Мрії....

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Танцює з Вітром, я колись теж мріяв але сіра буденність зжерла все те про що були ті мрії. Цю тему перечитав кілька раз ,останній раз після літри пива і поняв правду...
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Якщо чесно, то мені більш подобається планувати, аніж мріяти. Плани - це по суті, ті ж мрії, але більш реальні.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Да уш... завжди хочеться шоб мрії ставали реальністю і причом чим швидше тим краще... іноді після чарки, як подумаєш шо деякі мрії можуть ніколи і не збутися через ряд об"єктивних на те причин.... аж... але то вже зовсім інша історія :)
Зображення
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Танцює з Вітром є щасливою точно. Вона має мрії. Це навпевно і є щастя - по дитячому мріяти.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

я щаслива не лише тому що в мене є мрії....я просто сприймаю життя не сірою буденністю, а живу моментами, які перекидають свідомість догори дном....
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Мрію про тиждень без комп'ютерів. Ну так щоб зовсім їх не бачити, не чути. Можна і без телевізора. Набридло. Сильно набридло. Треба робити перепочинок.
Літом класно було. Два тижні відпочинку. Тиждень навіть телевізора не бачив.
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

Часом складається таке враження, що навіть найнереальніші мрії можуть здіснитись….Варто лише закрити очі. Закрити очі і відпустити світ…Ставлю диск Enya і забуваюсь. Тонкий голос, що проймає до глибини душі… Хтось каже, що ця музика плоска та нецікава, але я часто дихаю повітрям омріяної мною Гренландії саме під цю музику… Відчуваю вітер на шоках, краплі дощу в долонях. Стою на одному з цих пагорбів, навколо лише простір, така маленька безкінечність для душі і тіла, свобода і радість. Кельтські, ельфійські мотиви… Це чомусь таке близьке мені. Оце дійсно музика для душі….
Чому ми даємо нашим мріям перетворитись в сіру реальність?.. Десь там глибоко в кожному з нас сидить дитина спроможна мріяти.. Тільки багато хто засадив цю дитину вглиб зашкарублої шкоринки, з якої той тоненький голосок не може бути чутен. Багато кому той голосок і непотрібен. А він мене підтримує на плаву. Хай вони й нездійсненні хай важко досяжні… Але…мрії…
Невже у вас немає власного маленького світу? Хтось скаже що це хмаринка в небі, хтось що це просто територія, огороджена муром від стороннього ока, хтось – що це одинока пуста кімната… Зараз я не шукаю образу йому, просто сюди ми “приходимо” коли нам погано або навпаки, добре… це в кожному з нас, щось таке…щось дуже цінне, що ви не хотіли б втратити… щось, що ми підсвідомо бережемо… невже у вас нема його? Думаю, що має бути…
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Є щось таке, але звертаємося туди коли вже дуже погано (великий рівень дискомфрту).
Правду кажеш про те що це огорожена територія - іншим туди зась.
Аватар користувача
Танцює з Вітром
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 99
З нами з: Сер 15 березня 2006 р. 02:30
Звідки: Сокаль

Повідомлення Танцює з Вітром »

в принципі зась то не завше, інколи самих близьких можна запустити. але так, ненадовго....
Non mortem timemus, sed cogitationem mortis
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

І тільки на форумі можна писати те, що думаєш насправді, :) і то не завжди, коли всі на форумі один одного знають в лице, то не дуже то повідкриваєшся. Хтось не згоден? :wink:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

По-моєму це прояв дитячості людини, коли боїшся в лице висловити свої думки. Те шо думаю то й пишу на форумі і то саме можу повторити за пивом. Просто таке вже наше сучасне існування, що вживу рідко бачимося.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Та блін почитати це все, здається дехто просто живе ілюзіями. Я все таки реаліст, хоча часами оптиміст чи песиміст. Треба реально дивитись на речі, жити, прагнути кращого і тоді все буде ОК. Думки я висловлюю що через інет, що вживу теж без проблем. Правда можливо не усім отак відразу, а один на один то стопроцентово. При чому я завжди маю свою незалежну думку, яку відстоюю.
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

варто лиш зупинитися на мить і тоді розумієш, про дещо, що ти маєш зараз колись ти не міг навіть мріяти, а бо мріяв несміливо, не сподіваючись, що пізніше воно прийде, здійсниться найнесподіваніше бажання.

я впевнена,що в кожного є щось таке. що здійснилося!
мрія,яка стала реальністю,
адже саме тому вони й існують
Аватар користувача
Лукава
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 51
З нами з: Нед 23 квітня 2006 р. 16:58
Звідки: Лучанка

Повідомлення Лукава »

Мрію:
Побачити діючий вулкан;
Потрапити в Корпус Миру;
Навчитися вірити;
.......це вам краще не знати............

Хочу:
З"їздити в Прагу і Санкт-Петербург;
Вивчити французьку мову;
Стати професійним фотографом.
........а далі список з циферкою в надцять нулів......... :roll: :roll: :roll:
"Вчуся, юна, прекрасна, вільна"
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

... але ваблом. :lol:
black закохав
Відповісти