Що таке НЛП?

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Модератор: Саня

Viktor Sergeevich
Новачок
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: Чет 16 березня 2006 р. 17:23

Повідомлення Viktor Sergeevich »

2Belamor

Хороший приклад.

Уявляєш це в натурі? Нормальний чоловік не відчепиться від того, хто йому це сказав, поки не взнає звідкіля інформація/з ким гуляє/тощо...
Як в тому анекдоті "Так можно и по морде ..."

Але в любому випадку думка засяде - це точно.
Є такий термін - інформаційний вірус (термін не з нлн), так оце і є приклад такого.
Аватар користувача
sa_i
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 81
З нами з: Пон 24 квітня 2006 р. 15:16
Звідки: The Meadow

Повідомлення sa_i »

В мене вроді десь було пару електронних кних, якщо комусь цікаво, можу глянути, якшо шо то викладу кудись.

ЗІ то все розвод, може якесь слабонервне і поведться, а нормальна людина відразу скаже куди йти і шо казати.
Feel the Music Of Rivers And Rains
http://cc2.ru/ are well comes you
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

vxk7m, мені цікаво для загального розвитку... :roll: Якщо не важко, виложи десь. Буду дуже вдячна :)
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Аватар користувача
sa_i
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 81
З нами з: Пон 24 квітня 2006 р. 15:16
Звідки: The Meadow

Повідомлення sa_i »

http://texterz.hut2.ru/hypno_bookz/
Для початку думаю вистачить =)
Feel the Music Of Rivers And Rains
http://cc2.ru/ are well comes you
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

vxk7m, тримай моє величезне ДЯКУЮ :) Завтра почитаю...
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Аватар користувача
Спайдер
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 110
З нами з: П'ят 27 квітня 2007 р. 17:33
Звідки: Луцьк

Re:

Повідомлення Спайдер »

sa_i писав:то все розвод, може якесь слабонервне і поведться, а нормальна людина відразу скаже куди йти і шо казати.
Хтось недурний сказав: практика - критерій істини

Дуже схоже до НЛП система ДЭИР - система енерго-інформаційного розвитку. По багатьох містах України і Росії (в т.ч. і в Луцьку) проводились заняття по ступінчастій програмі, в межах якої давались загальні навики:
1 рівень - відчуття енергії, ефірного тіла, енергетичних звязків, захисні оболонки, зглази та ін.
2 рівень - програмування власної енергоструктури та енергетики ін. людей, програми на удачу, здоров"я, досягнення цілей та ін.
3 рівень - робота з намірами та бажаннями (власними та ін. людей), читання та продукування намірів, способи ергетичний атак та захист від них та ін.
4 рівень - інтеграція ефірної, астральної та ментальної оболонки енергоструктури в єдину енергетичну оболоночку та ін.

Займатись можна по книжках чи з інструктором. АЛЕ специфіка в тому, що по книжках може просто небути 100% необхідної інформації (не даються основні ключові моменти), що необхідні для освоєння певного рівня. Тому читання спеціалізованої літератури створює ефект читання художньої книжки (практично нульовий ефект).
Через те краще займатись з інструктором (ще краще - з толковим інструктором).

залежно від того можна критично сприймати - діють техніки чи ні, а потім вже сперечатись "розвод" це чи ні.

і чомусь всі залишаються зі своєю думкою...
Не был, не состоял, не привлекался, не жалею, не зову, не плачу
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re:

Повідомлення Belamor »

dilayla писав:Нейро-лінгвістичне планування - здатність людей впливати на підсвідомість інших. Багато тих, хто продає по фірмах книги або косметику вважають, що вони цим досконало володіють, але дуже помиляються
Black писав: Ті шо продають книги ідуть нах со старта як заходять. Колись заходили пару раз, після запитання, які є книги українських авторів, вони мені почали пропонувати казки і вмовляти, щоб я їх купив і це після того, як я їм сказав, що дітей у мене немає. Я сказав: "Ви шо з дуба впали? Покіньтє кабінєт!". Very Happy
Дик в них така розвага - профісійно і науково піти на ... :D
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
nastya
Новачок
Новачок
Повідомлень: 15
З нами з: П'ят 21 вересня 2007 р. 09:40

Re:

Повідомлення nastya »

Belamor писав:Породи в людині сумнів і вона сама себе запрограмує ... Страшна річ по маніпуляції іншими людьми.

Приклад. Скажи якомусь жонатому чоловіку, що його дружина гуляє (навіть якшо то брехня). Повір ця думка в нього засяде надовго. Скандалу не оминути.
Я не думаю, что если человек умный то сразу будет скандал. Ну сказали, что жена гуляет, и что? А если скажут что она пол изменила тогда как? А "думка засяде надовго" - глупо..... Вопросы решают по мере их поступление, и с изменами тоже (на основе фактов).
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Re:

Повідомлення Belamor »

nastya писав:
Belamor писав:Породи в людині сумнів і вона сама себе запрограмує ... Страшна річ по маніпуляції іншими людьми.

Приклад. Скажи якомусь жонатому чоловіку, що його дружина гуляє (навіть якшо то брехня). Повір ця думка в нього засяде надовго. Скандалу не оминути.
Я не думаю, что если человек умный то сразу будет скандал. Ну сказали, что жена гуляет, и что? А если скажут что она пол изменила тогда как? А "думка засяде надовго" - глупо..... Вопросы решают по мере их поступление, и с изменами тоже (на основе фактов).
Чого одразу? Запуститься просто процес, який буде обдумувати цю фразу. Всі подальші дії залежать від психологічної підготовки. Одні забудуть, другі будуть шось собі придумувати і підганяти факти, треті одразу заскандалять. Але факт лишиться фактом. Десь собі в одній їз системних таблиць мозку запишеться +1 хітпойнт (чи можна якось по іншому то назвати). Колись це значення переросте критичне - скандал. Правда можуть і позитивні моменти в житті - тоді із того значення будуть відніматися -1, - 2 ...
Але якщо постійно напрвлено піднімати це значення (програмувати, постійно про то говорити, писати чим і займається НЛП) то можна швидко досягнути цього.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
nastya
Новачок
Новачок
Повідомлень: 15
З нами з: П'ят 21 вересня 2007 р. 09:40

Re: Re:

Повідомлення nastya »

Belamor писав:Але якщо постійно напрвлено піднімати це значення (програмувати, постійно про то говорити, писати чим і займається НЛП) то можна швидко досягнути цього.
Человеческий мозг и организм тем и интересен, что изучать его будут еще оооой как долго;)
"Але якщо постійно напрвлено піднімати це значення (програмувати, постійно про то говорити, писати чим і займається НЛП) то можна швидко досягнути цього"
Можна, но если бы все было так легко и красиво то все были бы счастливы, разве нет? Это наука, одна из многих... кстати, молодая. Ближайших лет 200 точно скучать еще не будем:)))
П.С. Что касается примера жены и измены то свою точку зрения сказала выше.
Відповісти