Порадьте психолога

Обговорюємо питання психології, філософії та релігії.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Тарас Возний
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Пон 26 жовтня 2020 р. 00:49
Стать: чоловіча

Re: Порадьте психолога

Повідомлення Тарас Возний »

Друзі, такий момент мені поясніть. Якщо дитина в три роки не говорить взагалі. З нею хто має працювати - логопед чи психолог?
Аватар користувача
Эстелла
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 114
З нами з: Нед 02 серпня 2020 р. 13:43
Стать: жіноча

Re: Порадьте психолога

Повідомлення Эстелла »

Мабуть ці два спеціаліста разом....
Аватар користувача
Мария Прокопенко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 137
З нами з: Нед 25 жовтня 2020 р. 16:01
Стать: жіноча

Re: Порадьте психолога

Повідомлення Мария Прокопенко »

Тарас Возний писав: Пон 30 січня 2023 р. 16:36 Друзі, такий момент мені поясніть. Якщо дитина в три роки не говорить взагалі. З нею хто має працювати - логопед чи психолог?
Тут реально краще, щоб з дитиною одразу декілька фахівців працювало і щоб вони разом знаходили першопричину того, що вона у свої три роки зовсім не розмовляє.... Добре, що ви не відкладаєте вирішення цього питання, а самі у всьому хочете розібратись. Вашій дитині сто відсотків потрібен логопед-дефектолог, логопедичний масаж і запуск мови в Києві . Таке зараз проводять у Центрі психологічної діагностики та реабілітації Neuroflex . Тому вам варто туди записатись як мінімум для першої консультації.
Аватар користувача
Lapka
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 57
З нами з: П'ят 04 грудня 2020 р. 21:04
Стать: жіноча

Re: Порадьте психолога

Повідомлення Lapka »

Тарас Возний писав: Пон 30 січня 2023 р. 16:36 Друзі, такий момент мені поясніть. Якщо дитина в три роки не говорить взагалі. З нею хто має працювати - логопед чи психолог?
Логопед в первую очередь.
Аватар користувача
Lapka
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 57
З нами з: П'ят 04 грудня 2020 р. 21:04
Стать: жіноча

Re: Порадьте психолога

Повідомлення Lapka »

Мария Прокопенко писав: Пон 02 листопада 2020 р. 18:12 Я тоже считаю, что таких специалистов надо внимательно выбирать
Это верно. От себя я могу порекомендовать психолога эзотерика Андрея Дуйко https://duiko.guru/ Однажды он мне очень сильно помог в решении жизненной проблемы. С тех пор только к нему обращаюсь, когда это требуется. И вам тоже советую.
Аватар користувача
Алина Матвеева
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 117
З нами з: Сер 22 грудня 2021 р. 17:53
Стать: жіноча

Re: Порадьте психолога

Повідомлення Алина Матвеева »

Я думаю, что у каждого из нас есть личный резерв для того, чтобы выбраться из любой ситуации. Но для этого нужно верить в себя и научиться сохранять спокойствие. Рекомендую прочитать, как избавиться от стресса и переживаний https://wpg.com.ua/kak-izbavitsya-ot-stressa-i-perezhivaniy/ , возможно применив в действии советы из данной статьи Вам удастся обойтись без помощи психологов.
Indianna
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 104
З нами з: Сер 19 січня 2022 р. 20:08
Стать: жіноча

Re: Порадьте психолога

Повідомлення Indianna »

Отримати допомогу психолога зараз можна не виходячи із дому. Є спеціальні курси, ось такі як https://sunshineathome.com/course/terap ... vakh-viyni записавшись на які, ви безпосередньо з дому отримуєте допомогу і відповіді на свої запитання. Особливо актуальним саме даний курс буде для тих, хто втратив свій дім через воєнні дії.
Відповісти