Сторінка 1 з 3

Знайомство з дівчиною!

Додано: П'ят 28 квітня 2006 р. 23:07
eXtreme777
Як краще знайомитись з дівчатами?
Давайте обсудим цю тему. Адже кожний чоловік не знає як поводитися при першому побаченні, як познайомитись?. :Bravo:

Додано: П'ят 28 квітня 2006 р. 23:25
erica
Найкраща думка складеться якщо зможеш проявити оригінальність (в хорошому розумінні цього слова)... Наприклад, коли раптом розпочинається дощ запропонуй дівчині парасолю (звичайно, якщо сам не забув захопити з дому таку потрібну річ :) )... Або здивуй незвичним питанням. Одного разу хлопець,що підійшов знайомитись, мене запитав: ти не знаєш в якій провінції знаходиться Париж? :)

Додано: Суб 29 квітня 2006 р. 08:07
Azazello
Знайомитись можна по-різному, в тебе буде більше шансів, якщо, як сказала erica, ти проявиш свою оригінальність, зробиш це не так, як інші робили до тебе.
Можу сказати, як не треба знайомитись. Перевірено і доведено, якщо ти п'яним підходиш до ТВЕРЕЗОЇ дівчини і починаєш розказувати, який ти мачо - нічо не світить :D

Додано: Суб 29 квітня 2006 р. 09:24
erica
Azazello писав: Перевірено і доведено, якщо ти п'яним підходиш до ТВЕРЕЗОЇ дівчини і починаєш розказувати, який ти мачо - нічо не світить :D

Це точно!! :lol: Так не варто і пробувати...

Додано: Суб 29 квітня 2006 р. 12:55
Alexandoros
erica, Не факт... :)

Додано: Суб 29 квітня 2006 р. 17:07
Саня
Приперся колись п'яним до дівчини...
Ми з нею деякий час спілкувалися по асці. Я повертався додому добряче випивши :oops: . Вже біля підїзду вирішив подзвонити. От вона й висловила пропозицію зустрітися. Ну не буду ж я відмовлятися. Розвертаюся, їду в центр. До того ж всього, я запізнився. Прийшлося дового вибачатися. Сходили на каву. Після цього вона мене довго прогулювала містом. Ми приємно розмовляли. Додому приїхав майже тверезий.
... А інша би послала чим найдалі...

Додано: Суб 29 квітня 2006 р. 21:36
erica
Саня, ви вже були знайомі. Я мала на увазі знайомство на вулиці. хоча теж від людини залежить... В більшості виадків буває так як пише Azazello, але з кожного правила бувають винятки :)

Додано: Нед 30 квітня 2006 р. 16:13
Azazello
Alexandoros, я маю на увазі не випити грам 200-250 для насторою, а добре нализатися 8) 8) 8)

Додано: Пон 01 травня 2006 р. 09:43
sashka
При кожному знайомству бажано чітко усвідомлювати мету знайомства, і як далі будите розвивати події.
Як на мене, на першому побаченні чи при знайомстві, не варто показувати надмірної зацікавленості людиною. Це як мінімум насторожує, а відповідно викликає сумніви в щирості наміру. А як максимум - викликає банальну реакцію позбутися надокучливого співрозмовника (причому негайно).
Дуже добре, коли вдається невимушено чимось зацікавити... але без перегинання палиці, оскільки нещирість і відверту брехню розкусять на раз.
Якщо всетаки вдалося "підцепити клієнта" :) і розпитати про улюблені місця відпочинку варто задуматись про зміну місця дислокації :), на більш краще.
Наприклад затишна і не людна кав"ярню, пивний бар, піцерія, ресторан, або просто прогулянка парком чи містом.
І якщо ви справили хороше враження і у вас залишилось бажання розвивати відносини, то маєте класний шанс на друге побачення. :)
Удачі.

Додано: Пон 01 травня 2006 р. 12:03
Alexandoros
http://pickup.ru/ - Діюча техніка, але мені вона чомусь ніколи не подобалась, напевно тому, що вона більше схожа на чітко відпрацьований механізм, а я не люблю правила та механізми поза роботою :) От якби це було моєю роботою ... :lol: 8)

Додано: Сер 03 травня 2006 р. 08:08
Black
Я коли буховий, то знайомлюсь без проблем. При чому все йде ідеально, слова попадають потрібні в голову, приколи всякі, відсутність комплексів, самовпевненість (чому дівчатам подобаються самовпевнені?) і т.п. У 99% випадків отримую номер телефону. Потім як правило ніколи не дзвоню (на наступний день погано себе почуваю, а потім якось неохота). А от коли твєрьозий, то два слова звязати не можу.

P.S. Найпростіше як на мене знайомитись віртуально. Але до зустрічі обовязково треба бачити фото!

Додано: Сер 03 травня 2006 р. 16:19
РУДЕНЬКА
ЛЮДИ, ви що??? Яке може бути спиртне??? Я таких знайомств всерйоз не сприймаю :!:

Додано: Сер 03 травня 2006 р. 16:30
Несамовитий
РУДЕНЬКА, що таке "знайомства всерйоз" ? Хто ж зараз так знайомиться... перепихнулись і розбіглись

Додано: Сер 03 травня 2006 р. 16:32
РУДЕНЬКА
Несамовитий, ага, і часто ти так знайомишся :twisted:

Додано: Сер 03 травня 2006 р. 16:38
Несамовитий
РУДЕНЬКА, було один разик... тільки з розбігом не вийшло... зловився :P