Телепрограма-"Свобода слова" на ICTV

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Телепрограма-"Свобода слова" на ICTV

Повідомлення kidubon »

дивився я у цю п`ятницю-оце клоунаду устроїли!а ви що взагалі скажете про цю програму?як на мене то ця програма показує справжнє лице політиків.............
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Повна клоунада. Шоу не розумію для чого. Жирік зі всіх прикалувався а наші клоуни тіко заводилися і гарчали. Тягнибок форева. Дави москалів.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Програма супер. Зазвичай завжди її дивлюсь, а от саме цю пропустив. Але ужо вєсьма наслишан о нєй. :) Ще люблю дивитись "Закриту Зону".
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

да .........."Закрита Зона"звичайно рулить! всім показує хто є хто...
мені ще подобається "5-копійок"
от вчора дивився-так там такий кадр показали-що я чуть зі стільця не впав!Кароче Яник виступає на якомусь Бого-служінню!і що він задвинув-каже кароче:мол піст вже закінчився і т.д.-а на нього батюшка квадратними очима дивиться і промовляє-як закнчився!
а ведучий передачі "5-копійок" і додає:Тепер пан Янукович може назначати і відміняти пости,а також Воскрешати........
я прозрел від Яника!
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

http://www.cnews.ru/news/top/index.shtm ... /20/198040 як вам така свобода слова я знаю що в одного з наших Луцьких політиків є людина яка спеціально відслідковує інформацію в інтернеті і газетах про свого шефа. :o
Patria o Muerte
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

В ту пятницю Жирік справді рішив дать стране угля. Шо дав то дав. Сьогодні чув шо його збираються оголосити персоною нон-грата в Україні. Ну шо ж Гагарін долітався...
To serve & to protect
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Того клоуна не переношу, як тільки він став там гнати, мусив перемкнути на інший канал, блін.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Можливо хтось має запис Сєвєродонєцкава сьєзда? Там таке хаха. Якщо хтось має, дайте переписати.
Аватар користувача
TEMPL@R
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 52
З нами з: Сер 08 лютого 2006 р. 17:04
Звідки: Луцьк

Повідомлення TEMPL@R »

Жирік тоді такій такій бів, бо він випив вадяри перед програмою це панятно. Він єлі сидів на стільці, а базарив так що ніхто і слова не міг мовити.
Аватар користувача
Luchanin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Сер 10 травня 2006 р. 23:07

Повідомлення Luchanin »

Дивлячись цю програму мені стає гірко на душі :cry: більшість студійних глядачів насправді зі східної України!!!!! Про Західну Україну ні слова!!!! :cry:
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Повідомлення Azazello »

Те, що нам показують по ТБ - 10% того, що відбувається насправді... Так шо робити якісь висновки дуже складно...
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Повідомлення Філософ »

Те, що говорять на Свободі Слова дуже часто є повною фігнею...
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Телепрограма-"Свобода слова" на ICTV

Повідомлення Viktor »

"Свободи слова" на ICTV не буде.

Ведучий популярного шоу "Свобода слова" на каналі ICTV Савік Шустер переходить на телеканал "Інтер".

"У нас є усна домовленість з Ганною Безлюдною, але немає підписаного папера. Проте, скажу по-футбольному: слово іноді важливіше контракту", - заявив Шустер "Телекритиці" на прохання підтвердити або спростувати чутки про перехід з ICTV.

За його словами, на "Інтері" він буде працювати над декількома проектами, зокрема суспільно-політичним шоу. "Питання в іншому – як воно буде називатися", - зазначив Шустер.

"Свобода слова" на ICTV буде виходити до кінця сезону, а з початком нового сезону Шустер вже працюватиме на "Інтері".

Говорячи про те, чи була пропозиція "Інтера" цікавішою чи вигіднішою, він зазначив: "Звичайно ж, цікавішою. Журналіст не може оперувати поняттями "вигідно" – "невигідно". Я ще занадто молодий для цього".

Водночас, "Комерсант-Україна" пише, що на "Інтері" Шустеру "запропонували гонорар у два з половиною рази більший, ніж на ICTV (за інформацією видання, зарплата журналіста складає близько 50 тис. дол. на місяць), і можливості росту".

Сам Шустер зміну каналу пояснює необхідністю професійного росту. "Я вдячний Віктору Пінчуку, що ризикнув і запустив "Свободу слова"... Але мені необхідно розвиватися, а на такому невеликому каналі, як ICTV, я не бачу простору для росту", - відзначив він.

У той же час, головний редактор "Телекритики" Наталя Лігачова зазначає, що "останнім часом програмою "Свобода слова" були незадоволені на Грушевського, 9 (будинок Кабміну)".

Як відомо, Шустер веде популярне суспільно-політичне шоу "Свобода слова" і футбольну програму "3-й тайм" на телеканалі ICTV.

Українська правда
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Телепрограма-"Свобода слова" на ICTV

Повідомлення vladek »

... опаньки! Вирішили культурно закрити програму - просто переманити Шустера бабками!!
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
VictorZ!
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 223
З нами з: П'ят 22 вересня 2006 р. 20:18
Стать: чоловіча
Звідки: Volyn reg.

Re: Телепрограма-"Свобода слова" на ICTV

Повідомлення VictorZ! »

На мій погляд, цей шустрий славік банально заробляє гроші, зіштовхує лобами кого треба, кого не треба....
Відповісти