Одяг у подарунок дочці

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Даяна Курскива
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Пон 28 грудня 2020 р. 21:05
Стать: жіноча

Одяг у подарунок дочці

Повідомлення Даяна Курскива »

Дівчата, підкажіть нормальний сайт з якісним дитячим одягом. Хочу доньці на день народження подарувати якусь прикольну кофту або джемпер, так як вона у мене модниця і дуже радіє будь-яким обновкам. Розкажіть, де ви зазвичай купуєте одяг своїм дітям? Підбираєте орієнтуючись на моду або більше на якість тканини?
Аватар користувача
Рогов Роман
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: П'ят 18 грудня 2020 р. 22:26
Стать: чоловіча

Re: Одяг у подарунок дочці

Повідомлення Рогов Роман »

Ви впевнені, що дитина на день народження чекає саме одяг, подарували б краще якийсь сучасний девайс, було б більше радості, а кофточку то ви і так дитині купите..
Аватар користувача
Лавина Левская
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 94
З нами з: П'ят 25 грудня 2020 р. 19:28
Стать: жіноча

Re: Одяг у подарунок дочці

Повідомлення Лавина Левская »

Подарунок у вигляді модного лука для дівчинки це хороша ідея, тільки головне вгадати з розміром і вибрати по справжньому круту річ. Зараз наприклад, дуже в моді спортивні, вільного крою худі або кофти для дівчат зі стразами або паєтками, набивним прикольним принтом. Подивіться на цьому сайті великий вибір і якість трикотажу високої якості https://super-kids.com.ua/uk/devocki/de ... -i-golfy-2
Ducatti
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Вів 21 грудня 2021 р. 10:56
Стать: чоловіча

Re: Одяг у подарунок дочці

Повідомлення Ducatti »

Думаю что можу допомогти й не тільки для одягу дитині, а й для вієї родини можна обновки заказати. Я зараз завжди заходжу для того щоб купити одяг на сайті і досі не разу не пошкодував про те що беру там їх! Так що, думаю ви можете теж там спробувати придбати все що вам сподобається!
Відповісти