Чим я можу похвалитись?

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Модератор: Саня

Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

суперстраусятко писав: А ще, спеціально для тебе, дуже корисна інформація: страуси не ховаються в кущі вони ховають голову в пісок...

Хто тобі ТАКЕ сказав? Це ж хибна думка, "заблуждение" - москальською.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Пропоную висловлюватися по темі і не обговорювати доцільність створених тем. Не хочете - не пишіть. Ато доходить до образ. І взагалі створюйте теми які вам до вподоби. Давно не бачив, щоб хтось створив нормальну тему.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Lilyusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 56
З нами з: П'ят 31 березня 2006 р. 10:44
Звідки: Львів

Повідомлення Lilyusya »

Чому багато хто вважає, що говорити про себе хороше - це погано, це гордість, це смішно та недоречно тощо? Я підтримую суперстраусятко - вона молодець, що підняла дану тему, говорити про себе хороше треба (тільки не перебільшувати) - "як ти будеш про себе думати, так до тебе будуть ставитись інші", потрібно знати собі ціну, бути впевненому в собі.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Гарно написала.
Я щось останнім часом надто багато говорю про себе хорошого в реальному житті. Раніше такого не було. Вже й сам вірити починаю :-). А ще й тут чимось хвалитися - гадаю, що не варто.
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

суперстраусятко писав: Шановний mix_forever! Так, буду писати дуже культурно, щоб нікого не обідити, а то зараз знов напишу лишнього… Дуже було цікаво почути вашу думку, щодо створеної теми.
Херня то все... Тупа тема...

Одразу видно, що писала освічена людина, такі інтелектуальні фрази… Треба буде в тебе повчитися так писати…
Так, можливо тема і дійсно не дуже цікава, але мені здається, (це звичайно суто моя суб*эктивна думка), що ця тема краща, за «Анальний секс», »Матюки», «Инструкция по лишению невинности». Хоча звичайно в кожного є своя думка з приводу того, яка тема є для нього цікавішою чи кращою…
Крім того, тобі не здається, що краще щось написати, ніж не писати взагалі нічого. А ще дуже добре запам*ятала фразу когось із форуму «не подобається не читай»! От тобі я кажу те саме!!!!!! Вперед, заходь на ті теми, які тебе цікавлять і залишай там свої повідомлення! А критикувати в тебе добре виходить… Просто природжений критикант.

Страусятко, я аж ніяк не прагну бути критикантом (крім того такого слова немає в укр. мові). Я цензор, санітар, називай як хочеш... На цьому форумі сидять люди які прочитали і читають багато книг, і невже ти думала, шо тіко ти одна читала Дерешів "Культ" (а саме в цій книзі головний герой таким же способом знайомився із своїм класом... і точно такими ж фразами...)??? Примітивізм... Ідея звісно цікава, але то не є твоя ідея, то ідея Дереша... А на рахунок того шо якшо не подобається, то не читати... Робота в мене така... Читати все шо тут пишуть... Отже, моя тобі дружня порада, не займайся плагіатом, бо освідченим людям то не личить... Придумуй шось своє, оригінальне і буде тобі щастя...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

Lilyusya, аяяй тему підтримала, а про себе не написала нічого?
Аватар користувача
Lilyusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 56
З нами з: П'ят 31 березня 2006 р. 10:44
Звідки: Львів

Повідомлення Lilyusya »

dilayla писав: Lilyusya, аяяй тему підтримала, а про себе не написала нічого?


Я чекала даного питання! Вчара просто не встигла написати. ОК!
Я люблю подорожувати: я покорила гірське озеро Синевір, побувала на найвищій точці автомобільних доріг у Закарпатські обл., покорила г.Берду, г.Кіндрат, г.Парашку, г.Захара Беркута, г.Ключ тощо, побувала на Скалах Довбуша в Розгічому та Бубнещі, на Чортових скелях займалась скалолазанням, побувала в Олеському, Золочіському, Підгорецькому, Луцькому, Кам'янець-Подільському замках тощо, в історичному м.Жовкві, в печерах с.Страдеч тощо. Маю багато фотографій з даних подорожей.
Аватар користувача
суперстраусятко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Вів 14 березня 2006 р. 17:59

Повідомлення суперстраусятко »

і невже ти думала, шо тіко ти одна читала Дерешів "Культ" (а саме в цій книзі головний герой таким же способом знайомився із своїм класом... і точно такими ж фразами...)??? Примітивізм... Ідея звісно цікава, але то не є твоя ідея, то ідея Дереша...

Ха ха ха... Я й не старалась наслідувати "Культ" Любко Дереша... Ти щось путаєш, в мене навіть такої думки не було, щоб за кимось повторювати, чи когось цитувати....
Просто написала те, що я думала, а ти почав чіплятись до слів і казати що я повторюю...
Це смішно....
I tried to be perfect
But nothing was worth it
I don't believe it make me real
I'd thought it be easy
But no one believes me
I meant all the thing that I said ("Pieces" Sum 41)
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

суперстраусятко, написала словами Юрка Банзая? одначе цікаво ти мислиш!
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

mix_forever, чого ти до її причепився? Тема тай тема. Хай собі буде. Не хоч не пиши. Ти хоч одну тему нормальну тут створив? Ото ліпше починай свої створювати.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Belamor, Я ні до кого не чіплявся... А ти б троха збився, дядя... Хоча... Пишіть шо хочете... хочете засирати форум дибільними темами - ласкаво просимо... Мене тут нічого не тримає... Просто хотілось шоби було нормальне спілкування... Я модерую не один форум і вже не один рік... Шось не нравиться, то хай Блек кілне мій аккаунт і буде повсьому... Но захищати створення дурнуватих тем я не збираюсь! І людей які їх створюють теж. Я висловив свою думку, так само як і ти з Страусятком свою... І на рахунок моїх тем, подивись в пошуку... таких як ця ти там не знайдеш... Краще не створити нічого, ніж створити абищо...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

mix_forever, тут зібралися різні люди. Форум створено для спілкування. Чого ти одразу на диби встаєш? Твоїх тем ніхто не оцінює. Не тобі вирішувати чи тема комусь цікава чи ні. Найдуться люди які й сюди писати будуть.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Ок. Засирайте і далі... В тому весь наш дибільний менталітет...
З.И. На диби встають коні... Я ж лише пробую достукатись до мізків деяких відвідувачів цього форуму...
З.И.И. Подальше обговорення не вважаю доцільним, ібо флуд... Всі претензії в п/п...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Vasia
Новачок
Новачок
Повідомлень: 12
З нами з: П'ят 28 квітня 2006 р. 21:22

Повідомлення Vasia »

сьодня навчився пускати булькі з носа 8)
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Vasia, молодець, відповідь достойна теми!!! :o
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Відповісти