останній день життя

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Модератор: Саня

Аватар користувача
суперстраусятко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Вів 14 березня 2006 р. 17:59

останній день життя

Повідомлення суперстраусятко »

От зацікавило мене одне досить філософсье питання!! Якби ви знали що завтра останній день вашого життя як би ви його провели???? Висловлюйте свої думки… Цікаво було б почути!!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Людині чомусь дуже властиво думати, що все далеко попереду. Відкладати все на завтра. Якби я провів? Не знаю взяв би конячку включив би джаз, виліз би на кришу будинку і звісив би ноги. Сидів би й потихеньку бухав. Хоча хотілося б його провести з коханою людиною
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Я відповім цитатою Venom:

Я живу так, как живет дьявол, согласно людским представлениям. Я живу по своим законам и волен выбирать жить так, как мне нравится. Я не следую никаким церковным догмам типа "поверьте этому и прыгайте, когда я скажу "прыгайте". Основная идея сатанизма - "надо иметь свою голову на плечах", и мы несли эту идею на протяжении всей нашей деятельности. Вам нужно быть чертовски твердолобым, поскольку люди говорят вам: "Ой, вы неправильно это сделали, это надо делать вот так." Каждый мыслит себя чуть ли не гением. К черту таких. Быть сатанистом не означает бросаться на людей, выставляя себя идиотом. На самом деле, поджигание церквей не имеет ничего общего с сатанизмом, один из законов которого гласит: "Ответственность для ответственных". Это очень легко понять. Иди по улице и никого не трогай. Если кто-то стоит на твоем пути, попроси его уйти. Если не уйдет - уничтожь его. Насколько это легко для понимания? Люди даже уже больше не верят в Бога. Церкви сейчас используются в качестве мест для сборищ детей из бедных семей. Если вы сейчас продолжаете верить в Бога, значит, с вами что-то не так.

Ось так я живу...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

Я б думав про своїх близьких і друзів, про приємні події мого життя, про особистий вклад в щастя інших людей...
І напевно про те як би прожити ще трохи!
To serve & to protect
Аватар користувача
volost
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 120
З нами з: Чет 02 березня 2006 р. 05:40
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення volost »

Я б напевно знайшов найвищу будівлю у місті, виліз на кришу, став би на край, на зустріч стихії, і порився у своїй пам’яті та свідомості.... а взагалі життя... я буду жити до того моменту, поки буде заради кого.. бо навіщо ж воно взагалі..
Любов.. це, напевно, єдине заради чого варто було б жити..

Потім пригнув би.. попав в Ад (якщо він існує взагалі) і надрав би зад Легіонам Зла, Гітлеру, Сталіну, ..... уххх! Заради цього варто було жити... :evil: :evil: :evil:
Зображення
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Всього день на підготовку до смерті? Дуже мало... ще так багато треба встигнути..:( всі плани полетіли під три чорти. Але тепер я нікому нічого не винен, не повинен робити безліч дуже важливих для майбутнього речей, адже у мене немає майбутнього. Нарешті можна зайнятись собою, яке щастя!
Я б зробив святкування, як на Новий Рік - запросив своїх най-найкращих друзів, а не тих яких мусиш запрошувати кожен раз, щоб вони не образились (гадаю ви вже потурбувались, щоб у вас було кого запросити на свій останній день? :wink: )
Отже провести свій Останній День, так щоб більше не хотілося жити (від щастя).
Також, гадаю, варто було б самому (як volost) вигадати спосіб, яким підеш з життя...
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Ну і тема. Чому вас так тягне до самого поганого шо може бути... А просто жити не задумуючись про смерть можна? всеодно колись то, але настане той останній день... і буде купа думок шо чогось не встиг комусь шось винен.... то все дурня... "смерть не избежна" :!:
Зображення
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Саня ти не прав. Конячок не саме погане шо може бути :D
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Конячок, єт всегда хорошо :D
Зображення
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Хм, більшість коли взнає про свою скору смерть (лікарі/гадалка сказали) починають себе жаліти і жалітись іншим, що мол ви то ще поживете, а от я вже коньки відкину...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Бля хуйова тема ,бо бздить суіциїдальними наклонностями за кілометер ,треба навчитись жити кожен день як будто би він останній зі смаком а не тупо прожигати на всіляку херню ,ви от мені скажіть у вас останній день життя а ви всі хочете покіньчити з життям власноруч навіщо всерівно ж здохнете нерозумію.
P.S конячок то эсть гуд Вальдемар
Patria o Muerte
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

