Струнка чи пухкенька - яка жіноча фігура довподоби чоловікам

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Повідомлення Azazello »

народ, хто живе на 40-му в районі Глобуса і має бажання і змогу займатися ранковою пробіжкою - пишіть, я зі знайомим вже 2-й тиждень бігаю...
Спочатку важко було, але нічого, помало звикаю :)
Саня, ми футбол цілу зиму в Колосі грали, зараз на стадіоні в Теремно хочемо починати
Аватар користувача
MORRIGHAN
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 160
З нами з: Вів 25 квітня 2006 р. 09:20
Звідки: ЛУЦЬК

Повідомлення MORRIGHAN »

erica, дійсно, а то мені іноді теж хочеться поговорити про ББК, РБП, СКС, АПП і таке інше. хоча про те, як хто піднімав юніксовий сервер до 3ї ночі теж цікаво послухати... :)
Carpe Diem
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

MORRIGHAN писав: erica, дійсно, а то мені іноді теж хочеться поговорити про ББК, РБП, СКС, АПП і таке інше. хоча про те, як хто піднімав юніксовий сервер до 3ї ночі теж цікаво послухати... :)

Я неповноцінний; дівчата, можете якось по вкраїнські розмовляти?????

ПС А то як я буду добавляти свої тупі каменти??? :lol:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

І я не зрозумів. Видно, також неповноцінний.
Аватар користувача
MORRIGHAN
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 160
З нами з: Вів 25 квітня 2006 р. 09:20
Звідки: ЛУЦЬК

Повідомлення MORRIGHAN »

ні, я не думаю, що ви неповноцінні. просто ви, коли в бібліотеку заходите, то просто питаєте, що вам потрібно, вам його приносять, просять розписатися і вчасно здати. а мені кожного дня треба з оцими всіми РБП, СКС, ББК і т.д. і т.п. працювати, бо без них вам навіть книжку з фонду принести не зможуть - шукати будуть до другого пришестя. так що не переймайтесь. у кожного своя професійна термінологія.

П.С. я більш так не буду :wink:
Carpe Diem
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Alexandoros, Саня, неповноцінність тут ні до чого! Просто у вас інші інтереси, захоплення. :)
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Ми й не переймаємося. На фігуру це не впливає точно. Вона від термінології не залежить.
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Ох...свята - удар по фігурі (звичайно, в кого вона є :D ), а хтось сидить на дієті? Чи, може, сидів. Поділіться які результати :)
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Мені не подобаються надто худі дівчата. Краще, якщо форми будуть трошки пишніші :-). Але й те що занадто, то також не подобається. Загалом, все дуже індивідуально.
Можна багато їсти і бути стрункою. Можна дуже мало їсти і залишатися "пишечкою". Значний вплив має спосіб життя. Якщо мало рухаєшся, багато їсиш то як тут не поправитися?
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

РУДЕНЬКА писав: Ох...свята - удар по фігурі (звичайно, в кого вона є :D ), а хтось сидить на дієті? Чи, може, сидів. Поділіться які результати :)

Ага, я колись сиділа. Коли вчилась в інституті, видно режим дня надто різко змінився, от і поправилась.:oops:
Одного дня таки наважилась сісти на дієту, схудла дууууууууже сильно і різко. Зате потім так само різко поправилась, коли дієта закінчилась  :D
Тоді і вирішила - більше ніяких дієт. По-перше любов до смачненького і солодкого дуже сильна, а по-друге, надто великі зусилля за такий короткочасний "позитивний" результат від дієти.

А зараз проблем з вагою не маю - можу легко набрати кілька кілограм, потім так само легко скинути. Думаю, це через активний спосіб життя.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Cherry, поділись рецептіком :)
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Та то давно було, я вже і не згадаю. Пам"ятаю точно, що треба було багато кефіру пити.
Зараз у мене уроки танців 6 годин на тиждень - найкраща дієта :)
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

От і я про те - збільшення рухової активності сприяє зменшенню ваги, об'ємів і т.п. :-)
Також худають відчутно від стресів, перевтоми, гризоти але це не найкращий варіант :-(
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Саня писав: Також худають відчутно від стресів, перевтоми, гризоти але це не найкращий варіант :-(

Ну, це вже як хто. Я, наприклад, коли хвилююсь, дуже їсти хочу :D Якийсь жувальний рефлекс з"являється.

Ще радять їсти маленькими порціями, але часто - проте як на мене, це дуже індивідуально. Мені краще 3 рази, але нормально, ніж 7 раз по-трошки.
Ну і рухатись - це вже як аксіома. Тільки рух правильно обрати треба, щоб не мучити себе і не робити щось через силу. Наприклад я ненавиджу бігати - мені нудно.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
VictorZ!
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 223
З нами з: П'ят 22 вересня 2006 р. 20:18
Стать: чоловіча
Звідки: Volyn reg.

Повідомлення VictorZ! »

РУДЕНЬКА,  виявляється, не так все складно. рецепт 1. Для того, щоб свята  не впливали на фігуру, потрібно виконувати 1 просту вправу - повертати голову вправо і вліво, по черзі  ..... коли харч до рота підноситься... :D
рецепт 2. Обмежувати добову калорійність споживаної їжі-  в залежності від статі, віку, ваги і роду занять. Наприклад, 1200 Ккал. за добу , при цьому можна їсти все - хоч чай без  цукру ( 2 ккал\ 100 г) або сир твердий ( 550 ккал\100г.)   Калорійність має все- від води ( 0 Ккал) до олії (900 Ккал\100г). Блін, навіть калорійність сперми визначили.....  харч, йомайо.... :D
Відповісти