Що ви робите, коли нервуєтесь?

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Що ви робите, коли нервуєтесь?

Повідомлення Black »

Я коли нервуюсь і це повязано з компом їбашу по клаві, а потім нажимаю ресет. Деколи дістається монітору. Щойно 2 перші пункта зробив. :twisted:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Часом хочеться в монітор влупити. Інколи стримуюся в міліметрах від поверхні ... нда нервішкі пошалюють ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

невже ви нервуєтесь лише за компом? "Клава, монітор, ресет". Я, наприклад, коли справді нервуюся, починаю ходити, не можу сидіти.
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

А я намагаюсь слухати музику. Дуже допомагає і не тільки коли нервуєшся.
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Ха ви щасливі люди ,я по натурі холерік і щоб заспокоїтись мені треба покричати на когось хоч на кота який тупо дивиться на тебе як на дурня (звичайно якщо не він є причиною).Китайські психологи радять для знятя нервового напруження потрібно взяти подушку і уявити її джерелом вашого роздратування ,а потім пиздити її кулаками до нестями і все пройде,перевірено. Для sashka це простіше в нього є груша яку він досі не повісив напевно :wink:
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я думаю, те що допомагаю китайцям-японцям, нашому чєлавєку не допоможе. Бо такі стреси, як в них, в нас цілодобово. Згадав фільм зі Шварцом "Червона спека":
- А как ви снімаєте стрес?
- Пйом водку.

:D
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Повідомлення Dzek »

Напитися добре - ось і стрес пройшов.
Але краще не нервуватись, а стримувати себе. Так би мовити займатись самоконтролем. Колесико заспокійливе випити на крайняк. Але причиняти шкоду комусь чи чомусь - це безглуздо. Крик - це прояв слабкості.
Я досить часто, якщо роздратований - граюсь на компі в іграшку з великою кількістю крові і вбивств. Це мене заспокоює.
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

2Dzek
Так, це добре помагає, буває думаєш - "зараз точно когось замочу, або в компі, або насправді", та комп буває так далеко...
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

ну якщо вже таке трапляється то люблю вмазати коньяку... здається помагає.
poison писав:
Для sashka це простіше в нього є груша яку він досі не повісив напевно


Грушу ше не повісив, не придумав де б то її краще повісити і як. і рукавички спеціатєльні до неї треба прикупить... і тоді звиздець всім хто біля неї опинеться :evil:
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

2sashka
руки бінтом еластичним замотай і можеш грушу місити як хош, нічо їй не буде :wink:
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Хочу вас розчарувати стрес алкоголем незнімеш а тільки усугубиш свій стан, так каже офіційна медицина. Так дійсно спочатку наступає легка ейфорія ,але із збільшенням вжитого алкоголю вона переростає в деприсивний алкогольний синдром ,ніколи не помічали коли вже нормально випив :P то душа защимить то на сльозу пробє (в особо крайніх випадках).Те що я тут нашкрябав звісно незначить що я не люблю нажратись до зелених попугаїв,і це знання в мене зразу ж пропадає після третьої.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Деперсивний стан наступає, якщо кілька днів підряд пити. Буває, що страшно на вулицю вийти. Йдеш по вулиці, а тобі страшно. Ак оли собі вєчєрком вмазав після стресу, то це помагає реально.
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Нервуватись і бути в стресі - це для мене різні речі. Між ними не можна поставити знак рівності, це швидше такий собі ланцюг з альтернативними варіантами. Нервуюсь я рідко, але буває, після цього може настати стрес (потім все це дєло може перерости в депресняк...), але зазвичай навпаки - з"являється настрій, радість...
...здається мені що обговорення в цій темі трохи не туди повернуло...
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

кагды я нервничаю, тагды заганяю свою тачиллу до полусмерти по ночному городу(видимо нервничаю часто - покрышки давно пора менять:) +кричу шо бальной, включаю ROCK, гоню на прoхожих ниггерофф...................гм... кидаю свою девчонку.......................a потом думаю
M.
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 08:39
Звідки: far far away

Повідомлення M. »

a ya kolu nervyyusya prosto nikolu nichoho ne spryymayu serjozno
ale zavzhdu spochatky dymayu, znayu ,wo nervu do dobra ne dovodyat, yakwo ya kohos obrazula pid chas nervyvannya to zavzhdu na nastypnyy den podzvonyu i vubachysya a to meni vazhko :(
Відповісти