Чому люди вірять у кохання?

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

desert
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 02:41

Повідомлення desert »

І люби, не люби - після ночі завжди буде ранок...
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

По моєму, буду солідарна з Мулдашевим, існує дві протилежні стихії як добро та зло... між ними точиться вічна боротьба... а що допомагає добру перемагати? Звісно ж любов... Нажаль це поняття не можуть пояснити навіть вчені... Але не все під власно людині, не все ми можемо зрозуміти... Якщо ми цього не бачимо, не розуміємо – безглуздо стверджувати що цього не існує.. (Це як анекдот про Вовочку.. Мол вчителька каже „Хто може придумати слово на букву „ж”...” от всі дітки тягнуть руки, серед них і Вовочка.. „Ну, Вовочка, що можеш сказати?” – „Жопа”... „Фу, Вовочка, такого слова нема!”... „От блін, жопа є, а слова нема”)
Якщо вам не довелось пережити що так справжнє кохання – все ще попереду, не хвилюйтесь... Але те, що воно є – однозначно.....
Якщо ж розглядати любов з релігійної точки зору, то вона також існує....бог тут фігурує як любов та справедливість (ну, на рахунок любові теж можна сперечатись, бо існує різна любов...до батьків, до батьківщини, до ближнього, до коханої людини...) Я так розумію мова йдеться про кохання....
Інколи кохання лікує, інколи вбиває.... але воно є, повірте... А що тоді по вашому зводить стільки людей докупи???
Ось приблизно як будуються відносини.. Зустрічаєш людину.... Перший рік відносини будуються на рожевому туманці... але з часом він розвіюється... Якщо ви правильно будували відносини, ви не будете шоковані після того як він розвіється... Адже спочатку ми кохаємо почуттями, а потім розумом... Посудіть самі.... З часом вся безмежна закоханість зникає, ми бачимо людину зовсім по іншому, дізнаємось всі її як плюси так і мінуси.... Але кохання – це не лише ця тимчасова закоханість... Скільки людей живуть роками разом... і все в них просто чудово... Кохання як і вогонь без підтримки не буде горіти, його треба роздувати...Воно потребує зусиль обох сторін.. Це як маленька дитинка, що потребує турботи і піклування.... Секрет в тому що ви любите людину не за гроші, не за зовнішність, не за якусь конкретну рису, а за те, якою вона є, за те що вона взагалі є в вашому житті... Крім того відносини будуються на довірі, розумінні, підтримці...без цього ви приречені.... Якщо ж ви будете приймати ставлення іншої людини до вас, їх ніжність, піклування про вас як належне і не будете віддавати нічого взамін це рахуйте теж кінець....))) Як на мене такий рецептик.....
Да, desert, в тебе якісь песимістичні думки на рахунок цього....
Хех... Якщо людина любить – вона живе...вона натхненна цим... вона дійсно може робити немислимі речі...
І ще...не бійтесь йти на ризик.... Життя – яскравий спалах.. не можна пережити лише або позитив або негатив... Треба пережити всю цю палітру яскравих емоцій, без цього воно сіре і пусте... не слід закриватись в мушлю не вірячи ні у що не довіряючи нікому... життя надто коротке щоб тратити його на таку фігню.... Не бійтесь почуттів, не бійтесь зради, так... це болить, не спорю, але тоді ви навчитесь бути стійкішими.... навчитесь, як не слід поступати з іншими.... навчитесь...та на будь якій події можна чомусь навчитись, головне вміти з кожної ситуації витягти для себе якийсь урок....(я не піт такаю зраді, а маю на увазі те, що треба бути до всього готовим...не ставати параноїком від цих думок, але в разі того якщо це трапиться не трати голову від відчаю і шкодування себе, а продовжувати жити далі)..але щось мене занадто понесло...))
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Блін деті одні. Усі людські відносини будуються по від'ємній експоненті. :evil:

Зерги рулять :twisted:
black закохав
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Re: Чому люди вірять у кохання?

Повідомлення Sheriff »

desert писав: Я не розумію як можна вірити у речі, яких просто в природі просто не може існувати. Ніякого кохання не існує!!!!!!!!! Це лише ілюзія, яка приховує під собою фізичний потяг


desert, підтримую на 120%. Кохання це лише ілюзія. Може бути тільки симпатія яка з часом проходить. А потім з*являється симпатія до когось другого. А фізичний потяг не ілюзія - скільки сексом не займайся а хочеться знову і знову!

