Чому люди вірять у кохання?

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

desert, це ж як треба вірити в кохання, щоб так його заперечувати. Це схоже на крик про допомогу через те, що його в тебе ще немає. Я думаю тебе вже переконали, що воно є, але його потрібно дочекатись і зрозуміти, що це саме воно, працювати над тим, щоб його не втратити. Знайти кохання - мистецтво, а його втримати - важка щоденна праця.
JAA
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: П'ят 28 квітня 2006 р. 16:10
Звідки: Луцьк

Повідомлення JAA »

Всі в нього вірять або не вірять. Хіба це не означає, що воно є? І яка вже різниця, яким словом це називати? Це суперечка не про те, чи воно є, а про те, яке воно. А воно щоразу для кожного різне. ВОНО Є, І РОБІТЬ З НИМ, ЩО ХОЧЕТЕ :)
Аватар користувача
Лукава
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 51
З нами з: Нед 23 квітня 2006 р. 16:58
Звідки: Лучанка

Повідомлення Лукава »

ООО! Дівчина-садомазо. Хлопці, налітай!

volost, звідки ти вирішив, що я садомазо? В моєму пості було присутнє слово, яке не давало тобі права робити остаточних висновків.
"Вчуся, юна, прекрасна, вільна"
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

РУДЕНЬКА писав: Alexandoros, одне можу сказати - кохання для кожного своє...............

Якщо мені пам'ять не зраджує, я нічо про кохання не говорив :)

Лукава Садомазо усі люблять .... :):):):)
Аватар користувача
Лукава
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 51
З нами з: Нед 23 квітня 2006 р. 16:58
Звідки: Лучанка

Повідомлення Лукава »

Alexandoros,
Садомазо усі люблять ....

Далеко не всі.
"Вчуся, юна, прекрасна, вільна"
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Діло тіко в інтенсивності застосування. :)
black закохав
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Alexandoros, схоже, що ти знову помилився. Мені такі речі не подобаються.
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Повідомлення Azazello »

Підтримую DESERT. І не тому, шо в мене не було того, чого ви всі називаєте коханням.
Давайте уявимо людей, які прожили разом, скажем, 20 років - знають один одного на всі 100%, кожного дня одне й те саме (квартира,робота, діти і т.д.). Раз в рік влітку виїзд з сім'єю на море. ВСЕ!!!
Ті почуття, які були при знайомстві давно вже забуті, люди живуть заради дітей і тому, шо вони ЗВИКЛИ жити разом!!! А не тому, шо вони продовжують нестямно кохати одне одного.
Взагалі-то хочеться зустріти ту саму половинку, без якої не можна було б уявити свого життя, але я розумію, шо такого не буває. Зараз зустрічаюся з дівчиною, але сказати: "Все. Знайшов!" не можу:(
А взгалі-то на форумі є багато сімейних людей, хотілося б почути їхню думку з цього приводу
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Azazello, мені здається, що якщо знаходиш своє кохання, то і через 20 років не буде нудно з тою людиною. Люди, які разом лише того що звикли, чи того що так зручно якраз і не знайшли свою половинку(імхо).
А на рахунок нестямного кохання - не знаю як там буде через 20 років (поки ми разом трохи менше :wink: ). Але з часом кохання зінюється, і не треба цього боятися. Це номально, адже ми теж постійно міняємось. А вже від самих закоханих залежить в який бік будуть рухатись їх почуття - до досконалості чи до занепаду...
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Аватар користувача
volost
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 120
З нами з: Чет 02 березня 2006 р. 05:40
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення volost »

Лукава писав: ...не давало тобі права робити остаточних висновків.


Це не висновок, це припущення. А чого це тебе так заділо? :evil:
Зображення
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Повідомлення Azazello »

erica, хотілося б тобі вірити :)
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Azazello, тоді вір! Це не абстрактні слова, мої думки грунтуються на власному досвіді :roll:
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Саня, точно-точно ?? :D :D
black закохав
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

І давно ти сумніваєшся в моїх словах? :x
Аватар користувача
суперстраусятко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Вів 14 березня 2006 р. 17:59

Повідомлення суперстраусятко »

Ось деякі цікаві думки на рахунок кохання, надіюсь вони переконають усіх у його існуванні!!
«Если бы ее небыло, то мы вообще умерли бы! Это единственное, что еще спасает нас... Спасает от грязи, от суеты будней... Она привозносит нас! Ведь как приятно жить и знать, что одно твое существование приносит кому-то удовольствие!»
«Кохання - це коли ти любиш, незалежно ні від чого. Якщо людина шукає, щоб обов`язково і її любили, то це егоїзм, коханням тут не пахне.»
Романтик відповість словами з фільму Mоulin Rouge: "Love is a many splendored thing, Love lifts us up where we belong, All you need is Love"...я не впевнена на скільки це почуття нам потрібне, але при його наявності в мене тіло наповнюється метеликами (в переносному значенні, звичайно ж)
«Кохання - солодка мрiя. Взаємне кохання - те, що хочеться затримати назавжди, але чи так буває...»

«Кажуть, кохання - це не, коли двоє дивляться один на одного, а коли обоє дивляться в одному напрямку.»

«Кохання - це змагання, хто кому принесе більше задоволення.
«Кохання – це коли серце тоне у щасті».

«Кохання - це казка, в яку вірять одразу двоє людей, яку самі і створюють. Якщо спроможні.» Щодо першого кохання, то мені подобається вислів "...умеют влюбляться - не умеют любить".
«Кохання – це пастка природи для продовження роду... а також розгалужений соціальний інститут...»

«Кохання - прекрасне почуття яке приносить багато щастя, іноді змішаного зі слізьми. Коли хочеться літати, співати (кричати на весь світ) про своє почуття.»
«Кохання – це бажання дати іншій людині рівно стільки скільки вона в змозі взяти »
Взагалі, це модно – бути закоханим... на коханні працює поп- і кіно- індустрія...
Як на мене, набагато тяжче колєгувати і бути просто хорошою людиною…
:) :wink:
I tried to be perfect
But nothing was worth it
I don't believe it make me real
I'd thought it be easy
But no one believes me
I meant all the thing that I said ("Pieces" Sum 41)
Відповісти