Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Так
3
5%
Ні
53
93%
Мені пофіг
1
2%
 
Всього голосів: 57

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

Я цій країні вже не дивуюся. нема чого тут дивуватися. Якщо українське ущемляється - це норма, навіть нема чого дивуватися. Якщо тільки трішки наїдеш на москалів - все ХАНА, свої ж заклюють. ТА МЕНІ ВАС ВСІХ ЖАЛКО - люди без свого Я.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
alena
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 33
З нами з: Пон 10 березня 2008 р. 20:13
Стать: жіноча

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення alena »

juttya vzagali tsikava shtyka,navryad chu takuu mikrob z VELUKUM YA zdibnuu shosb zminutu naublujchum chasom v Ykraini,bo z takum mentalitetom tilbku suditu ta naijdjatu na moskaliv.krashe poshkodyu sebe,bo tu ne rozymiesh golovnogo-vorojnecheu ta viunou nixto nikolu ne zbydye prokvitauchoi krainu,navitb yaksho tu pidirvesh posolbstvo Rosii,Donetsbk ne zagovorutb na ykrainsbkiu,otoj lushaetbsya odne-suditu pered komputerom,ta chervonitu vid zlobu :evil:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

Лишіть свої поради при собі. Ви втрачена особистість. Я не закликаю до ворожнечі і підривання посольств. Це у Вас нездорове розуміння проблеми. Це у Вас злоба говорить.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
alena
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 33
З нами з: Пон 10 березня 2008 р. 20:13
Стать: жіноча

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення alena »

Nareshti pan Belamor namagaetbsya spilkyvatusya tsuvilizovano,ale u tyt vseodno proyavlyaetbsya nevuxovanistb ta znovy j zlistb.V vashux vuslovluvannyax ne pomitno nayavnosti zdibnosteu psuxologa,otoj ne varto robutu vusnovkiv shodo moei osobustosti.A teper povernimosb do temu:z yakum zdorovum glyzdom treba bytu,shob prumysutu ludeu v odun denb rozmovlyatu na inshiu movi,chu moje potribno bylo pochunatu tse robutu she 17rokiv nazad,i ne z shkil ta vushux ych.zakladiv,a skajimo z dut.sadkiv?Zlutusya meni nichogo,ya odnakovo povajau,yak ykraintsiv,tak i rosiyan,a ne moskaliv do rechi,bo vsi mu ludu i mojemo porozymitusya,a ne vutrachatu sviu chas na syperechku ta obrazu,do togo j v nas uogo ne tak bagato,yak mu vvajaemo
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

alena писав: A teper povernimosb do temu:z yakum zdorovum glyzdom treba bytu,shob prumysutu ludeu v odun denb rozmovlyatu na inshiu movi,chu moje potribno bylo pochunatu tse robutu she 17rokiv nazad,i ne z shkil ta vushux ych.zakladiv,a skajimo z dut.sadkiv?
Ви взагалі тему цього розділу читали? Я бачу Ви не володієте предметом. Ніхто нікого не примушує. Це в Донецьку примушують володіти тільки російсько мовою.
Ваша позиція мені зрозуміла і НЕЦІКАВА. Я радий, що голосування тільки підверджує мою думку а не людей таких як Alena чи Золушка.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
alena
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 33
З нами з: Пон 10 березня 2008 р. 20:13
Стать: жіноча

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення alena »

Poslyxau,tu nepotrib,tema zaraz odna:nixto nemae prava obrajatu inshogo za riznutsu y poglyadax,do rechi,tse ne Alena,a ii cholovik z Donetsbka.Ya vje vtomuvsya sposterigatu,yak yakuusb xrobak z intelektom ravluka poluvae brydom ysix,xto ne rozdilyae uogo dymok,nasha pozutsiya tobi netsikava,bo vona dlya tsuvilizovanux ludeu,a ne neandertalbtsiv,zavdyaku tobi i na tebe sxojux Ykraina sudutb gluboko v dypi i gryzne she glubshe...mabytb matinka-pruroda navmusne stvorue takux zarozymilux ybludkiv,shob pokazatu,yakum budlom i potvorou ne treba bytu,meni nachxatu na vas,konchenux natsionalistiv,bo v jutti diutb zovsim inshi zakonu i naspravdi lushaetbsya vas tilbku poshkodyvatu.dorechi ne vtomluu sebe vidpoviddu,bo meni na nei nasratu i bagato tsikavishux mijnarodnux forymiv,de spilkyutbsya tsuvilizovani ta rozymni ludu :fuck:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Black »

Алена, до чого тут образи Беламора. Він написав про Донецьк, а не про твого чоловіка. Донецьк уособлює його влада, яка прийняла таке рішення і громада, яка підтримала це і не оскаржила. Почитай уважно його пости, він нікого конкретно не ображав, а ти почала це відразу. "Уроди" є кругом і нічого не поробиш, але Беламор на особистості не переходив і не бачу причин його обзивати тут... Чому російську не вводять в Польщі, НІмечинні, Чехії, Австрії, Туречинні, а тільки в нас? Ти хочеш сказати, що це нормальні люди приймають рішення???
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Саня »

Адмін, ти куди дивишся??? Образа на лице. Людина чудово володіє українською мовою, при бажанні ще й написати може кирилицею, а не транслітом. Та йому глибоко насрати на Україну та українців.
Відсутність поваги до мови, відсутність поваги до людей. alena, я так і не побачив образи вашого чоловіка зі сторони Belamor'a. А от зворотня ситуація, на жаль, має місце. Ось вам і порушення правил форуму, перехід на особистості. Банити за таке треба, вам ж дається час на редагування повідомлення. Сподіваюсь, гарячка спаде і ви зумієте висловити свою думку більш цивилізовано.
alena
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 33
З нами з: Пон 10 березня 2008 р. 20:13
Стать: жіноча

