Відмова як засіб дії на мужчин

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

podruzhka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: Суб 30 липня 2005 р. 05:02

Повідомлення podruzhka »

Власні спостереження + опитування (якщо це ще когось тут цікавить):
1. До того як жінка відчує оргазм вперше, вона НЕ ЗНАЄ що то таке є і що зробити щоб його відчути. Тут може зарадити досвідчений чоловік, або той хто дійсно її кохає і може потерпіти хвилин 20-30 (і не один раз) заради її задоволення. Але здебільшого воно приходить саме, і тільки через деякий час (маються на увазі не години, а дні і більше) ми розуміємо що ТО БУЛО ВОНО!!!!!!
2. Десь тут читала ,що можна довести до оргазму і пальцем... - можна, але це тільки 50% справжнього оргазму...
Взагалі, ще є багато цікавих спостережень, якщо когось зацікавило, то ще напишу...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Відмова - це засіб дієвий, але не дуже гуманний :-)
Зі спостереженнями podruzhk'и,  згоден.
п.1 - 100%
п.2 - десь на 90%
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Маси турбувати треба напевно навчитись спочатку  :D
podruzhka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: Суб 30 липня 2005 р. 05:02

Повідомлення podruzhka »

Cпеціально для Сані поясню:
Є 2 види оргазму. Ти говориш про 1-й (саме це є 50%). Справжній - це 1-й + 2-й (100%).  A the best коли у двох одночасно.
Я не знаю на скільки вас цікавить ця тема (я просто багато читала і мені не важко ділитися власним досвідом (я нікого з вас не знаю), і взагалі вважаю, що задоволення повинні отримувати ОБОЄ), так що, якщо  цікавить пояснення - питайте.
Ще щодо твердження "якщо не дає - знайду іншу": на мій погляд це щонайменш егоїстично (все одно що "Вчора не сподобалось, сьогодні щось не дуже - завтра спробую з іншим..."). Спробуйте спочатку спитати "Чому?"
Анекдот до теми:
Жена договаривается с мужем:
- Петя, давай так: если я выйду из ванны с расстегнутым халатом - значит я тебя хочу. А если с застегнутым - значит нет.
Петя подумал...:
- Значит так, Маша, если я вийду из ванны в кепке - то я тебя НЕ хочу, а вот если без - то мне все-равно застегнут у тебя халат или нет!!!!
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

podruzhka,  Маша, ти ваще трахалась? ги :) Мля, моризиш якусь хунеправду.  

Якщо ти в детсве не дрочила, то про шо мова? А якщо оргазму не отримувала - я тобі скажу не туди ти пальця пхала.  Чи банана.

Прийми 2 апстенку
black закохав
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Alexandoros, треба тобі жовту картку показати. Ще одна - і видалення з поля. Тьху, з форуму.
Пояснення дійсно не найкраще, але ж кожен має свою думку. І вже наше діло чи погоджуватися з нею, чи ні.
podruzhka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: Суб 30 липня 2005 р. 05:02

Повідомлення podruzhka »

По-перше: я тому нічого і не пояснювала конкретно, що не знаю для кого я це роблю. Тепер знаю і пояснювати не буду.
По-друге: правда це чи не правда може сказати лише жінка, яка це відчула. Я не стверджую, що у всіх це однаково, але у більшості все саме так. І я не кажу що petting, чи як його називають, це НЕ класно (в іншому випадку цим би не займались ні ви ні ми) – я просто ЗНАЮ що може бути ще краще (в іншому випадку жінці нічого більше і не було б потрібно, звичайно, якщо ти не думаєш що сам коїтус для жінки –це лише акт благодарності за доставлену насолоду).
По-третє: і дєтство у мене було щасливе, і впевнено можу побажати, щоб всі отримували від сексу те що і я. Хоча напевне і я ще не все знаю… В любому випадку я б  тут так довго не виписувала  те чого не знаю (це мені здається логічним).

