Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Так
3
5%
Ні
53
93%
Мені пофіг
1
2%
 
Всього голосів: 57

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Black »

Народный депутат Вадим Колесниченко обращает внимание международной общественности...на факты пропаганды идеологии фашизма, расизма и дискриминации в сфере высшего образования Украины. Об этом идет речь в обращении политика к Генеральному Секретарю Совета Европы Терри Девису, Генеральному секретарю ООН Пан Ги Муну и Генеральному директору ЮНЕСКО Коитиро Мацуури, текстом которого располагает From-UA.

В этом обращении украинский нардеп обвиняет власти страны в политике "направленой на насильственную ассимиляцию и этноцид свыше 30% своего населения (около 17 млн человек) – этнических украинцев, россиян, поляков, венгров, молдаван, румын, представителей этносов и народов, для которых единственно возможным языком общения является русский".

А вот еще выдержки из скандальной "телеги" Колесниченка: "За 16 лет независимости закрыты свыше 3 тыс. русскоязычных школ, что составляет более 60% от их общей численности на 1992 год, при этом количество учеников с русским языком обучения сократилась почти в 7 раз из свыше 3 миллионов до 480 тысяч; по языковому признаку дискриминируются СМИ, русский язык почти полностью вытеснен из сфер науки, высшего образования, государственного управления, медицины и тому подобное…

….Они фактически лишены права на высшее образование, поскольку они поставлены в предварительно неравные конкурентные условия для вступления в университеты и дискриминированы по языковому признаку.

Более того, Президент Украины Ющенко отдал распоряжение премьер-министру Тимошенко создать отдельный исполнительный орган государственной власти (невзирая на то, что соответствующие управления уже существуют в правительстве и местных органах исполнительной власти), который проводил бы политику украинизации и выполнял бы функции полиции в языковой и культурной среде Украины.

….Отсюда, государство, дискриминируя сообщества языковых меньшинств, подает обществу негативный пример и фактически провоцирует социальные явления бытовой нетерпимости и расизма относительно представителей любых меньшинств в Украине. А бездеятельность судебной и правоохранительной систем делает невозможной защиту и возобновление прав этих людей, что осложняет интеграцию Украины в европейское и мировое сообщество."

http://obozrevatel.com/news/2008/2/11/217089.htm
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення keepo »

Депутата в крематорій...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Black »

Майже 9% випускників не зможуть вступити у вуз через оцінку з української мови та літератури
http://life.pravda.com.ua/problem/482d516178d54/

Дані, які наводить УЦОЯО на своєму порталі неприємні для випускників та викладачів. Виявляється, що 8,38% учнів в Україні знають свою рідну мову та літературу на 3 бали і менше (за 12 бальною шкалою). Оцінку від 10 балів отримали 11,29% учнів.

Майже половина випускників (44,37%) отримали оцінку 4,5 та 6 балів. 35,96% учнів знають українську мову та літературу на 7-9 балів. І лише 222 учні з усієї України отримали за тестування з української мови та літератури максимальний бал.

"Досвід проведення тестувань в інших країнах засвідчує, що доля учасників, що не отримують порогової кількості балів, зазвичай складає 8-9%", - зазначає у своєму повідомленні Інформаційний центр незалежного оцінювання.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
alena
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 33
З нами з: Пон 10 березня 2008 р. 20:13
Стать: жіноча

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення alena »

Oberejnishe z vurazamu,ymnik,miu cholovik z Donetsbka,do rechi tej ne zgidnuu z rishennyam misbk.radu.A ya vvajau,sho tilbku v nas na Ykraini mojytb postavutu isputu na ykr movi dityam,yaki vse juttya rozmovlyalu ta navchalusya na ros,bezperecho mova mae bytu odna-ykrainsbka,ale ne takumu metodamu,ny osb y vidpovidb mautb :threaten:
alena
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 33
З нами з: Пон 10 березня 2008 р. 20:13
Стать: жіноча

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення alena »

Pruemno bylo b vam,yakbu xtosb napusav Lutsbk-yrodu???
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Золушка »

Алена, звикай.
І приготуйся, зараз з тебе зроблять "врага народа" :D
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Black »

Золушка, з тебе, що вже зробили??? Повертайся на батьківщину працювати на благо своєї рідної держави, а не вискочила заміж за іноземця і тепер увесь свій "патріотизм" виливаєш ностальгією в місцеві форуми. Вже дістала своїми фразами-камінцями в наш город. Якщо хоч, то пиши по суті і по темі... А не що не пост, то скиглиш, що тут над тобою познущались.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

Золушка всім невдоволеним москалям пропонує здорову альтернативу. Звертайтеся до неї за порадами. Про Донецьк повторю - УРОДИ. Раз вони довзоляють отаке творити в себе в місті - іншого слова нажль не найдеться. Мені якось байдуже шо там думають омоскалені шари населення про мою бренну душу.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Золушка »

Вибачте Блек, більше не буду. Але така вже моя думка просто, це не камінці:)

І якщо вона відрізняється від вашої, то напевно мені треба мовчати , але іноді так важко...

Так що всім, хто не думає так як ви краще не писати, я правильно зрозуміла?

Блек, а моє особисте життя тут ні до чого. Ти як адмін повинен ж знати правила і не переходити на особистості:)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Black »

Я думаю, Беламор говорить не про всіх, але про більшість. В Луцьку теж є "уроди", але набагато менший відсоток. :)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Black »

Золушка, пропагуй російську в Туречинні і Чехії, а не тут. Створи там партії і добивайся надання їй статусу другої державної мови. А тут не треба... обійдемося...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

alena писав:A ya vvajau,sho tilbku v nas na Ykraini mojytb postavutu isputu na ykr movi dityam,yaki vse juttya rozmovlyalu ta navchalusya na ros,bezperecho mova mae bytu odna-ykrainsbka,ale ne takumu metodamu,ny osb y vidpovidb mautb :threaten:
Так тільки в нас на Україні ДІТЯМ НЕ ДАЮТЬ ВЧИТИСЯ НА ТІЙ МОВІ НА ЯКУ ВОНИ ЗАСЛУГОВУЮТЬ. УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ СТАТТЮ
Та й взагалі кіко за тими москалями горшка носити? Україна незалежна вже 17 років. Навчальний процес триває 11. Про які "%я можна говорити речі типу "які розмовляють і навчаються на російській ...". Та це навпаки мало бути давно. Навпаки мали прийматися ЗАКОНИ про обмеження кількості російськомовних шкіл в тому ж Донецьку. Бо та шваль далі клепає дітей які не вчаться рідної мови. Це якась псевдо-нація. Ні Україна ні Росія.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
alena
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 33
З нами з: Пон 10 березня 2008 р. 20:13
Стать: жіноча

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення alena »

meni vas dyje shkoda... :cry: tsikavo,yaka shvalb sklepala Belamora?chu mojete vu davatu ludyam vuslovluvatu svou dymky i ne lutu bryd na golovy?na cho duvutbsya admin??
Відповісти