Подруги і друзі....

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Подруги і друзі....

Повідомлення keepo »

Внас завжди є подруги/друзі...
До них біжимо поділитись радістю і поплакатись в цицьку...
А якщо вашим друзям неподобається ваша половинка. Ну посварились ви - приходите до друга/подруги і замість того щоб вам сказати щось типу "да не переживай. це все пройде. все буде ок..." почуєте "шо, це мудило тебе настільки нецінить, да за тобою таких вагон їздить - вибирай нехочу...". От і робляться висновки на чужих судженнях. Сам був свідком таких ситуацій і не раз. причому з серйозними наслідками.
А ви таке помічали? як реагуєте на дівчат/хтопців дружин/чоловіків своїх друзів?
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

Є в мене подруга, яка після того як я розриваю з кимось стосунки каже: "ти знаєш давно хотіла сказати він був не тим, на кого ти заслуговуєш, крім того те в нього не так і там він не правильно повівся чи не те сказав... і далі подібний текст". Хоча як правило не жаліюсь, а просто приходжу до неї сама і стає все зрозуміло. Намагаюсь вислухати всі думки, крім абсурдних, але роблю як каже власне серце або голова. Вважаю, що краще відповідати перед собою і іншими за власні вчинки, а не за "підказки добрих людей".
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Sashka колись правильно сказав хочеш нормально жити з дівкою то повбивай її подруг :D :D
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Poison писав: Sashka колись правильно сказав хочеш нормально жити з дівкою то повбивай її подруг :D :D


Што-то в етом єсть...
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

dilayla, ти хочеш сказати, що думки інших ніяк на тебе не впливають?
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Я ще коли зустрічався зі своєю жінкою, то відразу ж познайомився з її подругами... Я до них ставився нормально, та й вони так само... До моїх друзів дружина теж ставиться нормально...
А якщо говорити про перший пост keepo, то сказати таке подрузі/другу можна лише із заздрощів...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

keepo, з цього приводу мої батьки називають мене "некерованою", але вони знають, що за свої вчинки і рішення я завжди готова відповідати. Думки інших для мене важливі лише в тому випадку, якщо ця людина в даній сфері тямить досконало і в самої неї з цим жодних проблем не виникає (зараз навіть не пам'ятаю коли таке було і чи було взагалі.
Poison, якщо дівчина прислухається до думки подруг, то і до думки всіх своїх оточуючих теж буде прислухатися, та чи варто їх всіх вбивати? Можливо варто дізнатись наскільки вона до них прислухається і як це може вплинути на відносини, якщо дуже прислухається - то життя в неї проходить за принципом "а що подумають.... а що скажуть...". Причину варто шукати в ній, а не в подругах. Навіть, якщо ти вважаєш, що погані подруги, а не твоя друга половина, то все ж таки вона з ними дружить і ще невідомо хто з них з ким повівся і від кого набрався...
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Ну таких проблем в мене немає, стараюсь ставитись до всіх нормально і коректно. Сам не люблю плакатись в цицьку, і не сильно слухаю подібні байки...(правда бувають різні люди і ситуації). Як було доведено житєвим досвідом - просто дати комусь виговоритись за чаркою , чи бакалом, без лишніх умозаключєній і поучітєльств також помагає. (звичайно тому в кого є бажання говорити :) )
Правда є (скоріше була) інша фігня- ревнощі коханої до подружок (тобто тільки однієї). Але і то не смертельно, все вирішується... просто не треба вестися на жіночі капризи, і спокійно пояснити хто є хто :)
Зображення
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Поперше це була цитата по друге ,я по моєму коректно відношусь до всіх жінчиних падриг ,хоча я грубіян .
Patria o Muerte
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Ок. Це якщо все добре. А якщо подруга вашої дівчини (друг хлопця... хм, друг дівчини, подруга хлопця) вас просто дратує? Ну так, що ви неможете її (його) сприймати взагалі...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

keepo, а що обовязково, щоб вона/він/воно була з вами? Такої ситуації, щоб аж дратує не було в мене ні тоді, коли я з кимось зустрічалась, чи коли зі мною зустрічались. Була ситуація, коли мій хлопець і подруга були зовсім несумісними разом, тоді я зустрічалась спочатку з подругою (зустріч не затягувалась), а потім з хлопцем (до кінця вечора). В нас з подругами не прийнято зустрічатись по 3 чи 4 чоловіки (крім свят чи особистих подій). Дружба дружбою, а з коханими потрібно бути наодинці!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Знаю одну пару, в яких така подруга дівчини стала причиною розриву стосунків :cry:
Тому будьте "бдительны".... :)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Правильно співається у пісні: "Ти відкрий подрузі двері, але серце їй своє не відкривай..." А ще кажуть: краща подружка - подушка. Поплакався в неї, і на душі стало легше. :) Я стараюсь дотримуватись таких правил. Але бувають випадки, коли краще відкритися другу, а не подрузі, так як у них рідше зустрічається така риса, як заздрість і пораду вони можуть дати більш справедливу, ніж подруга. Але буває по-різному.........
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

РУДЕНЬКА писав: ... краще відкритися другу, а не подрузі, так як у них рідше зустрічається така риса, як заздрість і пораду вони можуть дати більш справедливу, ніж подруга...

Ну що тут ще скажеш...
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

РУДЕНЬКА, повністю з тобою згодна! з чоловіками якось простіше спілкуватися загалом. Хоча бувають і винятки...
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Відповісти