Патріотизм

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Модератор: Саня

Аватар користувача
суперстраусятко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Вів 14 березня 2006 р. 17:59

Патріотизм

Повідомлення суперстраусятко »

Патріотизм для мене - це усвідомлення того, що поки що ніщо не може заставити мене емігрувати і відповідно, якщо я мешкаю тут, то роблю і буду робити все, щоби моя країна ставала кращою...
Патріотизм це не показове бігання по вулиці з українським прапором і тому подібне, в одночас в цьому не має нічого поганого, просто якщо ти не відчуваєш того в душі і робиш то бо так модно і хочеться виділитися, то ти звичайнісьнікий показушник і лицемір. Патріот має жити всередині…
Мені дуже не подобається, що коли приїжджаєш в нашу рідну столицю,вже не говорячи про східну Україну усі спілкуються російською!! І головне те, що навіть люди які приїжджають з західної україни, також починають вживати російську мову при розмові. Нема чого стидитись, це наша державна мова, мова країни у якій ми живемо!! То чому ми повинні пдстроюватись під когось. Повбивала би тих які наприклад коли їх запитаєш “Котра година?” роблять дурнувате лице і говорять “а я па украински не панимаю”. Все вони розуміють і розуміють прекрасно, а ці дешеві понти нікому не потрібні. Доречі анекдот в тему:
Створив Господь мавпу. А тодi дивиться - ні, людина все ж краще.
Ну, збирає вiн усiх мавп i каже: щоб до завтра менi людьми стали!
Ну, мавпи цiлу нiч хвости вiдрiзали, голились, зрештою, прокидається Господь - краса!
Живуть люди у бiлих хатах iз вишневими садочками, хрущi над вишнями гудуть i т.д. Але що це? Деякi мавпи все ще у лiсi по деревах стрибають!
Ну, вiн як гримне на них: "Я Господь ваш, я вас створив, як ви смiєте не пiдкорятись словам моiм?!"
Мавпи перелякались, поховались у кущах, аж тодi найсмiливiша вилазить i каже забуханим голосом:
"А мы па-украински не панiмаем!"
Не варто плутати націоналізм і патріотизм. Нічого проти інших національностей не маю і ставлюся дуже позитивно! Проте для своєї країни здатна на багато чого…
Патріот - це я. Країна - це всі ми разом...
I tried to be perfect
But nothing was worth it
I don't believe it make me real
I'd thought it be easy
But no one believes me
I meant all the thing that I said ("Pieces" Sum 41)
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

суперстраусятко, розкажи на що саме ти здатна для своєї країни. А то всі завжди ховаються за багатозначними мовними зворотами...
Багато в чому згодна з тобою. Але те що ти не емігруєш, то не зовсім патріотизм...

Я для своєї країни здатна ніколи не приховувати свої прибутки (а значить чесно платити податки).
Я завжди розмовляю українською. І навіть якщо чую російську, то сама мову не змінюю (за деякими винятками - коли точно знаю що мене не зрозуміють).
Я ніколи не соромлюся свого громадянства, скоріше навпаки!
Я завжди ходжу на вибори. Це теж патріотизм, адже я не хочу довіряти комусь майбутнє МОЄЇ країни.
І це далеко не весь перелік...
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

На даний момент мені пох, хто "керує" Теріторією України. Коли я влаштую мелку диктатурку :D , мені теж буде пох, що - хто про це думати буде :) :)
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Alexandoros, і на коли планується ця подія? :)
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

У вас лишилося ще трішки часу, щоб встигнути покинути цю "Територію". Alexandoros сказав - зробить. Його думки, ідеї, плани є самими об'єктивними зі всіх тих суб'єктивних речей що існують в реалі нашого простору.
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Саня, тока не нада мене падкалувать, я і сам умію це робити :wink:
black закохав
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

А я пасівний патріот!!! - За@@@LA мене та родіна!!! :)
Зображення
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

