Чи варто перетинати межу між дружбою і любов'ю?

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
MORRIGHAN
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 160
З нами з: Вів 25 квітня 2006 р. 09:20
Звідки: ЛУЦЬК

Повідомлення MORRIGHAN »

Alexandoros, я свій вибір зробила ще задовго до нового знайомства, просто вагалася сказати. коли життя з людиною перетворюється на каторгу - то це не життя, і не варто мене в цьому осуджувати. хоча, твої справи
Carpe Diem
Аватар користувача
Lilyusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 56
З нами з: П'ят 31 березня 2006 р. 10:44
Звідки: Львів

Повідомлення Lilyusya »

Aborigen, Я розумію, що вона для тебе стала більше, ніж друг, що ти її кохаєш, але ти боїшся, що вона не відповість тобі взаємністю. На рахунок друга, можу тобі сказати, що незалежно від того "замутиш" ти з нею чи ні, но як друга ти всеодно її втратиш, оскільки час пройде у неї зміняться інтереси, погляди на життя, вона буде зайнята чоловіком, дітьми, роботою, домашніми хлопотами і їй буде не до тебе, хіба можливо, якщо будуть проблеми з чоловіком, вона тебе згадає, як друга.

Якщо не хочеш прямо її запитувати про почуття до тебе, то по-експериментуй: вигадай історію, що в тебе є дівчина і скажи, що ти її не давно зустрів, що вона дуже тобі подобається, при цьому спостерігай за її реакцією і роби висновки (паралельно їй чи вона переживає, що тебе втрачає). Так, брехати погано, але намагатись відбити дівчину, коли ти не впевнений у її почуттях до тебе - може привести до поразки.
Аватар користувача
Aborigen
Новачок
Новачок
Повідомлень: 22
З нами з: Сер 03 травня 2006 р. 23:28
Звідки: Луцьк

Повідомлення Aborigen »

Lilyusya, скажу чесно: про кохання говорити рано. Доволі серйозне почуття.А на рахунок експерименту, то кожен раз як я їй розказував про нову свою пасію вона мінялася на очах. Хоча і не хотіла цього показувати.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Lilyusya писав: Якщо не хочеш прямо її запитувати про почуття до тебе, то по-експериментуй: вигадай історію, що в тебе є дівчина і скажи, що ти її не давно зустрів, що вона дуже тобі подобається, при цьому спостерігай за її реакцією і роби висновки (паралельно їй чи вона переживає, що тебе втрачає).


Гигиги, а вона не пойме що то про неї. :D :D :D
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

MORRIGHAN, ТОБІ б як легше було б - щоб тобі сказали, що вже все, нам потрібно розтатись, тіпа прошла любов - зав'яли помідори. Чи коли б хлопець сказав, чи ти сама дізналась, що він вже 3 тиждні зустрічається з іншою, і не може без неї жити і т.п.?
black закохав
Аватар користувача
MORRIGHAN
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 160
З нами з: Вів 25 квітня 2006 р. 09:20
Звідки: ЛУЦЬК

Повідомлення MORRIGHAN »

легше. повір.
Carpe Diem
Аватар користувача
Lilyusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 56
З нами з: П'ят 31 березня 2006 р. 10:44
Звідки: Львів

Повідомлення Lilyusya »

Aborigen, отже, що вона тобою дорожить можеш бути певний. Тепер визначись зі своїми почуттями до неї і якщо ти не можеш без неї, якщо ти її потребуєш, як повітря, якщо при думці про неї в тебе піднімається настрій, серце "розквітає", душа "радіє", якщо при зустрічі ти поводишся наче в перше, якщо заради неї ти готовий на подвиги тощо, то тоді вперед, добивайся свого!!!
FoX
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: П'ят 05 травня 2006 р. 15:46
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення FoX »

Aborigen, вибач, а можна запитати: скілки років тобі і дівчині?
Аватар користувача
Lilyusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 56
З нами з: П'ят 31 березня 2006 р. 10:44
Звідки: Львів

Повідомлення Lilyusya »

FoX, В любви все возрасты покорны!!!
FoX
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: П'ят 05 травня 2006 р. 15:46
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення FoX »

Lilyusya, а як це"в любви покорны", а поза тим шо буйні та несамовиті? :Yahoo!:
Аватар користувача
Lilyusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 56
З нами з: П'ят 31 березня 2006 р. 10:44
Звідки: Львів

Повідомлення Lilyusya »

FoX, що ти маєш наувазі, поза чим? Напиши конкретніше.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Lilyusya, є певний вік коли гормони геть відтисняють логічне мислення ,варіант ,,В тебе на мене стоїть? в мене в період гіперсексуальності навідь на лінолеум стоїть..,,
Patria o Muerte
Аватар користувача
Lilyusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 56
З нами з: П'ят 31 березня 2006 р. 10:44
Звідки: Львів

Повідомлення Lilyusya »

Для КОХАННЯ немає різниці в скільки років, якщо воно є, то потрібно насолоджуватись, також як і немає вікової різниці між ЗАКОХАНИМИ.
Аватар користувача
Lilyusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 56
З нами з: П'ят 31 березня 2006 р. 10:44
Звідки: Львів

Повідомлення Lilyusya »

Poison, Якщо в тебе просто стоїть на все, що рухається і в мене також, то тоді це з коханням неможна назвати - це тваринні інстинкти.
ПОЧУТТЯ - ось, що відрізняє нас від тварин.
ПОЧУТТЯ, і аж потім БАЖАННЯ.
FoX
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: П'ят 05 травня 2006 р. 15:46
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення FoX »

Lilyusya, хоча це буде певне відхилення від теми, але інстинкти, на жаль а може на щастя, є дуже важливими для людей; крім того, почуття - це супер, але інстинкти завжди спочатку, погодься, почуття - це вже не емоція!
Відповісти