівчину вашої мрії!
Аватар користувача
Rastaman
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 29
З нами з: Сер 02 лютого 2005 р. 04:35
Звідки: Львів

Повідомлення Rastaman »

nity писав: ..мммдаааа, почитала я думки луцьких хлопців, і зробила висновок, що вони бачать те що хочуть бачити... Я знаю багатьох розумних дівчат, а чому ви їх не помічаєте - незнаю. Напрошується тільки одне - дивляться вони якраз на розфарбованих, яскраво одягнутих дівчат на високих підборах.
Дівчата в луцьку гарні і розумні (але не всі)
Бажаю знайти дівчину вашої мрії!
Ну познайом мене з розумною дівчиною. Шось слабо віриться в таке.
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Ех, мужики, все одно ви будете любити нас, не залежно від того якими ми є, куди ви дінетесь :wink:
...і ми вас будемо любити: розумних і не дуже, не залежно від статусу, розміру гаманця...
Шукайте в нас не тільки погане, а й хороше!
Цьом вас всіх!
podruzhka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: Суб 30 липня 2005 р. 05:02

Повідомлення podruzhka »

коли та прекрасна половина вже визначиться: - шо і в якій кількості вона хоче!!???


На цю тему можна сперечатися скільки завгодно.
Але потрібно нам не так вже й багато - просто відчути себе жінкою - коханою, розумною, бажаною, гарною. Не більше, не меньше.
Але... може то дійсно багато?
Жінки на Україні є більш залежними (надто вже важко там жити одній) тому вони часто погоджуються на один з перелічених пунктів. Щодо жінок в більш цивілізованх країнах... то відчувши себе більш незалежною, вимоги стають відповідно більшими.
До теми одна цитата:
Что нужно делать мужчине чтоб женщина была с ним:
любите ее, уважайте ее, слушайте ее, одевайте ее, водите ее в рестораны, кино, говорите ей комплементы, дарите ей подарки, говорите ей что она лучшая, самая красивая...
Что нужно сделать женщине, чтоб мужчина был с ней:
расдентесь и приготовте пожрать.
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Rastaman писав:
Ну познайом мене з розумною дівчиною. Шось слабо віриться в таке.


Нема проблем, але спочатку тобі прийдеться познайомитись зі мною... про свій розум нічого казати не буду, але я погана :roll:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Вимоги у дівчат досить скромні (принаймі, за їхніми ж словами). Однак, скажіть, будь-ласка, що потрібно зробити чоловікові, щоб жінка почувалася коханою, розумною, бажаною, гарною... ?
Я розумію, що все це досить індивідуально, а все ж таки???
Аватар користувача
alla
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Нед 31 липня 2005 р. 00:24
Звідки: Lutsk

Повідомлення alla »

приветствую )
я тут почитала тему, ознакомилась (почти) с каждым мсд и вот что хочу вам сказать.
1."девки"-ужасно раздражает большинство девушек) это практически тоже самое, что вам говорить что вы козлы.
Да, куча девченок, как клоны, красяться в блондинок, носят широкие поясы (юбки), и т.д. . Но это еще не значит, что все они , как одна, шлюхи. (хотя, в большинстве канешно так и есть, в этом я с вами согласна).
Небуду отходить от основной темы. Что же нам необходимо от вас? Я думаю, что даже если у вас не будет виллы на Канарах, толстого кошелька, бмв последней марки - то девушки будут любить вас за то, какие вы есть. Главное что б вы всегда были искренними, невыпендривались перед ними... ну, и конечно, чувство юмора-как для меня так это и есть самое обязательное...за юмор можно простить многое!.
вот...уже час ночи..так что я - спать...еще чет надумаю-приду напишу обязательно... :)
ЗЫ: обязательно создайте тему, "что парни хотят от девушек, и какими они их хотят видеть" ;)
удачи :)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Та з часом набридає з бубном бігати, щоб тебе любили...
Відповісти