Загогулина...

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Загогулина...

Повідомлення keepo »

"Почему уходят от хороших жон - потомучто думают, что новые будут еще лудше, почему не уфодят от плохих - потомучто думают, что следующие будут еще хуже..."

Давно мучило от таке питання. Типу якщо до хлопця/дівчини партнер ставиться як до принца/принцеси (кава в ліжко, квіти постійно...), починається невдоволення і часто такі стосунки закінчуються розривом. Якщо один з двох пресує другого, то навпаки - ущемлений тримається за тирана руками і ногами...

З пояснень мені відоме тільки одне:
Кожна людина поводить себе так, як до неї ставляться оточуючі. Тобто чим краще ви ставитесь до своєї половинки, тим вище вона себе ставить, має кращий настрій і всі випливаючі звідси наслідки... В один прекрасний момент може статись так, що частинка порахує, що вона захороша для вас і піде (ті розриви, про які я писав вище), а от куди це вже інша тема ;)
Тоді як при постійному тиску людина відчуває себе нікчемною і внеї складається враження, що вона нікому більше непотрібна, тому "хоч і погане, але моє".

Висловлюйте думки. Може вкогось є інші теорії...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Дозвольте трошки не погодитись з вашою думкою keepo.
якщо на людину тиснути, та постійно напрягати і доказувати шо вона без вас нічого не варта, то в такому випадку вона швидше від вас втече, ніж ви думаєте. У ваипадку коли ви будете доводити постіно через прояви уваги і турботи, шо вона у вас найкраща і вообще... то це правильний шлях до серйозних стосунків.

Пробте. :)
Зображення
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Ну тиснути можна і по другому (не доказуючи, що вона без вас нічого не варта).
Суджу по конкретному прикладу. Зустрічався колись з дівчиною (як давно це було :roll: ), квіточи там, цьомчики, ставився до неї як до царівни. Вона пізніше мене залишила, сказала, що нелюбить. Ну не любить, то нелюбить. Недавно зустрів її. Каже, що зустрічається з пациком, любила, розлюбила, він її постійно напрягає ревнощами... а кинути боїться - мол якщо наступний ще гірший буде...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
scum
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 24 березня 2006 р. 09:41
Звідки: Луцьк

Повідомлення scum »

коли все дуже гладко, ніяких спорів навіть немає, не кажучи вже про сварки, то це дуже швидко надоїдає, знаю з власного досвіду. а ці невеличкі сварки часом просто необхідні...
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Ну невеличкі це норма, тоді і стосунки нормальні. А от коли перегиби, то якраз ситуація описана вище: "а як далі ще гірше буде"
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Невеличкі сварки бувають тільки тоді, коли хтось іде на компроміс, в іншому випадку все перетворюється на ураган....А в парі завжди (мені так здається) хтось легше це робить, хтось ні, або взагалі не робить (визнає вину). Без взаєморозуміння дуже важко жити....
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

Нічого вічного в житті немає і відносин теж. Все має свій кінець. Але ми люди думаючі - хомосапієнси (вроді...) і тому найважливіше вчасно помітити тріщину яка з*являється у стосунках і вчасно залатати її (якщо є бажання, потреба і перспектива). Або ні (якщо все пофіг) - тоді відносини руйнуються, люди розбігаються і з часом починають щось нове з іншими партнерами, бо людина істота соціальна.

А результативне залатування тріщин в стосунках - це вже справа техніки і досвіду, який в кожної людини унікальний!
To serve & to protect
Аватар користувача
Aborigen
Новачок
Новачок
Повідомлень: 22
З нами з: Сер 03 травня 2006 р. 23:28
Звідки: Луцьк

Повідомлення Aborigen »

А хіба без сварок інтересно жити? На мою думку це саме те чого невистачає при нормальних здорових відносинах. Інакше якщо все буде гарно і гладко то з часом воно надоїсть одному чи другому, що приведе до розриву.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Мені цікаво :)
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Мені наприклад теж без сварок, навіть дрібних, набагато краще жити. В мене і так є куди енергію дівати.
black закохав
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Aborigen, в житті є купа цікавих речей крім сварок, які можуть урізноманітнити стосунки. Але справа в тому що сварок на жаль не уникнути... :cry: Хоча старатись треба!
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Аватар користувача
Aborigen
Новачок
Новачок
Повідомлень: 22
З нами з: Сер 03 травня 2006 р. 23:28
Звідки: Луцьк

Повідомлення Aborigen »

erica, я ж не кажу щоб жити одними сварками. Тоді і жити не хочеться. Приходиш додому з роботи - а вдома німці.
Просто так виходить і їх справді ніяк не уникнути. Найкращий вихід з нихяк сказала РУДЕНЬКА, це компроміс.
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Повідомлення Azazello »

Alexandoros, erica, в сварках можна висказати все, що накипіло на душі і зразу стане так легко... Головне не переборщити.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Я не люблю сваритися. І не вмію.
На мене інколи ображаються, а толку? На дурнів не варто ображатись.
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Azazello писав: Alexandoros, erica, в сварках можна висказати все, що накипіло на душі і зразу стане так легко... Головне не переборщити.


В мене не накипає. Так, інколи я хочу шефа стукнути, але по великому рахунку - да пішов він куди подалі, щоб я про через нього морально напрягався. Так само і з іншими, якщо я гаркну на когось, коли мене підіб'ють руку з гарячим чаєм, то вже через хвилину забуду.

А якщо хтось мене підводить, я просто знову нагадую собі, що нІчого покладатись на людей, от і усе.
Відповісти