ПОЧАЛОСЯ... Операція "буМЕР"!

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

helen
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Вів 24 січня 2006 р. 14:32

ПОЧАЛОСЯ... Операція "буМЕР"!

Повідомлення helen »

Операція "хто БУде МЕРом?"

Перший - пішов...
http://zik.com.ua/index.php?news_id=33694

Хто слідуючий?
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Да уш... Почалася боротьба за табурєтку мера... От одне тільки ітересно чи всидить Кривицький на свому тепленьклму місці. Як на мене, то добряче цей дядько з села мені набрид. Хочеться вже побачити якесь нове обличчя, причом більш розумніше, і з вмінням лаконічно і грамотно висловлюти думки.
Зображення
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Треба міняти місцеву владу по всій Україні. І взагалі не розумію тих реклам, де балатуються теперешні депутати в майбутні депутати і кажуть виберіть нас, ми вам житя покращимо, ми знаєм як. Цікавить питання, що їм заважає це зробити зараз...
helen
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Вів 24 січня 2006 р. 14:32

Повідомлення helen »

Кривицький вже всі набрид гірше гіркої редьки...
Луцьк роздєрібанив, причому нагло. Якесь відчуття таке, як ніби нас згвалтували....
Хоча корні в нього сильні, чи вдастся комусь зіпхути його - це питання...
Тим більше, що Бондар - це його креатура, він створив Бондара.
То Бондар або буде його підтримувати, або сам піде на мера, щоб підстрахувати і його і себе.
То ж понятно всім - якшо влада поміняєця - Кривицький сяде. Бондар тоже.
Забагато гімна вони наробили
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Повідомлення Dzek »

Я вважаю що Кривицькому вже пора на пеньсію. Але ярких облич в місті не має. Так що у попереднь названого великі шанси і далі керувати містом. Але підняття вартості комунальних платежів і пропорціонально цьому погіршення комунальних послуг може зіграти йому погану послугу.

Я ВВАЖАЮ: КРИВИЦЬКОМУ І БОНДАРЮ - НІ!!!!
LOWWI
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Вів 14 лютого 2006 р. 12:51
Звідки: Lutsk

Повідомлення LOWWI »

Напевно ПОРА Кривицькому піти на ПЕнсію, бо вже набрид і його команді також в ту саму сторону, бо вже нудить дивитися одні і тіж самі морди протягом 15 років, ну набридло!!!! А кандидата на пост мера нормального нема, тому буду проти Бондара і ПРОТИ КРИВИЦЬКОГО і його нинішніх подопічних !!!!
Ну наворавали, ну мо ХВАТИТЬ дерібанити місто!!!
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Кривицький канечно надоїв вже геть ,та і місто розвалив порядочно ніякої уборки снігу нічого неробитья ЖКХ геть розвалене жекі на все х*й ложили ,з мого дома вже хрінзна скільки часу сміття невивозять піздец повний :evil: :x .А будуть вибори то і вибрати не має кого немає в Луцьку хазяйственіка якийби взявся за цей срач,от і будуть люди голосувати як раніше думаючи як казав Подеревянський Яка розумная цьому альтернатіва. :cry:
Patria o Muerte
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Повідомлення Dzek »

Може хтось знає порядного кандидата на мери, поділіться, бо не хочиться голосувани за якесь "нове щастя" для міста.
Аватар користувача
lilan
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 48
З нами з: П'ят 10 лютого 2006 р. 00:30
Звідки: з дому

Повідомлення lilan »

Ага , за Главацького! :lol: --"старе щастя" для міста
Не дождетесь!!!!!
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

А до мене в неділю вранці зайшли хлопець з дівчиною... Сказали, що з соціальної служби.. Поцікавились за кого буду голосувати... Коли я сказав, шо за "нашу україну", то вони відразу ж тикнули мені листовку і сказали, шо "наша україна" підтримує кандидатуре (в мери) Шиби... Я перевертаю ту листовку і шо я бачу... Той Шиба в обнімку з Юлькою... Я просто ох..їв від такого наглого впарювання листовок... А ті "соціальники" швиденько змились...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Повідомлення Dzek »

Шось не бачу я достойної особи на крісло мера. Невже знов буде старий новий мер. Не цікавить місто нікого. Всі хочуть нажитися на мерській посаді.
А я всіх соціальних службовців прошу мене не турбувати. Бо ходять поночам, а світла в підїзді вже три дня МЖК сране не дає. Добре хоч в квартирі світло є.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Кривицький вже достатньо "покерував" містом. Давати йому ще один термін - безглуздо. Я, напевно, буду голосувати за Шибу. Якщо реклама остатосно не задовбе. Стільки, як от його рекламують - те вже занадто.
А так чоловік толковий. Він знає роботу і може бути непоганим хазяїном. Якщо не посне гребсти все під себе - буде нормальний мер.

P.S. Дивлюся, helen, давно на форумі не з'являєится. Я був правий?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Набридли ці колхозні обличчя...
Є якісь молоді кандидати???
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Галяк якийсь тут тіпа якогось в центрі і на 33-у впиляли на весь будинок ,я як глянув волося на пятках піднялось :shock: :lol: таке їбало та ще й на всю стіну про що вони думають холера їх знає.Позавчора один зібрання в дворах вул Кравчука збирав жизнь красіву обещав і майданчик децкій влутити ,як памятнік НЕРУКОТВОРНИЙ ,бридко на це блядство дивитись :bad: :bad:
Patria o Muerte
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

з достовірних джерел стало відомо, що єдиний більш-менш достойний кандидат - Чернецький... ну це кому Кривицький не до вподоби. А чому не до вподоби ніхто толком сказати не може... бо типу десь щось накрав, але де і що....
Але приїзджав той Чернецький і в ншому дворі влаштував маленький мітинг, на якому обгадив теперішню владу.... недалекоглядний і грає на емоціях. Як кандидат в мої очах він загнувся.
Керувати містом повинна людина зі знанням справи, а не лікар чи депутат-домогосподарка, тому залишається Шиба і Кривицький.
Я свій вибір зробив давно і думку змінювати не буду.....
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Відповісти