так тема трохи неправильна і ситуації такої просто не може бути, через день помреш - шо за фігня, важко навіть таке уявити,повинні бути якісь варіанти.Якщо є варіанти, значить треба боротися.
А нащот "хочете покіньчити з життям власноруч навіщо всерівно ж здохнете нерозумію."
Справа саме не в тому що всі хочуть сепуку собі зробити, а просто в знак протесту тому факту, що по якійсь незрозумілій причині ти чогось повинен здохнути завтра. Ну тіпа: "Що, хотіли втопити мене!? А дзуські вам, я вже застрілився!"
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

вот пойзон смотрит на жизнь трезво :D

хм.... может кто читал лазарева ... того который диагностику кармы написал ? http://lazarev.ru/
http://www.lazarev.ru/book.html

вопрос вот в чем - а зачем и что есть старение и смерть? - человеческая душа прирастает к чувственному и материальному щастью, делает его первоосновой своей внутренней религии тогда как единственно верная точка опоры есть "божественная любовь"...
(насчет етого термина невсе однозначно но можно подвести некоторые опредиления прочитав хотябы 5 книг - представим себе некий егрегор - сущность, совокупность енерго-информационных матриц хм... всеобъемлющей любви, единения,... боюсь ети понятия не особенно отражают суть идеи.... но идея ета имеет отражения и в христианстве и в других регигиях... и даже более всеобъемлюща...)
так вот - если у человека отнять его благополучие, оскорбить его чуства, убить его любовь, уничтожить его творение.... что у него останеться? что он будет испытывать ? в чем его опора ? если вы в такой ситуации испытываете ненависть в любой ее форме (униние, прегрение, гордыню, тп) - значит вы зацепились за землые блага и ваша душа опирается на на них -- ВАС ТАК ЛЕЧАТ - если вы найдете силы найти опору в высших планах а именно в божественной любви ( в боге - как вам угодно ето называть) по лечение дало результат если нет - БУДУТ ЛЕЧИТЬ ДАЛЬШЕ только по другому с другой стороны...
в книге 80% обьема даются примеры жизненных ситуаций и их анализ и только потом какието обобщения и выводы... которые вобщем то ДОЛЖНЫ СДЕЛАТЬ ВЫ САМИ!

конечно выразить массу информации о устройстве мироздания в етих двух рядках невозвожно , и лазарев не настолько наивен что бы пытаться ето сделать в уже 11 книгах (я прочитал 7) он предлагает проследить цепочку его размышлений и подталкивает к собственным размышлениям... открывает причинно-следственную связь высшего порядка , зачастую абсурдную для простого обывателя...
книги написаны не для всех..... вернее не все их понимают... только достаточно подготовленные люди с незашореным сознанием... многие их просто не воспринимают либо делают неверные вкорне выводы из предложенного анализа....
если вы прочитали десяток страниц и решили что все поняли либо что ето все бред
- БРОСЬТЕ ЕТО НЕ ДЛЯ ВАС ВАМ ЕТО МОЖЕТ ПОВРЕДИТЬ... в любом случае толку не будет

я как прочитавший и перечитавший по нескольку раз могу сказать что истина гдето рядом .... и мир в чемто станет проше логичнее и понятнее

спрашивайте отвечу
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

вот еще ссылочка http://www.lazarev.ru/otvet28.html
прикол в том что все доступно и максимально просто.... но как тяжело ето принять и осмыслить.... :D
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Як на неправильну тему вже забагато постів ;)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Закрито