Газова криза

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

SysR
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Сер 16 листопада 2005 р. 14:44
Звідки: localhost.localnet
Контактна інформація:

Повідомлення SysR »

black
Я зазвичай пишу МОСКАЛІЯ.

Нічо нічо... ми їм ше СЕВАСТОПОЛЬ згадаємо :evil: :twisted:
SysR
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Сер 16 листопада 2005 р. 14:44
Звідки: localhost.localnet
Контактна інформація:

Повідомлення SysR »

Да шо той Севастополь почитаєш статтю на ПРАВДІ то виявляється шо ми ще їх з цеї кризи "будем мати раком", і що нам вона (криза) вигідна Україні як нікому. Звісно Путін злякався того що Україна контролює всі труби у Європу і в разі чого скажи москаляв "СІДЄТЬ". Але якщо розглянути підхід "правди" то нічого страшпого не станеться (хочеться сподіватися). Все що не робиться робиться до кращого.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я б закрив би труьу, послав би Росію нафіг з її газом і купляв би де-інде, аби не в Росії, навіть дорожче, принципово. Навіть згоден платити зі своєї кишені за газ більше, аби в них не брали. А ми досить непоганий клієнт.
Аватар користувача
Lsdetsl
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 42
З нами з: П'ят 09 вересня 2005 р. 13:50
Звідки: Lutsk

Повідомлення Lsdetsl »

Чого ви так. Українців не знищила війна, не вбив Чорнобиль а вже якийсь там газ ще й москальський нас точно не задіне. :D :D Я не думаю що нам буде важче ніж в 1991-92 роках. Можливо на перших порах і будуть труднощі, але ж ми з будь-якого лайна виберемося. :D :D
Москалі просто бісяться що втрачають вплив на деражаву, звичайно не обійшлось тут і без політики. А газ є не тільки в росії. А дзуськи їм. :P :P :P :P :x
Будемо викачувати з транзитних газопроводів в тіхаря. :D :D
Не завжди так буде.
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Повідомлення Bad Tank »

Здрасьте!!! Не ждали?
мелкая новость - я починил телефон, и снова ряды форума пополнились РУССКИМИ (а не "москалями")
Во-первых, мне это слово не нравится (москаль), оно равносильно афро-американцу "нигер", а в правилах форума написано, что не должно быть никакой рассовой неприязни, и это не должно зависеть от финансового или политического положения.
Во-вторых, насчет газа Ющенко предупреждали еще летом, но он не обращал на это внимания, надеясь на великую америку и ЕС.
В-третьих, половине населения России это положение тоже не нравится, ибо на Украине у многих живут родственники, а 40% с чем-то процентов граждан Украины - это вообще русские (насколько я помню, хотя и могу ошибаться).
В-четвертых, на ЕС вы можете не надеятся, ибо они получают газ опять таки от России, и вот Украинские попытки откачать из "европейской" трубы газ они расценили не как юмор. А америка может поддержать вас морально, но сомневаюсь что денежно. Если только Ющенко не американский посаженец на украинский трон, о чем я говорил раньше.
Анархия - Мать Порядка
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А тобі не здається, що це все гон і провокації. Просто залупилась Росія, бо не може тепер з Кремля керувати Україною, як це було при Кучмі. Це взагалі дебілізи стояти з плакатами і казати, що НАТО і Україна краде газ в Росії. Нормальна людина думаю розуміє, що то херня. Власне на собі я жодного американського впливу не відчуваю - ні позитивного, ні негативного. А от Росія останнім часом готує нам бичини одну за другою, Білорусі газ по 43 долари, Україні підняли з 50 до 230? Це нормально? В 4,6 рази. По-моєму це в рамки здорового глузду не вкладається.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Нарахунок підняття ціни: ринок є ринок, і тут нікуди не дінешся...
Просто крім ринку є ще міжурядова домовленість, за якою ціни на газ регламентовані явно не до 2006 року, а такі речі, як "попереджали" в бумагах не зазначені і нічим не підтверджені. Крім того такою самою міжурядовою угодою регламентується плата за чорноморський флот, точніше за його стоянку. Думаю далі пояснювати нетреба ;)
Ще одне цікаве спостереження: як не крути, а газопровід тільки один в європу :) і навіть той, який будується через прибалтику не забезпечить всього необхідного маштабу перекачки, оскільки трубопровід це нетільки сквозна труба, а й величезні сховища + купа станцій, які це все качають. І тут як не крути ми можемо ставити ціну за транзит яку забажаємо, аби вертольотами дешевше возити небуло ;) (як я вже казав ринок є ринок)
Думаю, що Росія не перекриє кран, бо тоді порушить купу угод з іншими державами, навіть не беручи до уваги українські угоди, а поки йде газ, ми можемо брати частину, як плату за транзит.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
perun
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: Вів 03 січня 2006 р. 17:12
Стать: чоловіча
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Газова криза