:evil:  :evil:  :evil:  :evil:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Щось так все заплутано...
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Alexandoros писав: podruzhka,  Маша, ти ваще трахалась? ги :) Мля, моризиш якусь хунеправду.  

Якщо ти в детсве не дрочила, то про шо мова? А якщо оргазму не отримувала - я тобі скажу не туди ти пальця пхала.  Чи банана.

Прийми 2 апстенку

тобі б не мішало прийняти заспокійливого і адекватніше реагувати на пости... Хамство ше нікого не прикрашало...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
SysR
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Сер 16 листопада 2005 р. 14:44
Звідки: localhost.localnet
Контактна інформація:

Повідомлення SysR »

Alexandoros писав: podruzhka,  Маша, ти ваще трахалась? ги :) Мля, моризиш якусь хунеправду.  

Якщо ти в детсве не дрочила, то про шо мова? А якщо оргазму не отримувала - я тобі скажу не туди ти пальця пхала.  Чи банана.

Прийми 2 апстенку

Мдя, про що тут говорити, хамом родився і горбатого тільки могила виправить. Що поробиш як батьки неправильно виховали. От вам яскравий приклад як в сімї батько відноситься до матері. Дівчата робіть висновкі про нашу сильну половину. ІМХО.
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

SysR,  дохтур фройд, можно я до Вас завтра на прийом прийду?

У тебе напевно віртуальний комплекс - ти віртуал на реал переносиш. Звідки ти знаєш хто тут сидить?  Якщо я тобі скажу що тут жодної  дівчини не має, а за них пише 13летній задрот. А за всіх інших пишу я і блек? Зможеш довести протилежне?
black закохав
SysR
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Сер 16 листопада 2005 р. 14:44
Звідки: localhost.localnet
Контактна інформація:

Повідомлення SysR »

Alexandoros
На рахунок прийому -- валяй.
В віртуалі люди є такими як хочуть щоб їх сприймали в реалі, але самі розуміють дусь в глубині свідомості що цього бути не може -- то чого б в віртуалі не погнати на інших -- хоча подібна реакція є лише підтвердженням комплексу неповноцінності -- по іншому твого гона пояснити не можна.
Самі крикуни якраз і є найбільші дрочуни і уперто самі собі і іншим хочуть довести протилежне, але якщо іншим протилежне можна довести то самого себе не обманеш.
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Alexandoros, не докажеш!!!  :razom:
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

РУДЕНЬКА,   довести можна все що завгодно, на математиці не вчили хіба? ;)

SysR, тобто, виходячи з твоїх слів, твій гон на мене можна охарактеризувати як обов'язковий фактор досягнення тобою оргазму під час мастурбуваннія перед монітором.  Вступила в дію прихована функція самозахисту - "якщо я цим займаюсь, значить я правильний, а всі інші ні."  Також присутній елемент ексгибиціонізму - ти хочеш щоб я до тебе зайшов і застав тебе за цим непотрібним зайняттям.  

І якщо піти далі, то виходить, що я в реалі чемна людина, і хочу щоб мене сприймали як невихованого, а ти мікроцефал неандертальського періоду, і хтів би стати лікарем, але чогось таки не вистачає. Помилок в ДНК в наш час ще не виправляють, а то б тобі допомогли.

І на кінець - на лице  отруєння галюценогенами, пану SysR вже чуються мої крики.  Вони тобі чуються весь час, чи тільки коли спиш?  Ти спробуй поговорити зі своїми внутрішіми голосами, і вияснити, чого ж вони вимагають.  Якщо випити йаду - то прислухайся, це слушна думка.
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Alexandoros писав: РУДЕНЬКА,   довести можна все що завгодно, на математиці не вчили хіба? ;)

Не згодна. Софізми доводяться за рахунок того, що свідомо допускається помилка в припущенні. А це не можна вважати доведенням.
Решту поста читати просто неприємно.  :evil:
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Відповісти