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення alena »

Yaki b nenormalbni ti ludu ne bylu i yaki b vonu rishennya ne pruumalu NIXTO NE MAE PRAVA NIKOGO OBRAJATU i yaksho xtosb chumosb nevdovolenuu chu obyrenuu,to e bagato tsuvilizovanux shlyaxiv,shob vuslovutu svoe nevdovolennya, ta z takum je yak Belamor,doku ne vchunush analogichno,vono ne zrozymie.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Black »

Все, алена догралась. Бан.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Саня »

alena писав:Yaki b nenormalbni ti ludu ne bylu i yaki b vonu rishennya ne pruumalu NIXTO NE MAE PRAVA NIKOGO OBRAJATU i yaksho xtosb chumosb nevdovolenuu chu obyrenuu,to e bagato tsuvilizovanux shlyaxiv,shob vuslovutu svoe nevdovolennya, ta z takum je yak Belamor,doku ne vchunush analogichno,vono ne zrozymie.
Золоті слова. Тільки ж чому ви самі цього не дотримуєтеся???
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

Ну ось що і треба було довести. Ох і бурне було обговорення. Представники Донецька як завжди себе показали в повній красі. І як би не було сумно - рівень культури в східних областей відповідний. Зря ти Блек забанив. На таких людей я не ображаюся. Самі себе показують як говориться у всій красі. От тільки взяти так легенько надавити - вже бризгаються слюнею в монітор. Ну це природньо. Адже расейськомовні донеччани маюсть страшний комплекс неповноцінності. Єдина реакція - бризгатися слюнею і противитися всьому українському. Сумно бачити таке втрачене покоління для української державності.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

alena писав:Poslyxau,tu nepotrib,tema zaraz odna:nixto nemae prava obrajatu inshogo za riznutsu y poglyadax
За непотріб щиро дякую. А тема якраз інша - Чи необхідно зробити російську мову другою державною? Голосування говорить що ні. І Слава Богу.
Ну здається ніхто нікого не ображає. Просто розмова на повишених тонах. Якщо хтось бачить образу - це внутрішні комплекси. Скрізь бачити тільки свою думку і якщо хтось її не поділяє бачити, що його бачте ображають. Я напркилад не бачу образ на свою сторону. Але це не означає, що я буду мовчати.
alena писав:Ya vje vtomuvsya sposterigatu,yak yakuusb xrobak z intelektom ravluka poluvae brydom ysix,xto ne rozdilyae uogo dymok,nasha pozutsiya tobi netsikava,bo vona dlya tsuvilizovanux ludeu,a ne neandertalbtsiv,zavdyaku tobi i na tebe sxojux Ykraina sudutb gluboko v dypi i gryzne she glubshe
Ну дякую, що у Вашій оцінці я маю хоч інтелект хробака. Мені Ваша оцінка дуже згодиться. Я буду посилатися на таке авторитетне джерело як Ви. Щодо бруду, ну Ви не далеко втікли від мене. А для справжніх українців думка є одна держава і мова МАЮТЬ бути єдині. Судячи з Ваших висловів Ви не є представником цивілізованих людей. І я чогось думаю, що саме ізза таких ДВУЛІКІХ ЯНУСІВ як ВИ - україна і є в тому самому місці.
alena писав: meni nachxatu na vas,konchenux natsionalistiv,bo v jutti diutb zovsim inshi zakonu i naspravdi lushaetbsya vas tilbku poshkodyvatu.dorechi ne vtomluu sebe vidpoviddu,bo meni na nei nasratu i bagato tsikavishux mijnarodnux forymiv,de spilkyutbsya tsuvilizovani ta rozymni ludu
Відповіддю я себе не втомив. Вам начхати, насрати - ваше демократичне право. Форумів звісно багато. Не заперечую.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Black »

Забанив, бо набридло читати ту херню... аргументів нема, одні образи...

форум почав перетворюватись на збіговисько емігрантів, в яких ностальгія за родіною. І ллють сюди все підряд, їм зза кордону всім видніше, що тут і як тут... ху із ху...
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення keepo »

Народ, вас знову заносить... причому чим далі, тим більше.
Якщо чесно, то пости alena читав через слово (не переварює мій мозок трансліту). Але обурення її мені зрозуміле.
Belamor, що за "уроди", "шваль"??? Ти хто такий, щоб отак обзивати жителів іншої області??? Ти хочеш сказати, що ти їх всіх знаєш, що можеш розкидатись такими словами? Лвів"яка модний? чи що. вже кумарять ваші заклики.
Якщо ви з Блеком кращі і так ратуєте за підйом мови в східній Україні, то чому ви ще не там і не протестуєте проти постанов, які неправильні? Ні - вам краще сидіти в своїй пісочниці і обзивати всіх інших...
Я за українську мову скрізь і усюди, але не тотальною нігеляцією досягнень всіх інших людей. Вони такі самі люди, ні гірші ні кращі. Тільки говорять на іншій мові. І якщо не хочете САМОСТІЙНО впливати на події ТАМ, то бажано і тут не особливо не обзиватись.
форум почав перетворюватись на збіговисько емігрантів, в яких ностальгія за родіною. І ллють сюди все підряд, їм зза кордону всім видніше, що тут і як тут... ху із ху...
форум вже давно перетворився на таку собі тепличку в якій керуються не правилами а особистими примхами декількох людей. і в якій хтось може рахувати себе вищим за інших, оскільки говорить на іншій мові.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Відповісти