Про...(публікується вперше)

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
nekto
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 64
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 14:34
Звідки: обласний центр

Про...(публікується вперше)

Повідомлення nekto »

Чому ми не вміємо жити звичайним людським життям? Це і є історія! Чому
одні обов'язково намагаються перетворити наше життя або в подвиг, або в зраду; а інші після цього мусять або будувати пам'ятники, або викреслити нас з підручників історії, на сторінках якої ніхто і не хоче себе бачити. Я не хочу говорити про нашу історію. Я не знаю, шо таке наша історія. Хтось знає свою історію? Видайте йому мірку, щоб міряти об'єм голови.
Хто той, хто визначає різницю між патріотом і космополітом?Ти знаєш де твоя вітчизна? Ти маєш віру? Хто визначить де благодать , а де анафема? Де схизма, де єресь, а де Церква? Кому ти віддасиш мірило все це відміряти? Якою мірою? Де феміда? Які в неї терези і для чого в неї очі? Хто суддя, хто кесар? Хто ти — митар чи фарисей?
Хто вони? Ті, шо будують і руйнують?Хто цей Вічний будуючий і руйнуючий? Ні, це не Христос, Який за три дні руйнує і будує. Ні, це не Будда, який кілька раз дозволить тобі перевтілитись доки ти досягнеш нірвани. Це не Магомет, який буде чекати твого хаджу тридцять три роки, а потім дозволить тобі померти в центрі Москви або Єрусалиму з гранатою на грудях. Це не Ленін і не Мао, що зруйнують все заради світлого майбутнього, якого все-рівно не буде. Це навіть не Фідель, якому на тебе насрати. Це не Горбачов, що зруйнує минуле заради невідомого майбутнього. Це не Кучма, не Ющенко, не Янукович, це врешті-решт не той про кого ти мрієш, дурню. Це навіть не термінатор,
що прийшов спасти місто ангелів від сільського люцифера . Це — я. Це —ти. Це — курва, всі ми!
Чому вар'яти сяють на наших життєвих шляхах як дороговкази. Чому лампочки замінили нам зірки? Чому ідиотизм стає мірилом? Що втратив я? Те, що зберіг ти? Чим тішиться твій батько? Чому завдячує твоя мати? Скільки ти прожив? Шо ти так довго тут робив? Чому не вистачає місця хрестам на наших кладовищах? До-речі, ти купив собі там місце? Ти знаєш, що все тепер купується і продається? Ти той, що продає, чи той, що купує? Можливо ти те й інше? Може ти барига? Так як я, так як він? Може ми всі такі? Що ти знаєш про правду? Тобі потрібна істина? Для чого вона тобі зараз? Тут, з такими як ти сам, як я, як твій друг, як та шльондра, як всі ми? Ти хочеш правди? Ти не на Небі, дурню! Забудь.
Ти знаєш де ти живеш? Як називається твоє місто? Содом чи Гомора? Твоя столиця — Вавілон! Твій світ — лайно. Поміж тебе і твоїх друзів ніхто не сіятиме бісер. Ти живеш в інтернеті чи в підвалі, ти харчуєшся в ресторанні чи з смітника ?— це має значення? Твій світ віртуальний, твоя правда лукава, твоє лукавство — імідж, твій імідж — лахміття, куплене або в секонд-хенді або в дорогому бутику. Шо ти з собою забереш туди? Ти, знаєш куди? Це має значення? Що для тебе має значення? Життя. Ти живеш. Що твоє життя? Це, брате — ти, це твоя родина, твій друг, твій випадковий пасажир, твій заклятий ворог( многих йому літ), та сама шльондра, це, трясця — я, на писанину якого ти потратив стільки свого безцінного часу.
Отож живи, дихай на повні груди, не дозволяй себе вчити, але вчися сам; і забудь, що можна жити нормальним людським
життям. Не тут. Правдивих історій небуває. Правдиві бувають лиш ілюзії. Є лише ти, як до, так і після смерті. Життя твоє, як воно є, без подвигу, без пафосу, з банальним кінцем.)) Але воно є. Амінь.
Востаннє редагувалось П'ят 08 вересня 2006 р. 22:45 користувачем nekto, всього редагувалось 2 разів.
Мир вам!
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

малаедц ! любопытно что же сподвигло аффтара на сие измышление7 - либо протрезвел либо напился... походу... у меня тоже такое бывает... када задумываюсь... мдя а шож делать???
хотелось бы и конструктива почитать.... ато голову перлом и зад - перцем мы посыпать и сами умеем.... как то: посадить дерево, пристрелить нехарошега чела, кушать тока рис , не убивать комаров - а отмахиваться от них .... одним словом - глубина морального падения очевидна любому здравомыслящему человеку... но що делать-то??
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Повідомлення Філософ »

Respect! :shock:
Аватар користувача
nekto
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 64
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 14:34
Звідки: обласний центр

Повідомлення nekto »

Banzai писав: ... но що делать-то??

