Зрада....

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Зрада....

Повідомлення Танцює з Вітром »

Як співалось в пісеньці групи Moonlight – Yaishi “Зрада коханню є сестрою, в нас приязнь не живе”….(тільки там польською)
Мені ці слова з голови не виходять… Хіба не так? Від кохання до ненависті один крок…Часто дуже навіть малий….І часто бува легко його здійснити, надто легко….
Зрада і кохання теж якось тісно пов*язані…Часто люди будують собі ідеальні ситуації де всі правильні, чесні, ніхто нікому не зраджує, ніхто нікому не бреше…але життя ж не таке. І часто стикаєшся з ошуканством та зрадою…Дуже часто “обпікаєшся”, після чого просто боїшся відкриватись людям, бо боїшся пережити цей біль знов….Думаю, кожному хоч раз приходилось пережити таке….
Просто людина по своїй натурі – тварюка дуже егоїстична… Кожен думає часто лише про себе, ми ігноруємо почуття інших, не рахуємось з ними, жонглюємо, граємо ними…б*ємо на осколочки, які вже не зібрати… Зраду пробачають, але в будь якому випадку шрам в серці залишається.. Пригадую такий вислів.. “Якщо вас зрадили один раз, не виніть себе, людина попалась така, якщо ж багато разів – це вже ваша вина”….Ми самі можемо дати привід для зради своїм ігноруванням коханої людини, поганим ставленням до неї…
Але я вважаю якщо відносини будуються на довірі, розумінні і як-не-як коханні, то зради не буде..
Я яке ваше ставлення до цього питання? Як ви вважаєте, чи змогли б ви пробачити коханій людині зраду? Мабуть я не така великодушна як хотілося б… Розумію, всі люди мають здатність і право помилятись, тому перший раз би мабуть пробачила, а потім послаба би під три чорти… Бо зрада як на мене свідчить про зневагу до іншоїх людини….
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Незнаю мені здається я міг би все простити крім зради кохоної,мені один раз вже зрадили (звичайно з того що я знаю ),було це правда давно ,після того я простив але зустрічатись з тею людиною перестав в невдовзі ,оскільки геть вся віра зникла в одну секунду ,адже життя без віри в свою половинку неможливе.
Patria o Muerte
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Танцює з Вітром, нарахунок того, що всі зраджують і по іншому небува: з таким ставленням половинка і буде зраджувати, оскільки як би не будувались ваші стосунки, втебе завжиди буде думка: "мені зрадять". І зрадять - всеодно заочно звинуватили.
А сам би не простив зради...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Танцює з Вітром, в житті по всякому буває... свідомо... не свідомо... але в будь-якій дії чи вчинку є причинно-наслідковий характер... головне вчасно зробити всі висновки
Зображення
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Зраду можна пробачити, якщо вона сталася під впливом наприклад алкоголю чи ще чогось, не носить системний характер і не складає загрозу майбутньому. Але трендюлів треба за таке давати у будь-якому випадку.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Мдя. Це напевно кінець довірі абсолютній. Певно що коли любиш сильно можеш пробачити але все одно думка засяде в голові надовго і до добра не доведе.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Осадок залишиться по любому, коли буде якась буря, то він вспливе по любому.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Зрада близької чи колись близької лидини не забувається, переживання цього дуже тяжке. Зрадили і мені. Після чого з тою дівчиною порвав. Людина ціную людину коли врачяє. Звичяйно не раз люди помиляються у виборі.
Стосунки поділяються на короткочясні та довговічьні!
В молодому віці таке чясто трапляється. Але з віком, з яким ростеш духовно і не тільки, набираєшся мудрості ставиш для себе на майбутнє якусь певну ціль. Наприклад сворення сімьї. Кожна людина хоче мати хорошу сімью. Сімю, де тебе люблять, чекаю, завжді раді підтримати, допомогти та інше...............
Аватар користувача
Zews
Новачок
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 19:58
Звідки: Україна, Луцьк

Повідомлення Zews »

Мені теж колись зрадили. Кохана дівчина з найкращим другом. Як результат розійшовся з дівчиною і пропала дружба з другом.
Вже пройшло більше 2-х років а її забути неможу - проте ніколи не пробачу ні їй ні йому.

На рахунок відношення до зради так це найгірше що може бути (як удар в спину ножем і повернути 8 разів). Після зради стосунків немає одразу після того як про неї взнаешь і тому їх немає сенсу продовжувати.
Ті хто не знав що таке зрада - ті щасливі, ті хто знає ніколи більше нікому не будуть довіряти.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Нажаль підлісь є і буде. Вчинок друга ца велика підлість яка скоріше усього виникла від заздрості або була якесь інше причина. Немеє щирих друзів!
БУдь яка зрада переносьться не зовсім легко. На деякий чяс людина потрапляє в транс. Згодом про неї здається забуваєш, але вона чомусь нагадує про себе. Зминого життя ми робимо виснов інколи навіть корисні.
Аватар користувача
Lc
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 63
З нами з: П'ят 17 березня 2006 р. 18:09
Звідки: Луцк

Повідомлення Lc »

Один мой хороший знакомый сказал: Проблема в том, что мужчина в основном изменяет телом, а женщина - душой. Конечно, есть и исключения. Как по мне, то самая измена - душевная. У меня вопрос к Танцующей с ветром. 1.Изменяла ли ты кому-нибудь. Каково это было для тебя? 2. Как бы отреагировала ты, если бы тебе изменил мужчина? Меня интересует чисто женская сторона вопроса.
ИМХО: на измене - доверия не будет никогда. Если человек изменил один раз, у него больше шансов изменеть второй раз. Идти на риск - глупость. Любовь не вечна, а нервные клетки не восстанавливаются :!:
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

1.Изменяла ли ты кому-нибудь. Каково это было для тебя?

Ні, не зраджувала...і не буду...я не така людина, що любить грати на чужиш почуттях....
Зраджували мене...було....
2. Как бы отреагировала ты, если бы тебе изменил мужчина?

як я вже сказала я усвідомлюю те, що люди мають право на проступки тому можливо пробачила б..але якщо б це повторилось - ні.... пробачити я б може й пробачила але забути... не здатна......
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Не довіряй - не зрадять :P
black закохав
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

black писав: Зраду можна пробачити, якщо вона сталася під впливом наприклад алкоголю чи ще чогось, не носить системний характер і не складає загрозу майбутньому. Але трендюлів треба за таке давати у будь-якому випадку.

Алкоголь ніколи не може бути причиною, яка виправдовує зраду.
Аватар користувача
Lc
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 63
З нами з: П'ят 17 березня 2006 р. 18:09
Звідки: Луцк

Повідомлення Lc »

Насчет алкоголя - отдельная тема :x И под его влияниям как раз можно увидеть скрытые черты характера. Насчет измены. Прежде всего, я думаю, что нужно ставить человека в известность, что ты не простишь ему измены. Если даш ему повод подумать, что могла бы простить, это обязательно произойдет, рано или поздно :twisted:
я не така людина, що любить грати на чужиш почуттях....

измена - это не игра на чужих чувствах. Измена - это предательство в любви или в дружбе.
я усвідомлюю те, що люди мають право на проступки тому можливо пробачила б
Измена - это не проступок. И это не ошибка. Для кого-то это то, чего ему не хватает, для друго - это шанс попробовать почувствовать что-то новое неизведанное, для третьего - это настоящая любовь, для других - это просто хорошо провести время.... не одно из выше перечисленного не имеет права присутствовать в настоящих близких отношениях. Это конечно же ИМХО.
:!:
Відповісти