Чому з"являється брехня?

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Alexandoros, це прклад, а приклади пояснюють на простих ситуаціях...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

Анфіса, хоча я не чоловічу думку зараз скажу, але знаєш чим більше я колись розуміла, тим брехня ставала все відвертіша. А поставила крапку після того як вирішила перевірити якою буде реакція на пропозицію брати інколи мене із собою на пиво. Зараз розумію, що треба було це зробити раніше
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

dilayla, І яка реакція була??? Я свою красавіцу брав на пиво, і нічого. Пацанам по суті пофіг - аби ти башляв за 2х :D
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

мені цікаво теж інколи піти з його друзями на пиво, але чесно кажучи не завжди, я й сама розумію, що інколи мені буде там нецікаво.
Але навіть якщо я точно знаю, що нізащо туди не піду мені дуже приємно буде якщо мені запропонують :P

досить часто сама починаєш відчувати, а чи потрібно йти разом, мабуть це й називається розумінням
я завжди можу сказати, куди і з ким іду і не важливо, хто це чи подруга чи друг, краще сказати відразу ніж потім викручуватися

А будь які недомовки чи ховання очей відчуваються відразу, чи то інтуіцією чи то серцем, але воно завжди виявиться
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Re: Чому з"являється брехня?

Повідомлення Sheriff »

Анфіса писав: Хіба не можна завжди бути відвертим хоча б з близькою людиною?


Хотілося б звичайно, але на жаль досвід показує що відвертим завжди на 100% не можна бути з ким.
:( :( :( :( :(
To serve & to protect
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

хех, прочитав тут вирізки - http://fishki.net/comment.php?id=13715
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

....мммдааа.... keepo, так і чоловіки на ліво ходять, і в них майже ті самі "отмазки"... як це не прикро, але майже в кожній сім"ї в когось є коханець(ка) :(
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Дк, я і не говорив, що саме жінки такі погані, просто вирізок про чоловіків не було ;)
Поки з життєвого досвіду зрозумів одне - всім страшно кидати офіційного партнера. І чоловікам і жінкам. А чому - тому, що це яка не яка а стабільність. І всі відмазки типу "я люблю бути то дружиною, то коханкою" - гон. Зараз вартість офіційного одруження чи розводу така, що можна хоч раз в місяць щось проводити - а нє, нікому так не хочеться...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Якщо подивитись статистику, то в Волинській області непогана ситуація: 7603 шлюбів і 3080 розлучень в рік, це вважається нормальним, бо по Україні є на багато гірші показники....
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

як на мене то краще вже розлучення ніж побутова поножовщіна та побої.
Зображення
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Однозначно! То ж не із-за статистики терпіти :)
Аватар користувача
Hirosima Nagasaki
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 25 серпня 2006 р. 13:26
Звідки: Луцьк

Повідомлення Hirosima Nagasaki »

sashka писав: як на мене то краще вже розлучення ніж побутова поножовщіна та побої.
але ж можна до цього і не доходити...
чоловіки розумні, а жінки мудрі!
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Це вже справді крайності. А от коли хтось ходить наліво, а друга половина любить його/її. Що тоді? Ні ножів ні побоїв нема, а всерівно ситуація прикра...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

тоді треба переглянути сімейні взаємовідносини і їх спасати...... зразу розлучатись не варто
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

keepo,
Це вже справді крайності. А от коли хтось ходить наліво, а друга половина любить його/її. Що тоді? Ні ножів ні побоїв нема, а всерівно ситуація прикра...


Як по малолэтству, то можуть написати записку типу "Ти мені життя зіпсував" і наїстися таблеточок всяких різних, врєдних і без врєдних... (краще вже вішайтесь або стриляйтесь, або їжте правильні таблєткі - це я до того шо нєфіг злити лікарів приймальних і токсилогічних відділень лікарні своїм нерозділеним коханням, тобто його наслідками)

Особи по старше можуть відповісти тим самим.... мотивуючи "тобі можна, а мені ні..."

А якщо дуже сильно образились за таке, а коли  ще застали на гарячому... то і вистрилить можуть (якщо буде з чого).  :evil:

І вообще - в більшості випадків які призводить до розлучення причиною є сексуальна  невдоволеність партнером а не матеріальне положення сім"ї.
:evil:
Зображення
Відповісти