Яке пиво ти любиш?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Пили і вже неодноразово. Спочатку (відразу після відкриття пивбару) пиво було кращим, віддавало якимось цікавим присмаком, а зараз як на мене якість впала. Цікаво чому його не продають в пляшках.
Гість

Повідомлення Гість »

Згідний відносно якості. Так само мені цікаво на рахунок Цього пива в пляшках.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

На рахунок пляшок все просто в Луцьку пиво Земан не пастеризують тобто не проводять термічну обробку ,а без неї пиво скисне за декілька днів взалежності від погоди. Якщо ж пастеризувати пиво то воно втратиль свій первинний смак ,а також купу вітамінів групи В, і пивні дріжжі які прийдеться відфільтрувати вони ж як ви всі знаєте розгладжують та очищають шкіру і покращують волося. Все це в купі вкрай необхідно для доповненя маленького кругленького барильця тобто пуза в яке ми з великою охотою заливаємо те саме пиво. А відносно смакових уподобань то мені подобається Чернігівське(все) і наше Земан(свіже).

Шановні учасники форуму, а не настав той час коли нам потрібно зібратися за кухлем холодного,свіжого пива???
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Але ж раніше робили Луцьке непастеризоване в пляшках і є в продажі Микулинецьке непастеризоване. Його термін придатнгості 30 днів. А пиво має натуральний смак. Часто купую собі Микулинецьке.
Гість

Повідомлення Гість »

Взагалі є в Україні справжнє пиво? Не таке як все, копа вобору на смак тіпа, спробуєш гумно якесь. Яке пиво якісне? Ми пьємо пово яке не погано смакує. Якіть виробницва тільки з початку якоїсь нової марки і теке тільки в нас. За бугром то підтримують початкову якість навіть вдосконалюють. Коли вже нас почнуть працювати над постійною якістю.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Anonymous писав: Взагалі є в Україні справжнє пиво? Не таке як все, копа вобору на смак тіпа, спробуєш гумно якесь. Яке пиво якісне? Ми пьємо пово яке не погано смакує. Якіть виробницва тільки з початку якоїсь нової марки і теке тільки в нас. За бугром то підтримують початкову якість навіть вдосконалюють. Коли вже нас почнуть працювати над постійною якістю.


Пиво на Україні досить непогане. Правда воно відрізняється смаком від європейського і російського, трошки воно гіркувате. А так пиво досить непогане, я починав пити пиво з Оболонь Преміум, Оболонь - одна з перших марок, яка серйозно взялась за пивоваріння і найперша отримала сертифікат системи якості ISO 9001, який передбачає досить серйозні вимоги щодо якості.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Львівське 1715 найкращий вибір за таку ціну. Оболонь преміум.
По поводу літрових 1715 --- вони розливаються в Києві. Так що то фуфел повний. Якшо хочете нормальне 1715 то тіки то шо розливають на потужностях Львівської пивоварні. Там окрема лінія розливу для 1715.

ага ну і Балтіка 9 для галімого настрою.
насправді організм страшно привикає до певного сорту пива.
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Повідомлення Bad Tank »

Вот идея о сборе за пивком мне понравилась :D. Только давайте гдесь в августе (восьмой месяц :)), я тож как раз надеюсь быть в Луцке, проездом, недельки на две.
Анархия - Мать Порядка
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Сьогодні обнаружив пиво "Tuborg" в зеленій пляшці в дрібнооптову магазині по 2,60 грн. Також приємні ціни на інші марки пива. Магазинчик знаходиться по вул. Залізничній. Треба буде якось при виїзді на відпочинок затаритись пивком там. :D
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Туборг прикольне пиво. На мій смак ще не погано смакує "Хайк премікм". Надіюсь що виробники бідуть підримувати якість. Надіюсь і на їнших виробників теж. Хайл вже добрих три місяці може й більше від часу коли я спробував це пиво якість на змінилась.
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

...поділюсь і я своїми пивними уподобаннями (розбавлю чоловічу компанію :wink: ) ..хоча багато чого я ще не пробувала... Люблю Tuborg, Стеллу, Балтику, а також Оболонь :lol:
Аватар користувача
Rastaman
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 29
З нами з: Сер 02 лютого 2005 р. 04:35
Звідки: Львів

Повідомлення Rastaman »

На сьгоднішній день з вітчизняного пива мені найкраще Оболонь Преміум
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Сьогодні по EuroNews побачив, що Carlsberg закриває половину своїх заводів в Західній Європі. Казали, що в Європі молодь стала пива менше пити, більше почали пити вино... :(
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

Я так зрозумів, що темного пива ніхто не любить?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Темне можна тоді, коли світле набридає. :)
Відповісти