Мрії....

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Модератор: Саня

Аватар користувача
суперстраусятко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Вів 14 березня 2006 р. 17:59

Повідомлення суперстраусятко »

Класно дядько написав правда? :roll: :D :)
Підсунь свою мрію ворогам, може бути вони загинуть при її реалізації. (Лец Єжи)
I tried to be perfect
But nothing was worth it
I don't believe it make me real
I'd thought it be easy
But no one believes me
I meant all the thing that I said ("Pieces" Sum 41)
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

Пожити в замку Любарта…мммм… я щиро заздрю тому дядькові прикольному, що працює в тамтешніх підземеллях… Ох і життя…ходиш там, відчуваєш, що тут хтось колись ходив не в світлі ламп, а з факелами, що в цих стінах – роки та роки історії…Ці склепіння, ці переходи, це тьмяне освітлення, темрява місцями…
Чому ви вважаєте це поганою мрією?? Як можна насміхатись над чужими мріями коли самі вже розівчились як це….
В мене особисто не інколи, а постійне бажання опинитись в середньовічній Європі ( я не маю на увазі раннє середньовіччя ХІІ-ХІІІ століття), культура, архітектура, живопис, одяг…. Може це старомодно, але я б себе там почувала більш ніж комфортно…
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я теж інколи думаю, що скоріш за все народився не в тому місці і не в той час...
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Танцює з Вітром писав: але я б себе там почувала більш ніж комфортно…


Я тебе, так, невзначай, попережду, що "комфорт" в ті часи був досить своєрідний.
Душ раз в місяць, вічні сквозняки у будинках, обісцяні та обісрані штори у замках після балу (параші не на всіх вистачає), про гігієну кухні я краще помовчу. Срань по всьому місту від коней і ваніща ваніща, ваніща, село кароче неасвальтоване.

Здається людям, яким не подобається їхня епоха не сподобається нічия інша.
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

Alexandoros, , не будь такий впевнений...а ти хочеш сказати в наш час все таке ідеальне прям цукерочка гладенька??? звісно ні. в нас теж є обісцяні стіни і так далі.....
Я не кажу що мені не подобається моя епоха. просто в мене свідомість не сучасної молоді і мої цінності можна скоріш віднести до того часу..
а про комфорт я маю на увазі морапльний, душевний затишок...
а до будь яких умов людина звикає....
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Згоден з Alexandoros"ом. В середньовіччі все було не так, як змальовано в книгах і фільмах. Да рицарі, да живопис, музика... АЛЕ дизентерія, страшна. Душ 1 раз в місяць це ще м"яко сказано. Крім того мораль в ті часи була настілььки далека не те що від ідеалу, а навіть від сучасності, що пардоньте, але сучасну дівчину би просто згвалтували в підворотні.
Про який душевний затишок можна говорити, якщо в зачісках придворних дам миші водились...
Та і мистецтва зараз набагато більше, просто ми навчились непомічати його - масова культура так сказать.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Життя можна було лишитись ой як швидко... :(
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

в мене є своя думка по цьому поводу
. да. це був вік, коли релігію любові перетворили в релігію ненависті. да це був вік коли панували безглузді єресі і гоніння на відьм (ги. мене б одразу напевне спалили)))
На рахунок душу і так далі....блін, що ж ви вчепились. люди мились як хотіли....води ж не бракувало тоді, але чисте повітря, красива, ще не зруйнована природа....тут палка з двома кінцями - то не був ідеальний, ох. далеко не ідеальний період....
на рахунок згвалтування....наївні ви. хіба зараз в підворотнях не гвалтують??
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Як турист було б непогано попасти у середньовіччя, але не надовго, бо із своєї багатоповерхівки із душем та унітазм(вибачте) та компом обходитись не хочу. Саме так не "неможу", а "нехочу". Звик вже я до усіляких фішок сучасної цивілізації. Без компа точно була б ломка нєдєцка з місяць чи два.
вважаю, що люди - вони завжди люди напротязі багатьох тисячоліть - заберіть всі зовнішні нашарування - тогочасну моду, говірку, всяку іншу байду і ми отримаємо знов ту саму суєту, що й зараз. Ті самі характери, цілі та сценарії. Гадаю, кожен зміг би там призвичаїтись, знайти собі якусь справу та розсікати на білому коні з факелом та мечем. Тільки людське життя тоді не вартувало нічого і смерть чигала на кожного в усяких формах. Згадаймо про рівень медицини та всякі смертельні хвороби, про які тепер вже забули й думати.
Але це все проза. Не треба думати, що я хаю середньовіччя і горнуся до сучасності.
Просто реальність жорстока. Але для того і є мрії, щоб опинятися де захочеш, де тобі зручніше без загрози побачити зворотню сторону медалі.
ЗІ: щодо епохи, в якій би я почувався на 100% комфортно - гадаю такої немає, не існувало і не буде існувати (якщо я сам її не створю :) ).
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Hi-tech дизайн мені теж подобається. Самі нові технології в усьому. Це ж супер.
Аватар користувача
MORRIGHAN
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 160
З нами з: Вів 25 квітня 2006 р. 09:20
Звідки: ЛУЦЬК

Повідомлення MORRIGHAN »

на рахунок середньовіччя, то там нагарніше - архітектура, а все інше, дійсно, важко уявити. просто в наш час можна було б добитися такого ж результату, якби не будували бетонні коробки. мені от кожного разу, коли захожу в старе місто, здається, що повертаюсь на кілька століть назад, хоча вже майже все не те...
Carpe Diem
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Хто має капусту в коробках не живе. Так само як і раніше - замки не в усіх були...
Аватар користувача
MORRIGHAN
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 160
З нами з: Вів 25 квітня 2006 р. 09:20
Звідки: ЛУЦЬК

Повідомлення MORRIGHAN »

я не тільки про замки, але й про звичайні будинки. чим не прикольні такі, як в старому місті? там же теж люди живуть...
Carpe Diem
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ніхто не заважає в принципі тобі побудувати будинок саме такий, який тобі подобається. Треба лише бажання...
Аватар користувача
MORRIGHAN
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 160
З нами з: Вів 25 квітня 2006 р. 09:20
Звідки: ЛУЦЬК

Повідомлення MORRIGHAN »

...і гроші. але якщо бажання величезне, то гроші - не проблема. хтось колись сказав, що думки матеріалізуються, а мрії стають реальністю. я починаю відчувати це на собі
Carpe Diem
Відповісти