Отож живи, дихай на повні груди, не дозволяй себе вчити, але вчися сам; і забудь, що можна жити нормальним людським
життям. :wink:
Мир вам!
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

nekto, ну насчет правильного дыхания я согласен, с учебой тоже (хотя лениво нам всем жизьня то она учит полюбому)
" забудь, що можна жити нормальним людським життям" - недопонял можно конкретнее что имелося ввиду? допустим я свою жизнь кокраз и не считаю ни нормальной ни человеческой... а понятие "дышать полной грудью" и всё такое - как раз и входят в мое понятие о правильной и настоящей жизни нормального человека...
маловато просто в жизни моментов про которые можно было бы сказать что "надышался" ибо надышаться можно только ветром - но по большому счёту хотелось бы просто гармонии по жизни (и возможно архизадача жизни как процесса и есть научится обретать гармонию в любых ситуациях)
темнеменее последнее время я ощущаю гармонию куска дерьма плывущего по течению... неприятно...
да нехватает чегото... знать бы чего :(
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Тема пілотки нераскрита, нізачот. І далі ніх не понятно. Видихай, бобер.  Не вмієш жити - прими 2 апстену.
black закохав
Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

Alexandoros, да ебись она ап стену ета пилотка ! - не пронеё разгавор!
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
nekto
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 64
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 14:34
Звідки: обласний центр

Повідомлення nekto »

Banzai писав: да нехватает чегото... знать бы чего :(

"Может смысл существования в том, чтоб смысл его искать" © Евтушенко
Мир вам!
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Твереза думка:
на писанину якого ти потратив стільки свого безцінного часу.

Нарахунок безцінності незнаю, але часу потратив - текст читається дуже важко.
Сама ідея - доволі розповсюджений вид депресії. Уж незнаю що там аффтар наробив, чи що йому наробили (підтримую Banzai нарахунок похмілля), але такий однобокий погляд на життя нічого хорошого ще нікому не прибавив :).

За креатіфф адназначна зачот...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Archon.ua
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: П'ят 18 серпня 2006 р. 15:32

Повідомлення Archon.ua »

амінь отче  :)
Зображення
Зображення
Аватар користувача
nekto
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 64
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 14:34
Звідки: обласний центр

Повідомлення nekto »

keepo писав: Сама ідея - доволі розповсюджений вид депресії. Уж незнаю що там аффтар наробив, чи що йому наробили (підтримую Banzai нарахунок похмілля), але такий однобокий погляд на життя нічого хорошого ще нікому не прибавив :).

Поясніть мені,  де тут зв'язок між ідеєю, яка чомусь є видом депресії( до-речі, Ви в цьому розумієтесь?) та похміллям. І ще. В чому тут однобокість погляду на життя? В тому, що автор стверджує- живи, дихай на повні груди? Ви бачите життя по-іншому?
Мир вам!
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Депресія - стан людини, який може виражатись як фізіологічно, так і психічно. Якщо Ви не відносите виникнення або наявність ідей до психічного стану, то вибачайте, але я їх саме туди і відношу.
Похмілля пропонувалось як можлива причина виникнення вищезгаданої ідеї (щойно перечитав свій пост, там справді похмілля згадується як причина ;) )
ІМНО, однобокість полягає в вичленнені з життя негативних тенденцій і проявів та їх посилення до рівня катастрофи, криків типу "хто нас спасе" ітд, ітп.
Нічого проти фраз нарахунок "живи... " і далі по тексту не мав...
Як на мене, то весь перший пост попахує наіграністю. Тобто воно то звичайно гарно і напевно щиро, але якось вже дуже театрально, як книжка пише, як по телебаченню показують... Типу "я ще не вмер, я буду вічно жити, бо в серці маю те, що не вмира... хоч і кругом лайно", так і чекаєш, що зараз опуститься ширма :)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
nekto
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 64
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 14:34
Звідки: обласний центр

Повідомлення nekto »

keepo писав: Як на мене, то весь перший пост попахує наіграністю. Тобто воно то звичайно гарно і напевно щиро, але якось вже дуже театрально, як книжка пише, як по телебаченню показують...

Якщо чесно, то саме цього і прагнув автор. Те, що ви написали — то найкращий комплемент. Саме театральність, трошки трагедії — трошки фарсу, місцями понту — місцями безшабашності, кавалок банальності й філософії, прози й поезії, блядства і святості— все це і наповнює життя. Якби було відвертіше і правдивіше — це вже була б сповідь, самі розумієте, тут не церква.)
Мир вам!
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

http://www.yaplakal.com/forum6/topic101742.html - тронуло. Написане не тисне і читається легко, хоча тема серйозна.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Відповісти