Косметика

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

witch
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Вів 29 квітня 2008 р. 12:44
Стать: жіноча

Косметика

Повідомлення witch »

звичайно усі: і чоловіки, і жінки, користуються косметикою. хочу шоб мене правильно зрозуміли. я зараз маю на увазі не лише декоративну косметику, яку дуже часто використовують надміру. я про різні косметичні засоби. адже шампунь - це такий самий косметичний засіб і ним користуються усі... майже... :oops: та і креми різні, пінки для гоління, гелі для душу... та ін.

так от, пропоную обговорити чим ми користуємось і які косметичні марки нам подобаються чи може не подобаються. особисто я користуюсь уже давненько косметикою Мері Кей. дуже подобається практично усе (ну, те, чим користувалась). чула, правда про випадки алергії на неї. але мені підходить ідеально.

а кому ше шо подобається?
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Косметика

Повідомлення Belamor »

Ів Роше
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Косметика

Повідомлення Kima »

Мені подобається L'OREAL, як декоративна так і та якою вмиватись. Вона якісна, особливо якщо вдається знайти те, що не призначено тільки для країн СНД.
Мері Кей теж хороша, особливо коли мені робили макіяж ті консультантки - то взагалі, дивишся в зеркало і невпізнаєш себе такою гарною. Але у мене чесно кажучи трохі упереджене ставлення до сітьових маркетингів.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Косметика

Повідомлення Black »

В мене з косметики тільки необхідне. бздиколон La Coste, сухий Old Spice, крем для бриття Gillette, афтешейф Nivea, зубна паста Lacalut. Щоб купувати все одної марки, такого не практикую. Шампунь купував Clear Vita ABe, він мене вже так достав, сильно очі розїдає. Ну нічого, вже та велика банка закінчується. Більше його не куплю.
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Косметика

Повідомлення Kima »

:) Купи Джонсонс бейбі щоб не щіпав оченятка :)
alena
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 33
З нами з: Пон 10 березня 2008 р. 20:13
Стать: жіноча

Re: Косметика

Повідомлення alena »

oberejno z Johnsons, :taunt: v kogo e malecha,kypula nedavno gelb dlya dyshy "extracare",tse z naubilbshum vmistom oliuku,nibu,cherez tujdenb shkira stala taka syxa,pislya tsbogo kypyu tilbku v aptetsi i geli i balbzamu z Avene,rekomendyu.sobi tej kremu bery z apteku Vishy ta La Roche-Posay,z dekoratuvnoi e desho z Mary Kay,Loreal.
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Косметика

Повідомлення Viktor »

witch писав:звичайно усі: і чоловіки, і жінки, користуються косметикою. хочу шоб мене правильно зрозуміли. я зараз маю на увазі не лише декоративну косметику, яку дуже часто використовують надміру. я про різні косметичні засоби. адже шампунь - це такий самий косметичний засіб і ним користуються усі... майже... :oops: та і креми різні, пінки для гоління, гелі для душу... та ін.

так от, пропоную обговорити чим ми користуємось і які косметичні марки нам подобаються чи може не подобаються. особисто я користуюсь уже давненько косметикою Мері Кей. дуже подобається практично усе (ну, те, чим користувалась). чула, правда про випадки алергії на неї. але мені підходить ідеально.

а кому ше шо подобається?

Ну, не знаю, може вона тобі й дійсно підходить, але скажу одну річ.
В мене в мами є один крем нічний для обличчя цієї марки, так от я випадково ним одного разу помазав обличчя, а на обличчі була ранка і я помітив, що рана почала дуже швидко заживати. Тепер постійно використовую його не як нічний крем, а як засіб для заживлення ранок на тілі :D - заживає, як на мертвому. Все це говорить про те, що ця косметика містить гормональні препарати.
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Косметика

Повідомлення SunSeth »

Viktor писав:Тепер постійно використовую його не як нічний крем, а як засіб для заживлення ранок на тілі :D - заживає, як на мертвому.
А я наївний все життя думав, що на мертвому ніколи нічого не заживає, а навпаки тільки розкладається. :o
Viktor писав:Все це говорить про те, що ця косметика містить гормональні препарати.
Який зв"язок між заживленням і гормонами, сам придумав?
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Косметика

Повідомлення Viktor »

SunSeth писав:
Viktor писав:Тепер постійно використовую його не як нічний крем, а як засіб для заживлення ранок на тілі :D - заживає, як на мертвому.
А я наївний все життя думав, що на мертвому ніколи нічого не заживає, а навпаки тільки розкладається. :o
Viktor писав:Все це говорить про те, що ця косметика містить гормональні препарати.
Який зв"язок між заживленням і гормонами, сам придумав?
Пане Сансет! Не будь те такі розумні, коли не володієте питанням.
1. Про мертвого - це приказка така. Жартома мною написана.
2. А на рахунок гормонів - почитайте літературу про вплив гормонів на організм, в т.ч. на шкіру.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Косметика

Повідомлення Black »

Зараз більшість мазей і кремів на основі гормонів для зупинення процесів старіння або загоєння ран.

А на рахунок прислівя, такого не чув, чув тільки "заживає як на собаці". :)
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Косметика

Повідомлення Belamor »

Так, саме гормональні препарати дуже широко використовуються для завжилення. ТІко з тим треба дуже акуратно. Є версія - що ризик захворіти на рак може значно зрости при хаотичному застовуанні таких препаратів.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
alena
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 33
З нами з: Пон 10 березня 2008 р. 20:13
Стать: жіноча

Re: Косметика

Повідомлення alena »

Dlya zojuvlennya ran na tili isnye kypa spetsialbno rozroblenux farmatsevtuchnux zasobiv,a kremu krawe vukorustovyvatu za ix pruznachennyam i dlya myjchun bajano korustyvatusya kremom "DLYA MYJCHUN",a to z chasom golutusya ne byde potrebu... :D
alena
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 33
З нами з: Пон 10 березня 2008 р. 20:13
Стать: жіноча

Re: Косметика

Повідомлення alena »

"Lierac"-xoroshi kremu dlya myjchun,cholovik zadovolenuu :)
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Косметика

Повідомлення Kima »

Ця косметика в аптеках, про яку ти згадуєш, Алена, дуже дорога :(
Я часом беру щось з Білоруської косметики, мені вона здається нормальна і головне велика ємкісь не дорого. Крем для рук, для ніг - все це швидко закінчується, хочу попробувати там ще якийсь шампунь. А то взяла в Оріфлеймі шампунь і кондиціонер "для світлого волосся" і внушаю собі що воно в мене з кожним днем світлішає, хоча шампунь зовсім не піниться, теж жду коли кінчиться.
Я б хотіла попробувати всякі такі процедури тіпа грязі, соляні ванни, обгортування водоростями. Взагалі хотіла б поїхати десь в теплі края, до океану. Коли я була на морі (всього 2 раза) мені подобалось як мінялась шкіра і волосся.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Косметика

Повідомлення Black »

Ну не знаю. Змін від моря я на собі не помітив. Просто загар. Кремом користуюсь може 1-2 в місяць, бо потреби в ньому не відчуваю.
Відповісти