Вибори до Верховної Ради

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Я проголосував(ла) за:

Партію регіонів
1
5%
Блок "НАША УКРАЇНА"
5
25%
"Блок Юлії Тимошенко"
8
40%
Соціалістичну партію України
1
5%
Комуністичну партію України
0
Немає голосів
"Народний блок Литвина"
0
Немає голосів
Не голосував
1
5%
інше
4
20%
 
Всього голосів: 20

Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Вибори до Верховної Ради

Повідомлення Саня »

26 березня 2006 року відбудуться вибори до Верховної Ради України. В даному голосуванні пропоную відвідувачам форуму вказати за кого Ви віддали свій голос. Давайте влаштуємо такий собі exit-poll і співставимо результати з офіційними даними.
Серед запропонованих варіантів я вказав лише 6 перших партій за їхніми рейтингами, які взяв тут. Саме ці політичні сили за прогозами мають шанси подолати 3% бар'єр і отримати місця у Верховній Раді.
Якщо хочеш, щоб щось було зроблено правильно - просто зроби це сам
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

такс... враховуючи що Саня був першим - значить він за Регіони голосував. Знаю хто в нас на воблу до пива піде на наступних зборах :evil:
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

ВІн міг створити і не проголосувати, так само щоб і проголосувати необов'язково підписуватись
black закохав
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Помилилися. Станом на 16 год. 13 хв. я ще не проголусував ні на виборчій дільниці, ні на форумі. Свій громадський обов'язок ще не виконав :-(
Спроба була, але вона не увінчалася успіхом. Прийшов на дільницю - народу море. Вирішив не чекати, а зайти пізніше. Думаю години після сьомої народу буде менше. Проголосую там, тоді повернуся сюди і візьму участь в цьому голосуванні.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Треба було голосувати в 9-00 тоді і народу меньше ,я так і зробив перед роботою ,правда пийшлось чекати перед кабінкою бо тьткі тупо перечитували всіх кандидаті і вголос розмишляли за кого голосувати :evil:
Patria o Muerte
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Вибори до Верховної Ради

Повідомлення Basil »

Саня писав: 26 березня 2006 року відбудуться вибори до Верховної Ради України. В даному голосуванні пропоную відвідувачам форуму вказати за кого Ви віддали свій голос. Давайте влаштуємо такий собі exit-poll і співставимо результати з офіційними даними.
Серед запропонованих варіантів я вказав лише 6 перших партій за їхніми рейтингами, які взяв тут. Саме ці політичні сили за прогозами мають шанси подолати 3% бар'єр і отримати місця у Верховній Раді.

Ти не врахував щонайменше ще дві потужні політичні сили, а саме блок ПОРА+ПРП і блок Костенка-Плюща. Я голосував за останніх, так як вважаю, що саме вони стоять на УКРАЇНСЬКИХ державницьких позиціях...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Все, я вже проголосував. На дільниці ще чимало людей. Сподіваюся, до 22:00 всі бажаючі встигнуть реалізувати право голосу. Лишається 44 хвилини.
to Basil
У своєму повідомленні я вказав які партії і чому потрапили до даного голосування. Я взяв ті партії, які за тим рейтингом набрали більше 3% і розмістив їх в порядку спадання кількості набраних голосів. Якби голосування складав виходячи з власних вподобань, то Партія регіонів ніколи б не опинилася на першому місці :-)
Оксана1
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Нед 26 березня 2006 р. 20:49

Повідомлення Оксана1 »

Я рада, що ти всетаки проголосував.
Я залишила свій голос тут.
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

Zalishayu sviy golos tut. Na vybory idu v 7 vechora po-nashomu, v Ukraini v tsey chas bude 3 godyny nochi. Dorechi v Chicago PR provodyt tilki "Nasha Ukraina" i BYT. Vchora v nichnomu clubi sam bachiv agitaciyu za "Nashu Ukrainu". Htos' she krichav "Davay Regiony!!!"... No ne dovgo, vrode vynesli na rukah (nogamy vpered).....:)
Востаннє редагувалось Нед 26 березня 2006 р. 22:42 користувачем americansky, всього редагувалось 1 раз.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Треба бути наполегливим, тоді всього можна добитися.
Є результати exit-poll'ів
Партія регіонів - 33.28
"Блок Юлії Тимошенко" - 22.72
Блок «Наша Україна» - 13.53
Соціалістична партія України - 5.37
Комуністична партія України - 3.46
Блок Наталії Вітренко «Народна опозиція» - 3.35

Народний блок Литвина - 2.66
Партія «Віче» - 2.30
Українский народний блок Костенко и Плюща - 1.72
Громадський блок «ПОРА-ПРП» - 1.34
Опозиційний блок «Не так!» - 1.20

Треба ще знайти результити по Луцьку і Волинській області. Тоді можна буде порівнювати.
Viktor Sergeevich
Новачок
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: Чет 16 березня 2006 р. 17:23

Повідомлення Viktor Sergeevich »

Киньте адресу результатів місцевих екзіт-полів, якшо хтось знає...
Може хтось має знайомих, які рахували ці екзіт-поли - передзвоніть, розпитайте, запостіть сюди...

Зарання дякую.
Аватар користувача
snight
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 39
З нами з: Вів 07 лютого 2006 р. 19:12

Повідомлення snight »

Шо дуже розчаровує, це то шо пройшли комунякиі вІТРЕНКО.
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

snight, Ну Вітренко то ше під питанням. За то тепер весело буде у ВР. Свій клоун буде. :wink:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Додав ще 2 варіанти. Я не ходив голосувати. Забив на ці вибори. За півтора року можна було зліквідувати багато людей які балатувались від НеТак і Регіонів, які ограбили за роки незалежності нашу державу. В перший день президенту треба було зняти недоторканість, хапнути всіх, судити і розстріляти, майно відібрати. Хочеться, щоб була якась більш радикальна партія, а не оці смазливі заклики типу "Не зрадь Майдан!". Коли вже зявиться якась підпільна організація, яка візьме на себе роль судді і почне просто відстрелювати всякіх моральних банкротів і духовних кретинів з ВР і не тільки.
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

black, от вроді гордо підписаний як "Адміністратор", а балбєс рідкісний... це я про те що на вибори не пішов.
А стосовно відстрілу скаженілих собак - то ніхто їм нічого не зробить, бо всі вони БАНДА. В них вагон компромату на того ж Ющенка. І поки всі ці старі пердуни не злізуть з арени чи не відійдуть природнім шляхом - нічого путнього не вийде, бо всі пов'язані :evil:
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Відповісти