Щастя - що ж це таке???

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Ну точно як я!!!!!
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Золушка і як він тебе терпить? Здуріти можна.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Я тоже не знаю як він бідний може витирпіти...
Інколи жалко стає, то прошу мусор винести, або в магазин збігати, ну а якщо заслужить, то раз в місяць може дітей поглядіти.... Карочє, не повезло йому....
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

Золушка, добра, а мені і раз в місяць не довіряють дитину поглядіти....  :cry:
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
Hirosima Nagasaki
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 25 серпня 2006 р. 13:26
Звідки: Луцьк

Повідомлення Hirosima Nagasaki »

ой, діти то справді щастя... мені з самого народження племінника і племінниці пощастило, завжди разом :)
чоловіки розумні, а жінки мудрі!
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Hirosima Nagasaki, особливо за щастя чужі діти. Свої в декого можуть викликати трохи інші почуття...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Повідомлення Viktor »

Кореспондент дослідив українське щастя

Кореспондент.net
23 Лютого 2007, 12:50

Половина жителів України сьогодні вважають себе щасливими. А найщасливіші в країні - молоді одружені чоловіки з середньою освітою. Цьому присвятив тему свого свіжого номеру український щотижневий журнал Кореспондент.

"Якщо вірити даним Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), який восени минулого року досліджував питання Хто щасливий в Україні, він і має бути таким: "Молодий (до 30-ти років) міський житель, який має середню освіту, який працює, має середній рівень матеріального достатку, переважно здоровий, одружений", пише Кореспондент.

Дослідження КМІС показало, що 23% населення впевнено назвали себе щасливими людьми. А ще 29% - скоріше щасливими, ніж ні. У сумі щасливців і майже щасливців у країні виявилося більше половини. У 2001 році таких людей було лише 38%. Однак навіть у найближчих сусідів України щастя більше, зазначає видання.  У Польщі і Туреччині цей показник перевищує 80% (за даними міжнародного дослідження World Values Survey за аналогічний період). Вище, ніж в Україні, він і в Угорщині, і навіть у Грузії. Правда, більш нещасливі люди в Молдові.

Соціологи стверджують, що найважливіша деталь щастя по-українські - саме родина і особисте (інтимне) життя. Після цього йдуть здоров’я і рівень матеріальної забезпеченості. Проте, з подивом зазначають у КМІС, в Україні, на відміну від інших країн, робота не має великого впливу на рівень щастя - дев’яте місце за пріоритетом. Можливо, припускають дослідники, винагорода за роботу в країні не відповідає вкладеним у неї зусиллям і рівню соціальних потреб.

Нагадаємо, що в 2006 році британський вчений  Едріан Уайт з університету Лестера провів дослідження, спробувавши визначити найщасливіші і найнещасливі країни у світі. На основі аналізу відповідей 80 тис. людей з 178-и країн і сотні досліджень міжнародних організацій, у тому числі ООН і Всесвітньої організації охорони здоров’я, Уайт  створив Всесвітню карту щастя.  Найщасливішими країнами за даним цього дослідження, є Данія, Швейцарія і Австрія. Найнещасливішими - Бурунді, Зімбабве і Конго.  У першу п’ятірку щасливих держав за Уайтом також потрапили Ісландія і Багамські острови. А в останній п’ятірці серед найнещасливих, крім країн Африки, виявилися Молдова (175-е місце) і Україна (174-е). Росія одержала 167-е місце.
Ledifrog
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 43
З нами з: Вів 29 серпня 2006 р. 13:49

Повідомлення Ledifrog »

:( щодо сімейного щастя.......не зовсім погоджуюсь...Починається притирка, то не так то інше :unknown:  , одружена 4 місяці і не можу сказати що вони були найщасливішими.Звісно було і багато хорошого :)  але... Період "до того" напевно був кращий.  А щастя для кожної людини своє. Уже рік нема дуже дорогої мені людини, бачити його живим - оце ЩАСТЯ!!!!!!!!!!!!!!!!
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Повідомлення Viktor »

87% європейців вважають себе щасливими

Кореспондент.net
26 Лютого 2007, 21:07

87% жителів країн-членів Європейського Союзу вважають себе щасливими. Про це свідчать оприлюднені сьогодні результати опитування, проведеного у листопаді-грудні 2006 року.