"Я не хочу бути героєм України! Не цінує героїв моя країна." :D
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Я націоналіст... Мо і не такий р"яний як був колись... Але мене за***бують русскіє базари і деградація нашої нації... Виїжджати нікуди не збираюсь... Маючи голову на плечах і тут можна жити... А ті хто тікають, шукаючи кращого... Самі собі судді... добре там де нас нема...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

А я горджуся тим, що я українець, тим, що я - волиняка, поліщук...
Для мене слово "полішук" не є образливим. Це визнання статусу. Нас признають і це радує.
Я б поїхав, подивився як в світі люди живуть, але основне - це жити тут, і жити нормально.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Ну незнаю.
Особливої гордості, що я українець нема, як нема і сорому за це. Ну українець, так українець. Рахую, що наша нація не гірша за інші, а мо навіть і краща за деякі. Хоча зі своїми мухами.
Виїхати закордон - можна. Якщо там буде хочаб так само як тут, і не тому, що тут погано, а тому, що цікаво.
Да, я хочу, щоб балакали по-українськи і щоб мої діти росли знаючи історію нашої нації, але як їх її навчити, якщо кожна влада переіначує історію?
Чому можна казати, що Шевченко наш пророк ітд ітп і неможна казати, що він в старості закохався в молоденьку дівчинку, викупив і хотів на ній одружитись?

Патріотизм внас перетворюється на ідеологію, в ідеології є свої постулати, постулати передбачають безкомпромісну віру в них, а віра відкидає тверезе мислення
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
суперстраусятко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Вів 14 березня 2006 р. 17:59

Повідомлення суперстраусятко »

суперстраусятко, розкажи на що саме ти здатна для своєї країни. А то всі завжди ховаються за багатозначними мовними зворотами...

Ага це значить я просто говорю,і це підтверджую! В мене значить словесний понос ні на чому не оснований… Правильно я зрозуміла??? Ну звичайно правильно, тут по іншому зрозуміти важко.
По перше що ти хочеш почути??? Як ти думаєш чи багато може зробити сама одна єдина людина, навіть ще без вищої освіти для життя цілої країни… Чесно кажу дурнувате, провокаційне запитання. Ти ж знаєш, що ні я і ніхто інший на форумі не напише “ООООО, та я стільки всього для рідної неньки України зробив… Мій вклад просто неоціненний, без мене Україна б не вижила…” Блін як це все наївно!!
На що я здатна для своєї країни…Писати, що на все є безглуздим. Хочу і буду старатись бути корисною своїй країні, буду робити все, що від мене залежить, старатимусь робити якісь зміни, зміни в кращу сторону… Нашій країні потрібна політично (і не тільки політично) активна молодь. Зараз всі живуть за принципом – моя хата скраю… Якщо хочеш щоб були якісь зміни, то зроби щось щоб здійснити ці зміни, а не спихай все на владу… А в нашій країні нічого і нікому не потрібно, всі тільки й вміють що жалітись і казати як же класно жити десь там за кордоном, і як погано жити в нас.
Один у полі не воїн! Знаєш такий вислів?? Так от по одинці ми здатні мало на що, а ось всі разом МИ-ВЕЛИКА СИЛА!!!!
:)
I tried to be perfect
But nothing was worth it
I don't believe it make me real
I'd thought it be easy
But no one believes me
I meant all the thing that I said ("Pieces" Sum 41)
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

суперстраусятко, ти якась агресивна стала останнім часом... до чого б це...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

mix_forever, ага, і я це помітила........... :shock:
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
суперстраусятко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Вів 14 березня 2006 р. 17:59

Повідомлення суперстраусятко »

суперстраусятко, ти якась агресивна стала останнім часом... до чого б це...

mix_forever, ага, і я це помітила...........

Cтворюю собі імідж агресивної крутої тьоткі 8) :D
А якщо чесно, я не знаю чому ви робите такі висновки...
Хоча може ви й праві... :oops: :P
I tried to be perfect
But nothing was worth it
I don't believe it make me real
I'd thought it be easy
But no one believes me
I meant all the thing that I said ("Pieces" Sum 41)
Відповісти