Хто скільки заробляє?

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Модератор: Саня

В кого яка заробітна плата?

до 500 грн
4
7%
до 1000 грн
13
24%
до 1500 грн
16
30%
до 2000 грн
8
15%
більше 2000 грн
13
24%
 
Всього голосів: 54

Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Цікаво, а скільки повинна заробляти дружина, більше чи менше від чоловіка? Це має якесь значення для мущин?
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

Несамовитий, тільки зараз прочитав твою байку, от викладу свою:

Теория "Тысячи шариков".

Несколько недель назад я приготовил себе кофе, взял утреннюю газету и сел послушать радиоприемник. Я поворачивал ручку настройки, пока вдруг мое внимание не привлек бархатный голос одного старика. Он что-то говорил о "тысяче шариков". Я заинтересовался, сделал звук погромче и откинулся на спинку кресла.

- Хорошо, - сказал старик, - могу поспорить, что вы очень заняты на работе. Вчера, сегодня, завтра. И пусть вам платят много. Но за эти деньги они покупают вашу жизнь. Подумайте, вы не проводите это время со своими любимыми и близкими. Ни за что не поверю, что вам нужно работать все это время, чтобы свести концы с концами. Вы работаете, чтобы удовлетворить ваши желания. Но знайте, что это замкнутый круг - чем больше денег, тем больше хочется и тем больше вы работаете, чтобы получить еще большее. Нужно суметь в один момент спросить себя: "а действительно ли мне так нужна еще одна кофточка или машина. И ради этого вы готовы пропустить первое танцевальное выступление вашей дочери или спортивное соревнование вашего сына. Позвольте мне рассказать кое-что, что реально помогло мне сохранить и помнить о том, что главное в моей жизни.

И он начал объяснять свою теорию "тысячи шариков"...


- Смотрите, в один прекрасный день я сел и подсчитал. В среднем человек живет 75 лет. Я знаю, некоторые живут меньше, другие больше.. Но живут примерно 75 лет. Теперь я 75 умножаю на 52 (количество воскресений в году) и получается 3900 - столько воскресений у вас в жизни. Когда я задумался об этом, мне было пятьдесят пять. Это значило, что я прожил уже примерно 2900
воскресений. И у меня оставалось только 1000. Поэтому я пошел в магазин игрушек и купил 1000 небольших пластиковых шариков. Я засыпал их все в одну прозрачную банку. После этого каждое воскресенье я вытаскивал и выбрасывал один шарик.. И я заметил, что когда я делал это и видел, что количество шариков уменьшается, я стал обращать больше внимания на истинные ценности этой жизни. Нет более сильного средства, чем смотреть, как уменьшается количество отпущенных тебе дней! Теперь, послушайте последнюю мысль, которой я хотел бы поделиться сегодня с вами, перед тем как обнять мою любимую жену и сходить с ней на прогулку. Этим утром я вытащил последний шарик из моей банки... Поэтому каждый последующий день для меня подарок. Я принимаю его с благодарностью и дарю близким и любимым тепло и радость. Знаете, я считаю, что это единственный способ прожить жизнь. Я ни о чем не сожалею. Было приятно с вами поговорить, но мне нужно спешить к моей семье. Надеюсь, еще услышимся!

Я задумался. Действительно было о чем подумать. Я планировал ненадолго смотаться сегодня на работу - нужно было делать проект. А потом я собирался с коллегами по работе сходить в клуб. Вместо всего этого я поднялся наверх и разбудил мою жену нежным поцелуем:
- Просыпайся, милая. Поедем с детьми на пикник.
- Дорогой, что случилось?
- Ничего особенного, просто я понял, что мы давно не проводили вместе выходные. И еще, давай зайдем в магазин игрушек. Мне нужно купить пластиковые шарики...

РУДЕНЬКА, думаю, це неважливо - більше чи менше, аби в сім’ї була злагода і не було дорікань - от я заробляю більше, а ти менше чи навпаки...
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

vladek, класна стаття, хотілося б, щоб до неї частіше прислухались :)
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Ну такі статті зазвичай пишуть люди, які матеріально забезпечені хочаб мінімумом і тепер можуть собі кульки купувати. Так і представляю собі картину: в лахмітті, голодний - зато з кульками :)
По-моєму людина забуває про гроші тільки тоді, коли внеї їх багато.
vladek, а прикинь який депресняк буде в більшості людей, коли вони щодня будуть бачити як життя залишається все меньше і меньше...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Ідею можна трохи модифікувати. Навіщо викидати по одній кульці? Можна так само поставити банку і кидати в неї дріб'язок, наприклад. Тоді спостерігати як вона наповнююється приємніше.
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Нє, ну таку романтику попортили....... :cry:
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

keepo, частково згідний - на старості літ щоб думати по кульки треба не думати, де взяти жрачку...  :(
Але от що мені завжди згадується... Пам’ятаєте фільм "Кокон"? Там старічки живуть собі в приюті... Особисто для мене дуже вже не хотілося б проводити час в подібній компаніїї на схилі літ... Це ми поки молоді, то про кульки не думається... Треба цінувати своє оточення, своїх близьких і рідних.
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

тема дуже переплітається з сюжетом фільму "Клік. З пультом по житті" (авторський переклад :) ) Фільм супер - комедія, але така сильна, що аж сльозу пустив
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Дивився я цей фільм недавно. Як на мене не дуже смішний. Сподобались пси і качечка.  :D
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

black, я не від сміху "майже плакав"... себе впізнав
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Єство писав: тема дуже переплітається з сюжетом фільму "Клік. З пультом по житті" (авторський переклад :) ) Фільм супер - комедія, але така сильна, що аж сльозу пустив


Кстаті про сльози. Я думаю ти маєш на увазі той момент, коли там дощ іде і помирає він? так от я знаю купу народу, хто не зміг стриматися в тому моменті. Серед них справжні чолвіки, які не плачуть. Чогось мені здається там було використано якусь психоакустичну техніку. Метод впливу на підсвідомість. Може я й помиляюся ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

Belamor, на мою думку, більшість чоловіків кіно дивляться нормально (не за 5 заходів протягом тижня, без відлучень на 15 хв і питань "шо там було ?", з паузою під час розмови по телефону) і більшість там, точнісінько так само як і я, себе бачить (скажіть що я неправий) тому напевно сльозу пускають не від того, що помер персонаж, а від того що провели паралелі. А момент і вправду дуже сильно зроблений (якщо кіно дивитись одним махом), хоча й розбавлений гумором. Не часто (а точніше - страшенно рідко) зустрічаєш комедію, щоб так за душу чіпляла.
Востаннє редагувалось Пон 18 грудня 2006 р. 14:01 користувачем Єство, всього редагувалось 1 раз.
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Якусь жалість я теж відчув...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

РУДЕНЬКА писав: Цікаво, а скільки повинна заробляти дружина, більше чи менше від чоловіка? Це має якесь значення для мущин?


Якщо жінка заробляє багато - це супер. Значить успішна і самодостатня особа. Але нажаль такі речі лякають чоловіків. Наше суспільство виховало стереотип про те, що чоловік має заробляти більше.  Важко ці стереотипи ламати.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Просто приємно усвідомлювати, що ти заробляєш більше. Це додає трохи впевненості.
Хоча не так вже й важливо хто більше заробляє. Всерівно жінки витрачають більше. Або на жінок :-)
Відповісти