Подарунок на річницю весілля

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

clocott
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 265
З нами з: Пон 27 липня 2020 р. 20:38
Стать: чоловіча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення clocott »

Выше предлагали подарить мужской аксессуар, вполне здравая идея. Очень не плохо выглядят галстуки бабочки в виде подарка, так что можно рассмотреть варианты. Ещё есть различные барсетки, удобные сумочки для ключей, множество приятных аксессуаров.
Аватар користувача
shuminator
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 581
З нами з: Пон 10 липня 2006 р. 19:02
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення shuminator »

Я теж довго думав, що дарувати дружині на річницю. Але вона сама натякнула, що хотіла б новий аромат. Тільки вибрати я повинен був на свій смак. За підсумком купив Yves Saint Laurent Elle, судячи з відгуків вони багатьом дамам подобаються. Моя дружина теж оцінила! У магазині NOTINO хороші жіночі парфуми продаються.
SHUMINATOR
Элизабет
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 731
З нами з: Чет 09 липня 2020 р. 14:43
Стать: жіноча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Элизабет »

Если мало идей, то вам сюда - http://polit.ua/articles/1374-dorogie-p ... telej.html Хорошая статья про выбор подарков, я там своему руководителю нашла шикарный на ДР!)
Аватар користувача
Лия
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 39
З нами з: Вів 09 листопада 2021 р. 13:04
Стать: жіноча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Лия »

Я б напевно подарувала щось для вас двох, наприклад похід в кіно, театр чи якусь виставу
Аватар користувача
TanyaKrutii
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Пон 15 листопада 2021 р. 20:27
Стать: жіноча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення TanyaKrutii »

Собі краще щось подаруйте, вже 8 років терпите, прислуговуєте і т.д. Чи може у вас по іншому?
Kate Rina
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: Вів 09 листопада 2021 р. 15:18
Стать: жіноча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Kate Rina »

У нас з чоловіком 10.06 була річниця весілля, уже 5 років) Я йому подарувала великий набір інструментів (про який він мріяв), а у подарунок отримала такі сережки з діамантами (фото прікріплю). Знаю лише, що копував він їх на цьому сайті https://stolychnashop.com.ua/ua/yuvelir ... lliantami/

Зображення
Маликур
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 124
З нами з: Суб 07 листопада 2020 р. 21:52
Стать: чоловіча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Маликур »

Ямка писав: П'ят 25 листопада 2016 р. 12:19
Цвяточек писав:Дівчатка, порадьте, що можна подарити чоловіку на річницю весілля? Разом вже 8 років. Вже не знаю, чим його можна здивувати. У кого які ідеї?
Посмотрите на Розетке. Там сегодня черная пятница вовсю идет. Скидки до 65%. Я думаю, несколько достойных вариантов подарка найдутся сами собой. Вы телевизор давно покупали?
Когда закончился ремонт и мы с женой стали обставлять квартиру, больше всего споров у нас было именно по поводу выбора телевизора. Очень помог сравнительный обзор https://rebitme.com/blog/ru/sravnenie-t ... i-philips/ , потому что наши споры были как раз между этими двумя фирмами. Другие мы даже не рассматривали. Вообще, было бы неплохо если бы женщины не лезли в темы, в которых абсолютно не разбираются, и позволили такие вопросы решать нам, мужчинам.
Аватар користувача
irinabelaya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 61
З нами з: Вів 22 грудня 2020 р. 12:33
Стать: жіноча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення irinabelaya »

Вибір подарунка на річницю весілля залежить від індивідуальних уподобань та інтересів вашого партнера. Ось кілька ідей:

1. **Поїздка або відпустка:**
- Організуйте відпустку або романтичний вікенд як спільний відпочинок.

2. **Персоналізовані речі:**
- Подаруйте виріб із ваших ініціалів або датою весілля, наприклад, подушку, рушник чи картину.

3. **Ювелірні вироби:**
- Розгляньте можливість подарувати красивий прикраси, наприклад, кулон, браслет або обручки.

4. **Фотоальбом або відеомонтаж:**
- Зіберіть спільні фотографії та створіть емоційний фотоальбом або відеомонтаж.

5. **Вечеря улюбленого ресторану або дому:**
- Сплануйте романтичну вечерю улюбленого білю.

6. **Спільні заняття:**
- Подаруйте курси чи заняття, які обидва можете виконувати разом, наприклад, готування, танці чи фотографію.

7. **Спа-день або масаж:**
- Подаруйте відпочинок та розслаблення у спа-центрі або масажному салоні.

8. **Пам'ятні подарунки:**
- Придбайте подарунок, який нагадає про важливі моменти в вашому житті, наприклад, створення родини, народження дітей тощо.

Завдання полягає в тому, щоб обрати подарунок, який відображає ваші почуття та створить приємні спогади.
Аватар користувача
Мария Прокопенко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 137
З нами з: Нед 25 жовтня 2020 р. 16:01
Стать: жіноча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Мария Прокопенко »

У нас річниця весілля 14 лютого)))
Аватар користувача
Алина Матвеева
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 117
З нами з: Сер 22 грудня 2021 р. 17:53
Стать: жіноча

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Алина Матвеева »

Дуже крута дата, якраз на день закоханих річниця. Вітаю! Що думаєте робити в цей день, є якісь плани? Хочу дати гарну ідею. Підіть у театр, романтична вистава у Дніпрі в театрі Молодіжний може стати гарним подарунком. А точніше квитки на виставу їх зручно купити онлайн та одразу підібрати цікаву прем'єру для перегляду.
Аватар користувача
Marinet
Новачок
Новачок
Повідомлень: 17
З нами з: Суб 10 лютого 2024 р. 19:55

Re: Подарунок на річницю весілля

Повідомлення Marinet »

А це гарна ідея!
Відповісти