Знайомство з дівчиною!

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

eXtreme777
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: П'ят 28 квітня 2006 р. 23:25

Знайомство з дівчиною!

Повідомлення eXtreme777 »

Як краще знайомитись з дівчатами?
Давайте обсудим цю тему. Адже кожний чоловік не знає як поводитися при першому побаченні, як познайомитись?. :Bravo:
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Найкраща думка складеться якщо зможеш проявити оригінальність (в хорошому розумінні цього слова)... Наприклад, коли раптом розпочинається дощ запропонуй дівчині парасолю (звичайно, якщо сам не забув захопити з дому таку потрібну річ :) )... Або здивуй незвичним питанням. Одного разу хлопець,що підійшов знайомитись, мене запитав: ти не знаєш в якій провінції знаходиться Париж? :)
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Повідомлення Azazello »

Знайомитись можна по-різному, в тебе буде більше шансів, якщо, як сказала erica, ти проявиш свою оригінальність, зробиш це не так, як інші робили до тебе.
Можу сказати, як не треба знайомитись. Перевірено і доведено, якщо ти п'яним підходиш до ТВЕРЕЗОЇ дівчини і починаєш розказувати, який ти мачо - нічо не світить :D
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Azazello писав: Перевірено і доведено, якщо ти п'яним підходиш до ТВЕРЕЗОЇ дівчини і починаєш розказувати, який ти мачо - нічо не світить :D

Це точно!! :lol: Так не варто і пробувати...
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

erica, Не факт... :)
black закохав
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Приперся колись п'яним до дівчини...
Ми з нею деякий час спілкувалися по асці. Я повертався додому добряче випивши :oops: . Вже біля підїзду вирішив подзвонити. От вона й висловила пропозицію зустрітися. Ну не буду ж я відмовлятися. Розвертаюся, їду в центр. До того ж всього, я запізнився. Прийшлося дового вибачатися. Сходили на каву. Після цього вона мене довго прогулювала містом. Ми приємно розмовляли. Додому приїхав майже тверезий.
... А інша би послала чим найдалі...
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Саня, ви вже були знайомі. Я мала на увазі знайомство на вулиці. хоча теж від людини залежить... В більшості виадків буває так як пише Azazello, але з кожного правила бувають винятки :)
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Повідомлення Azazello »

Alexandoros, я маю на увазі не випити грам 200-250 для насторою, а добре нализатися 8) 8) 8)
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

При кожному знайомству бажано чітко усвідомлювати мету знайомства, і як далі будите розвивати події.
Як на мене, на першому побаченні чи при знайомстві, не варто показувати надмірної зацікавленості людиною. Це як мінімум насторожує, а відповідно викликає сумніви в щирості наміру. А як максимум - викликає банальну реакцію позбутися надокучливого співрозмовника (причому негайно).
Дуже добре, коли вдається невимушено чимось зацікавити... але без перегинання палиці, оскільки нещирість і відверту брехню розкусять на раз.
Якщо всетаки вдалося "підцепити клієнта" :) і розпитати про улюблені місця відпочинку варто задуматись про зміну місця дислокації :), на більш краще.
Наприклад затишна і не людна кав"ярню, пивний бар, піцерія, ресторан, або просто прогулянка парком чи містом.
І якщо ви справили хороше враження і у вас залишилось бажання розвивати відносини, то маєте класний шанс на друге побачення. :)
Удачі.
Зображення
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

http://pickup.ru/ - Діюча техніка, але мені вона чомусь ніколи не подобалась, напевно тому, що вона більше схожа на чітко відпрацьований механізм, а я не люблю правила та механізми поза роботою :) От якби це було моєю роботою ... :lol: 8)
black закохав
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я коли буховий, то знайомлюсь без проблем. При чому все йде ідеально, слова попадають потрібні в голову, приколи всякі, відсутність комплексів, самовпевненість (чому дівчатам подобаються самовпевнені?) і т.п. У 99% випадків отримую номер телефону. Потім як правило ніколи не дзвоню (на наступний день погано себе почуваю, а потім якось неохота). А от коли твєрьозий, то два слова звязати не можу.

P.S. Найпростіше як на мене знайомитись віртуально. Але до зустрічі обовязково треба бачити фото!
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

ЛЮДИ, ви що??? Яке може бути спиртне??? Я таких знайомств всерйоз не сприймаю :!:
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

РУДЕНЬКА, що таке "знайомства всерйоз" ? Хто ж зараз так знайомиться... перепихнулись і розбіглись
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Несамовитий, ага, і часто ти так знайомишся :twisted:
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

РУДЕНЬКА, було один разик... тільки з розбігом не вийшло... зловився :P
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Відповісти