:idea: Секс у нас один. Не зрадь себе, не зрадь свій потяг.
Зроби вірний вібір. Від цього залежть твоє майбутнє.
За секс без ілюзій!!!
To serve & to protect
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Ну якщо так глобально підходити до цього питання, то будь-шо є ілюзія. І всі ми живем ілюзіями, тому що не знаєм чим воно закінчиться... і як воно все насправді... і взагалі кожному своє.
Зображення
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Все ж таки воно є. Взагалі стан закоханості - приємна річ. Збоку правда виглядаєш сєнтімєнтальним лохом, але всередині відчувєш себе афігенно. :)
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Бля виплюніть червону таблетку і вийдіть з матриці .Все життя ілюзія , тільки чого...
Patria o Muerte
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Воно є точно. Просто приходить як правило несподівано. Я також колись не вірив. Як каже блек прикалувався з свого дружбана і казав що той сєнтіментальний лох. Ак сам попався - одразу думку змінив. ЛЮбов робить нас кращими - однозначно.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Чому вірять в кохання?
Та тому, що всім хочеться добра, тепла і ласки... хочеться вірити, що людина, яка тобі подобається буде завжди поруч, що не підставить і не обмане, що ідеал стосунків досяжний і він саме втебе. Тому і вірять, що хочеться щоб все це було насправді.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

"Счастьє єсть, єго нє может нє бить". :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
Lc
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 63
З нами з: П'ят 17 березня 2006 р. 18:09
Звідки: Луцк

Повідомлення Lc »

те кто не верит в любовь - потерянные люди. Секс без любви - не секс. Это половой акт. Секс - это гармония чувств и ласки. А все что тут писали про иллюзии... вы меня извините - ЭТО БРЕД. Росказнь таких вещей - это уже комплекс неполноценности. Не встречали да и бог с ним, все впереди, а говорить глупости о том, чем не болели - глупая трата времени.
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

На рахунок сексу…то буду згідна….просто секс і секс з людиною яку дійсно любиш – абсолютно різні речі… в першому випадку це просто механічний секс без справжніж почуттів……знову ж таки, висловлюю свою думку….
Кохання є…. Згадую таку цитату.. “Много моих знакомых боятся своих чувств, боятся любви, боятся умопомрачения, которое эта любовь дает. Но сегодня любовь – это единственный разумный акт”…. Для багатьох людей смислом життя є кохати і бути коханими… І романтика тут ні при чому… Це достить скомпліковане почуття… це навіть я б сказала ціла низка почуттів до людини, які будуються з часом, як ми її взнаємо…. Дружба, довіра, опіка, тепло, ніжність, щирість, відданість, пристрасть…і ще багато-багато іншого…. Оце кохання… Якщо ж у вас..принаймні в більшості є дружини… чому ви з ними одружились???? По якихось конкретних причинах чи тому що ці люди дійсно для вас щось значили???
Не хочу нікого ображати, але …ви ні в що не вірите, не хочете мріяти…. Невже так цікаво жити??? Згідна що в житті багато чого фальшиве, а часом навіть посмішки близьких людей бувають начіплені (отоді найбільше й болить)….
”Love can be magic, but sometimes magic can be an illusion”….В житті все фальшиве, лише смерть істинна, так вважає багато моїх знайомих… Але не вірити в кохання, в почуття?…. це мене сильно здивувало….Якщо плутати кохання і закоханість то можна обпектись.… без сумніву… блін…
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

Танцює з Вітром писав: …ви ні в що не вірите, не хочете мріяти…. Невже так цікаво жити???


Найкраще вірити тільки в себе. Так простіше і надійніше. Мріяти звичайно можна, але ще краще планувати і рухатись до цілі.

Згадується всім відома історія:
Мюллер: Да... В жизни никому верить нельзя. Я инокда даже сам себе не верю... А вот мне можна!
To serve & to protect
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Lc, Може комусь більше акт фізичний подобається, ніж почуття.
black закохав
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Танцює з Вітром, хороший секс не залежить від того чи кохаєш ти людину, чи ні... Треба просто вміти дарувати задоволення партнерові і у відповідь отримаєш те ж саме... Звісно якщо трахатись з людиною, яка не подобається, то нічого хорошого і приємного не відчуєш... Але якщо в двох людей є потяг одне до одного, то і секс буде суперським...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Відповісти