Повідомлення perun »

Анекдот дня:

Путин звонит Ющенко:
- А у нас в квартире газ. А у вас?
- А у нас газопровод. Вот
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Bad Tank писав: Здрасьте!!! Не ждали?
мелкая новость - я починил телефон, и снова ряды форума пополнились РУССКИМИ (а не "москалями")
Во-первых, мне это слово не нравится (москаль), оно равносильно афро-американцу "нигер", а в правилах форума написано, что не должно быть никакой рассовой неприязни, и это не должно зависеть от финансового или политического положения.
Во-вторых, насчет газа Ющенко предупреждали еще летом, но он не обращал на это внимания, надеясь на великую америку и ЕС.
В-третьих, половине населения России это положение тоже не нравится, ибо на Украине у многих живут родственники, а 40% с чем-то процентов граждан Украины - это вообще русские (насколько я помню, хотя и могу ошибаться).
В-четвертых, на ЕС вы можете не надеятся, ибо они получают газ опять таки от России, и вот Украинские попытки откачать из "европейской" трубы газ они расценили не как юмор. А америка может поддержать вас морально, но сомневаюсь что денежно. Если только Ющенко не американский посаженец на украинский трон, о чем я говорил раньше.


Я спілкувався з багатьма росіянами. Згідний. Хороші добродушні люди.
Але нажаль в Росії повно саме москалів. Які своїм шовінізмом добивають. На рахунок кризи - бред. По моєму РАСЕЯ ЗА БАЗАР не атвечає. Дограєтеся шо будемо хоч і дорожче но не в вас купувати.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

лажа саме в тому, що інший неросійський газ іде теж через Росію. :( Пішли в неті чутки, що туркменський газ нам теж рубанули нахаляву "за здорово живьош". Аналогічна ситуація - туркмени кажуть, що все перекачали, а в Газпромі кажуть, що "нічо нє знаєм, так і було". :x Але все то балачки....
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Олексій Івченко, глава "Нафтогазу":

- Мы будем покупать газ разного происхождения - и российского и среднеазиатского у компании "РосУкрЭнерго". Цена газа будет составлять 95 долларов США за 1000 кубометров на границе Украина-Россия. При этом, я хочу сказать, что цена на газ и транзитная ставка не связаны между собой, потому что мы будем платить деньгами за газ и Газпром будет рассчитываться с нами тоже деньгами за транзит российского газа в Европу. Ставка транзита поднята с 1,09 доллара до 1,6 доллара за 1000 кубометров газа на 100 километров. Таким образом, я думаю, что наши отношения полностью переходят на рыночные и дают нам возможность обеспечить те потребности, которые нужны нашим компаниям. Спасибо.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Тут треба уточнити, не все так добре як здається:
У середу ранок почався радісніше, ніж першого січня. "Нафтогаз" і "Газпром" таки оголосили про перемир’я у газовій війні, підписавши п'ятирічний контракт.

Рішення вийшло "і вашим, і нашим". Росія тепер впевнено може розповідати громадянам, що продаватиме газ по 230$ за тисячу кубометрів. Україна теж залишилася у виграшу, бо купує його по 95$. Усі операції здійснюватимуться через компанію-посередника, яка купуватиме газ в Росії по 230, змішуватиме його з туркменським по 50, а також узбецьким і казахстанським, а потім продаватиме Україні по 95. З цього приводу, до речі, Україна навіть збільшила постачання туркменського.

Як розповів прем’єр Юрій Єхануров, роль посередника виконуватиме спільне підприємство, що складатиметься 50/50 з компанії "Росукренерго" з російського боку і "Нафтогазу" з українського.Прем’єр Юрій Єхануров вважає, що від підписання договору про постачання російського газу в Україну виграла вся Європа. "Виграли два народи – російський і український, виграла також вся Європа", - сказав він на прес-конференції у середу. На питання, хто виграв у інформаційній війні під час газового конфлікту, прем’єр зазначив, що з російського боку відбувалася "масова інформаційна атака".
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Так що радіти тут нема чому. Тільки не зрозуміло для чого та компанія? Для відмивання грошей?
Ось що пишуть про Україну на NoName:
http://doci.nnm.ru/policy/04.01.2006/uk ... uyu_vojnu/
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Бля, ща я туди комент напишу. Достали...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Написав, тепер подивлюсь ;)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Відповісти