Я вбиваю свій талант!

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Луцький
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 75
З нами з: Чет 13 липня 2006 р. 18:08
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Я вбиваю свій талант!

Повідомлення Луцький »

Ось я сижу зараз перед монітором, пара операцій і ти знову чимось допоміг людині! Робота адміністратора? Так, вона мені подобається, я її знаю, я вмію це робити...... Але....?????? Це не моє! "Чувак твое покликання - це Музика, це саме те що ти вмієш робити найкраще", всі люди які мене оточують говорять це мені...... Хех... да я і сам це розумію!!!! Мені подобається писати музику, я люблю стояти біля мікрофона зі своєю гітарою, чути за собою удари барабанів, звук басу, скреч DJ, і дарувати людям свої тексти, піднімаючи настрій або наводячи сум. Я отримую від цього насолоду, це певна ейфорія....
І я собі останнім часом дуже часто задаю це питання, займатися музикою чи тим шо я зараз роблю??? Просто цьому треба приділяти практично весь свій час, і багато над цим працювати, потрібні люди які б хотіли посвятити цьому своє життя! Дуже хотілося б найти однодумців і створити команду, яка би рвала народ на шматки...

Я думаю, що практично в кожного така проблема як реалізація себе (особистості) перед ним поставала!

Діліться своїми думками по цій темі!

Дякую за увагу!
Аватар користувача
Shakal^6&7
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 91
З нами з: П'ят 21 липня 2006 р. 21:52
Стать: жіноча

Повідомлення Shakal^6&7 »

а ти вже маєш групу? :ok:
Я кохаю тебе мій х*й!
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Re: Я вбиваю свій талант!

Повідомлення erica »

Луцький писав: Мені подобається писати музику, я люблю стояти біля мікрофона зі своєю гітарою, чути за собою удари барабанів, звук басу, скреч DJ, і дарувати людям свої тексти, піднімаючи настрій або наводячи сум.

То здійснюй свої мрії! Що тебе зупиняє? Якщо ти впевнений в собі, то вперед! Нічого не вийде, то вернешся до роботи того ж адміна. А якщо не спробуєш,то потім шкодуватимеш і будеш думати, що все могло вийти.
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Аватар користувача
Луцький
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 75
З нами з: Чет 13 липня 2006 р. 18:08
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення Луцький »

Shakal^6&7 писав: а ти вже маєш групу? :ok:


Колись була, але мені не подобався стиль музикі який ми грали! Це було те, що практично всі грають, а мені хотілось відрізнятись, от і хочу зробити ось такий проект!

Наразі в пошуку талановитих людей однодумців!
Аватар користувача
Shakal^6&7
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 91
З нами з: П'ят 21 липня 2006 р. 21:52
Стать: жіноча

Повідомлення Shakal^6&7 »

Луцький писав:
Shakal^6&7 писав:а ти вже маєш групу? :ok:


Колись була, але мені не подобався стиль музикі який ми грали! Це було те, що практично всі грають, а мені хотілось відрізнятись, от і хочу зробити ось такий проект!

Наразі в пошуку талановитих людей однодумців!
а який стиль тобі до душі? Ти там був солістом? Кинь пару своїх пісень !!!!! :ok:
Я кохаю тебе мій х*й!
Аватар користувача
Луцький
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 75
З нами з: Чет 13 липня 2006 р. 18:08
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення Луцький »

Тобі прямо сюди? І в якому форматі? Записів своїх немаю, а ось тексти є!
Куда скидати!?

Стиль Музики, Регі+Хіп-Хоп, трохи мішане але в такому поєднанні звучить досить пристойно! Щось подібне до гурту "Бумбокс"!
Зображення
Аватар користувача
Shakal^6&7
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 91
З нами з: П'ят 21 липня 2006 р. 21:52
Стать: жіноча

Повідомлення Shakal^6&7 »

а як ти ставися до регі-хардкор? так звичайно можеш сюди, тут начепто немає людей які таланти інших присвоюють! а Бумбокс в якомусь плані ок, в якомусь соу бед.  (але мені здається що там суміш Репу з Регі ):ok:
Я кохаю тебе мій х*й!
Аватар користувача
wint_one84
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 32
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 20:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення wint_one84 »

Луцький, ну скільки тебе вже можна шукати???? Маякни на мило чи асю!!!! Ти ж хотів гурт......252379905 (АйСіК'ю)
Відповісти