Цивілізація, суспільство, система та інша байда

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Бути самим собою. Не опускатися до загальної сірої маси. Не ламатися.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Ги, сіра маса, а ви самі, що кольорові??? Канечно можна користуватись благами цивілізації, а потім базарити що суспільство яке їх створило - сіре. Де б ви кольорові вижили в первісному стаді?

Так само і побутові трабли, яких нібито не існує, поки мама на кухні готує обід і вечерю. Танцює з Вітром ти б вбила свиню чи корову? А поді чоботи не з замінника хочется??
Чи "То може ти і м'яса не їси?" (с)Привид, "Феномен дацького кацапізму".
black закохав
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Ну от, весь кайф поламав, пикою та й в гівно.
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Вбити свиню чи корову просто... Сам це робив і не раз... А от вбити людину... Хоча різниці майже немає.... То і то живі істоти... Але вбита людина чогось іноді сниться вночі... В биті тварини ні...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

поки мама на кухні готує обід і вечерю

коли мама готує я їй вдячна. але готую і сама не менш погано)))
и б вбила свиню чи корову? А поді чоботи не з замінника хочется??

давай не починай навіть такого.... ти коли м*ясо їси думаєшпро те. що це корову чи ту ж свин вбивали і як їй кишки витягали і як її різали і мололи на фарш???? дуже сумніваюсь хіба що ти моральний мазохіст...
я й не про те говорю, якщови не читаєте постів або просто не задумуєтесь над тим. що пишуть іншівибачте нічим вам не допоможу.... І не слід зводити все до якихсоь банальностей.....
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

Візьмем для прикладу Тибет.
Рівень НТП там на мінімальній позначці, якщо й взагалі є. А от духовний рівень – зовсім інша річ. Люди там набагато “чистіші” душею, та й якщо вже на те пішло тілом теж…
Що я намагаюсь сказати, так це те, що…навіть на загальних курсах філософії вам скажуть, що світосприйняття ділиться на три частини:
1. Матеріальне
2. Психологічне
3. Духовне
Отже, не кажу, що матеральне – це фу, аццтой…добре, коли перше та третє зрідноважені…. Але нажаль зараз йде такий собі культ матеріалізму. Людство всіма зусиллями намагаються зробити своє життя максимально комфортним. Вони оточують себе речами, без яких в принципі вони могли б прожити….Знову скажу таке речення, що люди роставляють неправильні пріоритети в житті. Не буду казати що я така правильна і першокласна молодця…хе хе…мені до того ідеала як до неба…
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Світом , як не дивно, править капітал :)
А людським вибором - реклама :), і нікуди ви від цього не дінетесь, якби вам противно не було. :)
Зображення
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

Ха, а реклама це теж свого роду система, де задіяні професіонали свого діла, маніпулятори, або ж просто хороші психологи… люди – тварі, яким завше всього мало, і які завше всього хочуть… рекламщики роблять своє діло… Постійно задовільняють попит пропозицією якоюсь, постійно пропонують щось нове, щось, що люди найбільше хочуть бачити…..
Наіть концерн Кока Кола застосовував психологічний прийом в цьому плані… В охолоджувальних шафах напої виставлялись в такому порядку: Спрайт, Фанта, Кола…. Чому??? А щоб людина, гуляючи вулицями і дивлячись на світлоори (зверніть увагу на порядок кольорів) думала про їх напої, хотіла їх купувати…
Згодьтесь, що ми просто купа ляльок, якими маніпулюють, нам дають те, що дають… Що є те й купуєм…. Хіба не так??? Реклама – геніальний вплив на людину, її свідомість..
Зараз будь-яка реклама на мене діє просто як антиреклама…..Всі ці тітоньки які так “щиро” посміхаються з екрана…мене від них верне….
Завжди будуть ті, хто маніпулює і ті, хто підчиняється…
На даний час йде розробка чіпа… такий собі штрихкод, що вживляється під шкіру в області потилиці (книги Гібсона про кіберпростір вже не актуальні….)) і це ніяка не фантастика…. Т.ч. без такого штрихкоду людина через к-канадсять років не буде мати прав, стане “изгоем” суспільства. Не зможе купувати в магазині, не зможе брати участі в різних заходах, не зможе користуватись громадським транспортом….перечисляти далі думаю не варто….
Отож, людина з чіпом… її можна будь де вистежити, контролювати її кожен крок, а з часом може навіть керувпати нею самою… це жах…
Невже до цього ми йдемо?? Не хотілось би собі такої участі….((
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Я також кажу, що на мене реклама недіє. Навпаки нервує і викликає антиефект.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Belamor,
Я також кажу, що на мене реклама недіє. Навпаки нервує і викликає антиефект.

Та ти шо... :) А ну-ка збігай бистрінько до ванної кімнати і глянь яка в тебе зубна паста, крем для гоління, бритвенний станок, шампунь!? Можу спорити шо всі речі які там є, це речі рекламою яких забитий весь інформаційний простір. :)
Зображення
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Зубна паста Лакалут яку мені порадив лікар ще ой як давно коли реклама тільки й знала про аквафреш. Кремом для гоління давно не користувався - милом. Станок ну да джилет - одноразові задрали. Шампунь який під руку попадеться. Вибирав зовсім не по рекламі.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Реклама задовбує!
Інколи вона корисна, напр. під чяс реклами можна сходити на кухню і щось взяти пожувати, чи ще кудись сходити.
Але в основному вону кумарить.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Всякі неякісні реклами з сердючкою просто дратують. Включаєш Євроспорт - там рекламу цікаво дивитись. І вдома маю з сотню реклам якісних, які цікаво навіть дивитись. Просто наші рекламомейкери фуфло роблять і крутять потім.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

ТОлкової реклами на наших ТВ каналах дуже мало, навіть немає. Все одне і те саме. Хочьби щось поміняли. Скоро так і нові серії анекдотів по сюжетам реклам будуть розказувати :D
Відповісти