Чи варто перетинати межу між дружбою і любов'ю?

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Aborigen
Новачок
Новачок
Повідомлень: 22
З нами з: Сер 03 травня 2006 р. 23:28
Звідки: Луцьк

Повідомлення Aborigen »

FoX, небагато. Вона на пів року за мене молодша, ну а я четверту частину життя свого прожив (надіюсь).
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Не секрет, що жінка є з чоловіком до тих пір поки їй добре з ним. Як тільки їй стане погано - вона піде. Просто як на мене трохи підлувато бути з людиною поки не найдеш інший кращий варіант. Краще одразу стосунки обірвати а потім вільною хай собі шукає. Так чесніше. Aborigen, врахуй свої сили якшо відчуваєш спробуй. А sashka тобі добре сказав - найди краще іншу. Я розумію, що зараз ти навіть припустити не можеш думки про іншу, але ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
msvsoft
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 38
З нами з: Вів 25 квітня 2006 р. 13:43
Звідки: lutsk

Повідомлення msvsoft »

Belamor, Не факт! Може бути погано а вона буде триматися до останнього! Бо ніхто українську жабу не відміняв. А жаба в нас велика, це всі знають!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

msvsoft, нормальна жінка піде
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Grudik
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 54
З нами з: Сер 15 червня 2005 р. 17:03

Повідомлення Grudik »

Belamor писав: Не секрет, що жінка є з чоловіком до тих пір поки їй добре з ним. Як тільки їй стане погано - вона піде. Просто як на мене трохи підлувато бути з людиною поки не найдеш інший кращий варіант. Краще одразу стосунки обірвати а потім вільною хай собі шукає. Так чесніше. Aborigen, врахуй свої сили якшо відчуваєш спробуй. А sashka тобі добре сказав - найди краще іншу. Я розумію, що зараз ти навіть припустити не можеш думки про іншу, але ...

Бла-бла-бла...
я так не думав, не думаю, і напевно не буду думати....
Відповісти