Сторінка 1 з 10

Чому люди вірять у кохання?

Додано: Нед 19 березня 2006 р. 01:56
desert
Я не розумію як можна вірити у речі, яких просто в природі просто не може існувати. Ніякого кохання не існує!!!!!!!!! Це лише ілюзія, яка приховує під собою фізичний потяг

Додано: Нед 19 березня 2006 р. 02:06
volost
Шановна desert, скоріше всього ти це написала під впливом депресії або великого розчарування тим же самим коханням. Кохання існує. Просто кохання є тільки одне, а все інше просто наслідки лібідо.

Додано: Нед 19 березня 2006 р. 02:12
desert
Якби життя не давало мені чітких аргументів,що кохання - це просто вигадка тупих дівчат. то, можливо, я б і повірила хоча б існування взаємних почуттів. І це не є впливом депресії, моя думка не змінюється ось уже три роки

Додано: Нед 19 березня 2006 р. 02:16
volost
А як тоді пояснити те, що хлопці ідуть на подвиги заради дівчини?

Додано: Нед 19 березня 2006 р. 02:21
desert
Подвиги - це ще не кохання. Можна робити божевільні речі хоча б через бажання бути особливим для тієї людини. а бути кимось особливим не означає бути коханим.

Додано: Нед 19 березня 2006 р. 02:27
volost
Любить – значит испытывать наслаждение, когда ты видишь, осязаешь, ощущаешь всеми органами чувств и на как можно более близком расстоянии существо, которое ты любишь и которое любит тебя. (Стендаль)
Мы любим того, о ком заботимся. (Сент-Экзюпери)

А так?

Додано: Нед 19 березня 2006 р. 02:42
desert
Я не можу сперечатися зі Стендалем, бо він був великою людиною, але, якщо любов - це те, що приносить задоволення, то, що можна сказати про біль, який відчувають люди при втраті "коханої" людини. Найпевніший спосіб помучити себе і іншого - це повірити у взаємне кохання.

Додано: Нед 19 березня 2006 р. 02:51
volost
Але якщо воно дійсно є взаємним, то невідомо що гірше, мовчки мучитись, а потім тривалий час себе картати шо прохлопав кохання свого життя, чи всеж-таки спробувати, адже якщо це є взаємне, то це варто того.

Додано: Нед 19 березня 2006 р. 03:02
desert
Від вашого кохання так і так будеш мучитися. Рано чи пізно. Краще застрахуватися від такого болю, який вже не лікується.

Додано: Нед 19 березня 2006 р. 03:05
volost
Ну-ну, не зарікайся.

Любовь приходит к нам с весенними цветами;
Предугадать нельзя мудрейшему уму,
Когда любовь придет, к кому и почему.
(Ростан)

Додано: Нед 19 березня 2006 р. 03:18
desert
Для мене це просто слова, які ще абсолютно нічого не значать. Хтось сказав:любовь - это половая дружба. Крім того саме ілюзії про якісь почуття найчастіше руйнують дружбу, яка є більш надійною.

Додано: Нед 19 березня 2006 р. 03:27
volost
Тоді питання: Чому люди створюють сім’ї? Залишаються вірними один одному?

Додано: Нед 19 березня 2006 р. 03:39
desert
Люди створюють сім'ї, народжують дітей, розлучаються у більшості випадків. Якщо навіть допустити одруження по коханню. то науковцями доведено, що кохання - біо-хімічний процес в організмі, який триває дуже короткий термін. Я не заперечую важливість створення сім'ї, але навіщо будувати ілюзії навколо вигаданого почуття, відсутність якого і руйнує шлюб. А щодо вірності, то у більшості випадків сім'ї руйнуються зрадою. Яке ж тоді кохання?
Взагалі, я не маю на меті доводити відсутність кохання, просто хочу побачити аргументи тих, хто вірить у його існування і ще раз переконатися в своїй правоті, бо ніхто не має явних доказів існування кохання.

Додано: Нед 19 березня 2006 р. 03:52
volost
desert писав: хочу побачити аргументи тих, хто вірить у його існування і ще раз переконатися в своїй правоті, бо ніхто не має явних доказів існування кохання.


На форумі існує тема:"Що таке кохання?"
Може там щось цікаве знайдеш, щоб ми не повторювались..

Додано: Нед 19 березня 2006 р. 03:53
Alexandoros
"Ромео і Джульета", "Юнона і Авось".... а взагалі яка нафіг різниця є воно чи немає? Кому треба - в того є, кому нетреба - нема. Покохались - одружились - розкохались - розлучились - круговорот кохання в природі.

А взагалі нічого немає, бо ми всі в матриці...