При цьому найбільше щасливих людей живе у Данії (97%), Нідерландах (95%) та Бельгії, Ірландії і Швеції (по 94%).

Найменше щасливих людей, за даними опитування, проживає у Литві (74% вважають себе щасливими), Латвії (72%) та Угорщині (68%).

При цьому дуже щасливими вважають себе лише 26%. Найбільше дуже щасливих людей живе у Данії (49% опитаних), Ірландії (46%) та Нідерландах (43%), а найменше - у Литві (13%), Естонії та Латвії (по 12%), у Словаччині (10%).

Згідно з результатами опитування, найбільше задоволені європейці своєю квартирою або будинком - 92% опитаних. 87% респондентів задоволені своїм щастям, 86% - умовами життя, 85% - впевненістю у збереженні робочого місця.

Найменше задоволені європейці рівнем безпеки - 70%, можливостями для відпочинку - 60%, впевненістю в отриманні пенсії - 42% та впевненістю у можливості знайти роботу в своєму регіоні - 38%.

Опитування проводилося TNS Opinion & Social з 17 листопада по 19 грудня 2006 року. Загалом було опитано 26 тисяч 755 європейців старше 15 років. Похибка вибірки становить від 1,9% до 3,1%.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Ledifrog, ну поняття сімейного щастя приходить трохи пізніше - років через 30... :)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Ledifrog
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 43
З нами з: Вів 29 серпня 2006 р. 13:49

Повідомлення Ledifrog »

keepo,напевно що так.............., все одразу не буває :unknown: , головне протриматись цих 30 років :ROFL: і не позабивати один одного :x
Аватар користувача
Natalia N. :-)
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Нед 04 лютого 2007 р. 20:52
Стать: жіноча
Звідки: schweiz

Re: Щастя - що ж це таке???

Повідомлення Natalia N. :-) »

Shchastia dlia mene osobysto-ce moja rodyna,moja simja.Ja shchaslywa,shcho pislia usich perezytych malenkych-welykych peremog-porazok,wtrachenych-prydbanych druziw-worogiw ja ne zdawalasia nikoly,nawit na dumku ne spadalo :razz: -ce zyttia,i ce Shchastia! :) Ja-zinka,tomu w kinci kinciw ja dozrila i do zinochogo Shchastia-zawagitnila,wyjshla zamiz,chekajemo u trawni na syna.Ja shchaslywa.A malenki niuansy zawzdy ja i budut,treba prosto hotity buty shchaslywym i pragnuty do ciogo.Zyttia korotke i treba nym nasolodzuwatys! ;-) Bazaju Wam SHCHASTIA!..
Carum,quod rarum.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Щастя - що ж це таке???

Повідомлення Саня »

Наталю, молодець. Гарно написала.
Хоча й транслітом.
Аватар користувача
Hirosima Nagasaki
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 25 серпня 2006 р. 13:26
Звідки: Луцьк

Re:

Повідомлення Hirosima Nagasaki »

keepo писав: Hirosima Nagasaki, особливо за щастя чужі діти. Свої в декого можуть викликати трохи інші почуття...

Хоч я не народжувала цих дітей, а просто є їх хрещенною мамою, то вважаю їх своїми рідними! і яких би вони не приносили неприємностей вони МОЇ діти, МОЄ ЩАСТЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
чоловіки розумні, а жінки мудрі!
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Щастя - що ж це таке???

Повідомлення vladek »

Hirosima Nagasaki, ти молодчина! А як тобі буде, коли будеш мати власних дітей? Будеш на 7-му небі?
А зі свого досвіду скажу таке: так трапилось, що свого меншого синочка в минулому році не бачив майже 2 місяці. От потім, як зустрів - відчуття не передати!!! Або, коли візьму його маленку ручку - і йду гуляти, а він топає малеькими ніжками поруч мене... або коли обіймає і цілує в щічку... або коли вдвох із старшим сином (7 років) гасають по хаті з машинами, а потім вдвох вилазять на голову..... Всього і не передати. Думаю, зі мною погодяться всі, в кого є малята!!! :)
Alive forever... (phoenix)
Відповісти