Наші недоліки

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Наші недоліки

Повідомлення Танцює з Вітром »

Кожен з нас має якісь негативні риси… причому дуже багато… не всі правда це визнають… Як ви вважаєте, що є вашими недоліками і чи хотілось би ви вам виправити їх? А може ви вже це якоюсь мірою зробили, задумувались над цим і тому подібне…
Про себе я скажу що я просто невдячний егоіст…. Я помітила, що часто сприймаю речі так, як воно і повинно бути, але потім, коли інколи буває запізно, я усідомлюю що так не слід думати про життя, людей, їх почуття… Це все дар…цінний…Ні, скоріш безцінний… Його треба шанувати, треба цінувати те, що дано бо цього могло і не бути… Люди, які нас підтримують, вони не завжди зможуть бути поряд… Тож треба радіти тим, що вони зараз є в нас, не забувати казати їм про це, залишаючи маленькі записки в кишені їх пальто чи відсилаючи смски, чи просто кажучи це їм у вічі…..
Тим не менше, усвідомлюючи це, я залишаюсь егоїстом, я уже розівчилась прив*язуватись, мені легко відпустити…Чи правильно це? Я не знаю…. Мені ж здається це жорстоко….
Якщо помре (не дай боже ближчим часом!!!) хтось із близьких…. Скільки потрібно щоб пам*ять про них не розривала серце? Скільки сліз треба буде випустити перед тим як все осяде глибоко в душі новим шрамом? А поки вони живі… я це не ціную….. чому так? Не усвідомлюю….. Легко зараз сидіти і роздумувати, а коли в реальному житті я ображаю рідних людей, зачасту сама того нехотячи, своїм рівнодушшям до них……все набагато складніше….
…. Не люблю порівнювати життя з грою, та тим не менше ми граємо…..жонглюємо своїми, чужими почуттями, чаосм вони падають на підлогу, бо ми ж не зовсім досвідчені ще…розбиваються, деформуються. Травмуються…. Ми часом зовсім навіть непомітно можем руйнувати…. Ми вбиваєм… не буквально, та в душі..тонким кинжалом, тисячами голочок пробиваєм чужі серця наскрізь….. Як потім ці рани лікувати? Бо кам*яний футляр для серця – не вихід… В житті і так забагато ошуканства та черствості….
Хіба не на те ми виділяємось щоб позбутись цього…щоб залишити серце та свідомість чистими, ільними від усього цього мотлоху? Стільки часу вже живу, а все не навчусь бути достатньо людяною….. Чи колись це станеться?
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
TEMPL@R
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 52
З нами з: Сер 08 лютого 2006 р. 17:04
Звідки: Луцьк

Повідомлення TEMPL@R »

Звичайно станеться, просто тобі потрібно бути впевненою в собі і нездаватися. Ти маєш зрозуміти як тобі буде без рідних і дорогих тобі людей. Головне не впадай у відчай.
Аватар користувача
Lc
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 63
З нами з: П'ят 17 березня 2006 р. 18:09
Звідки: Луцк

Повідомлення Lc »

Танцює з Вітром, человек всю свою жизнь растет и этому учится..
Нюанс в том у кого раньше, у кого позже возникают такие вопросы о жизни, а у кого, грош им цена, вообще не возникает.
Воспринимать такие вещи надо проще, но их НАДО осозновать. Если ты понимаешь что сделал ошибку, не пропускай об этом мысли. Она должна остаться, ибо такава мудрость. Кто ее не ищет, тот ее не найдет. :!:
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Закінчений егоїст і лежень ,також впертий шо мала места.
Patria o Muerte
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

люблю критикувати людей(на яких дивлюсь зі сторони)але не завжди осмислюю свої поступки!а якщо осмислюю то пізновато троха :(
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

Poison, то усі справжні компутерщикі такі. По собі знаю
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Ледарь, егоїст, грубіян і дикун. До того ж невиліковний, себто рецидівіст.
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

Yurez, ти Янукович ?
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Я, бля, ідеальний, мені пох.
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Несамовитий, я що писав, що я - дебіл? :x :)
зі: Якби я ще був наглий то теж був би ідеальним. :)
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

З цим боротись тяжко.
Я не ідеальний.
До ідеальності будь кому далеко!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Недоліки є. Ті, про які знаю, виправляти лінь. Лінь - теж недолік, через нього багато інших зявляється. :D :D :D
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

Ви не помічали, що поки ми самі не наголошуємо на своїх недоліках на них інші і не дуже звертають увагу? То може потрібно їх знати і робити спроби знайти в цьому позитив, наприклад не схожість на інших? І наголошувати саме на позитив (в міру без хвастовства)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

dilayla, дійсно це має місце. Недавно мав нагоду пересвідчитися.
Не варто намагатися приховувати свої недоліки. Рано чи пізне це вилізе боком. Однак і загострювати увагу на власних недоліках не варто. Те що ми самі для себе вважаємо за недолік, декому навіть і подобається, дехто цього і не помічає.
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

Саня, а дехто навіть шукає людину з таким "недоліком" тому, що на його думку це класно. (з власного досвіду знаю)
Відповісти