Пропадає грудне молоко,що робити?

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Даяна Курскива
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Пон 28 грудня 2020 р. 21:05
Стать: жіноча

Пропадає грудне молоко,що робити?

Повідомлення Даяна Курскива »

Дівчатка, досвідчені матусі, я до вас за порадою.. моїй дитині 4 місяці, вона зараз на грудному вигодовуванні, але зараз відчуваю, що молока стає менше і малюк не наїдається, він багато вередує і плаче після годування, довго смокче груди. Хочу почати підгодовувати сумішшю, яку варто підібрати, якої марки?
Аватар користувача
Klubnika
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 42
З нами з: Суб 20 листопада 2021 р. 09:36
Стать: жіноча

Re: Пропадає грудне молоко,що робити?

Повідомлення Klubnika »

Я вважаю, що вам необхідно не переходити на суміш, а спробувати зберегти молоко. Зараз у вас просто лактокриз, він зазвичай настає раніше, в 3 місяці, але якщо ви будете часто прикладати дитину до грудей, то все само собою нормалізується.
Аватар користувача
Лавина Левская
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 94
З нами з: П'ят 25 грудня 2020 р. 19:28
Стать: жіноча

Re: Пропадає грудне молоко,що робити?

Повідомлення Лавина Левская »

Якщо дитина вередує після годування, то це не головна ознака того що він не наїдається. Потрібно дивитися на всі ознаки в сукупності, наприклад малюк рідше став мочитися, погано набирає вагу.
Аватар користувача
Лия
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 39
З нами з: Вів 09 листопада 2021 р. 13:04
Стать: жіноча

Re: Пропадає грудне молоко,що робити?

Повідомлення Лия »

Спробуйте частіше прикладати малюка до грудей, також важливо збалансоване харчування мами і часте тепле пиття, намагайтеся уникати стресів і переживань. Якщо ж нічого не зміниться, то напевно є сенс перейти на комбіноване годування, це коли мама годує дитину грудьми і після дитина догодовується сумішшю з пляшечки, але перед цим необхідно проконсультуватися з вашим педіатром. Також в цій статті добре розкривається питання про причини переходу на змішане вигодовування і як це правильно зробити https://mamako.ua/blog/0-3-misyatsi/osn ... rmlivanie/
m_shegeda
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: П'ят 26 листопада 2021 р. 12:59
Стать: жіноча

Re: Пропадає грудне молоко,що робити?

Повідомлення m_shegeda »

Теж була така проблема коли в мене на другому місяці стало зникати молоко, я записалась на огляд к мамологу до цієї клініки https://radiologycenter.eu/zhinoche-zdo ... molog.html виявилось що із за того що я недостатньо годувала дітину воно стало зникати, тому я почала намагатись одувати дитуну частіше після чього все було добре, рекомендую все атки звернутись до спеціалістів які зможуть вам допомогти з вашею халепою що би на далі ви та ваше дитя було здоровим
Відповісти