Недвижимость

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
АлаяВедьма
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 167
З нами з: Вів 14 червня 2022 р. 11:59
Стать: жіноча

Недвижимость

Повідомлення АлаяВедьма »

Сколько комнат, по вашему мнению, должно быть в доме? Смотрим с мужем здесь объявления, хотим купить дом на одесской. Все предложения плюс-минус одинаковые, трехкомнатный дом не намного дороже того, что с двумя комнатами и стоит почти столько же, сколько дом с четырьмя комнатами. Вот думаем, что взять – детей у нас двое, но один уже студент и живет отдельно, назад к нам вроде не собирается.
Аватар користувача
velorout
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 100
З нами з: П'ят 24 червня 2022 р. 19:37
Стать: жіноча

Re: Недвижимость

Повідомлення velorout »

Планую купити квартиру у Києві, які є гарні ЖК?
Аватар користувача
Sauron
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 182
З нами з: Сер 21 жовтня 2020 р. 04:19
Стать: жіноча

Re: Недвижимость

Повідомлення Sauron »

Привіт усім! Хочу поділитися своїм досвідом з придбання квартири у житловому будинку від забудовника Ковальська. Обравши док 32 https://build.kovalska.com/projects/dock32 я отримав неймовірні переваги, які переконливо роблять цей вибір найкращим для мене. По-перше, локація - це справжня перлина. Розташування в самому центрі міста дозволяє швидко дістатися до будь-якого місця із зручністю. По-друге, якість будівництва та дизайн - просто захоплюють. Кожен елемент зданий з мінімальними деталями, щоб забезпечити комфорт та естетику. По-третє, сервіс та підтримка забудовника - на висоті. Вони завжди готові відповісти на всі запитання та вирішити будь-які питання.
Відповісти