Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Так
3
5%
Ні
53
93%
Мені пофіг
1
2%
 
Всього голосів: 57

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

keepo писав: Ти хто такий, щоб отак обзивати жителів іншої області??? Ти хочеш сказати, що ти їх всіх знаєш, що можеш розкидатись такими словами? Лвів"яка модний? чи що. вже кумарять ваші заклики.
Шановний - я не львівяка. Я буду говорити те, що я хочу. Висловлювати свою думку - для цього було створено цей форум. Якщо когось щось кумарить - прошу не лізь і не читай. Тем на форумі БАГАЦЬКО. Тіко всі умнікі лізуть саме в політику і саме в тему про двомовність.
keepo писав: не хочете САМОСТІЙНО впливати на події ТАМ, то бажано і тут не особливо не обзиватись.
Не тобі вказувати що мені робити. Тобі чомусь більше зрозуміле обурення alenу ніж моє на дії Донецької міськради. Це твої проблеми. Ти ніколи не відносився до патріотів. Я не збираюся сидіти і просто так дивитися, як твориться беспредел в Донецьу. Небачу в своїх діях нічого поганого. Я просто інформую населеня, яке завдяки постам буде знати, що твориться на сході України.

P.S. В нормальної людини після прочитаного про рішення міської ради Донецька виникне один синонім - УРОДИ.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

keepo писав: і в якій хтось може рахувати себе вищим за інших, оскільки говорить на іншій мові.
Шановний а не здається, що в когось комплекси лізуть із штанів? Ніхто нікого не дискрімінував тут ЗА РОЗМОВИ російською мовою. Було повно користувачів, які використовували саме російську мову для спілкування. Ніхто жодного слова поганого на них не сказав. Мені чесно байдуже, хто якогою мовою тут висловлює свою думку.
Єдине побажання - АРГУМЕНТОВАНО її висловлювати.

Ця тема і голосування "Чи необхідно зробити російську мову другою державною?" стала унікальною. Тут бачте захисники російської мови розбивають свої тонкі душі і ідуть жалітися в іншу тему "Чи відчували Ви дискримінацію на форумі?".
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення keepo »

Я буду говорити те, що я хочу
я тобі не забороняю, але поки є правила їх треба дотримуватись ;) а обзивати всіх жителів уродами не діло.

твоє обурення діями міськради в донецьку я підтримую, а от намагання неодноразово принизити всіх емігрантів на форумі - ні :(

Ще раз повторю: не прирівнюй інформування і свої коментарі. Інформація - факт, а твої коментарі, це твоя особиста думка. Ти цих 2 поняття часто путаєш і видаєш свої думки за істину....

Патріот я чи ні - не тобі вирішувати ;)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

Нагадаю пост, який викликав таку жваву дискусію
Belamor писав:http://ua.korrespondent.net/ukraine/468060
Донецьк Уроди
Донецька міськрада прийняла рішення обмежити навчання українською мовою у освітянських закладах. Відтак заборонено збільшувати кількість україномовних шкіл і класів та дитсадків і дитячих груп.

За таке рішення сьогодні, 20 травня, проголосували 55 з 58 депутатів, присутніх на 19- й сесії міськради у вівторок.
А також цитата з іншої теми, але вона має відношення саме до цієї
Viktor писав: Нещодавно сесія Донецької міської ради прийняла рішення про заборону відкриття в Донецьку вузів з українською мовою викладання, а секретар міської ради (на прізвище Левченко, якщо не помиляюся), обгрунтовуючи дане рішення сказав, що оскільки в регіоні діловодство ведеться в основному російською, мова спілкування теж російська, то вивчення української може негативно вплинути на розвиток особистості! :shock: Як як це почув, захотів йому в пику плюнути! Шкода, що через екран це зробити не можна!
А тепер ще й до Донецьк оголосили зоною без НАТО: http://novynar.com.ua/politics/27441
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення keepo »

Шановний а не здається, що в когось комплекси лізуть із штанів? Ніхто нікого не дискрімінував тут ЗА РОЗМОВИ російською
а хто казав, що ви ущемляєте російськомовних???
ви якраз україномовних щемите. причому аргументуєте це чомусь тим, що от я балакаю українською, значить всі хто балакає російської, або ті хто їх підтримує - люди нижчого сорту :-D
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення keepo »

Нагадаю пост, який викликав таку жваву дискусію
Нагадаю, що моє обурення викликало ставлення Беламора і Блека до інших форумчан.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

keepo писав: Ще раз повторю: не прирівнюй інформування і свої коментарі. Інформація - факт, а твої коментарі, це твоя особиста думка. Ти цих 2 поняття часто путаєш і видаєш свої думки за істину....
Форум створено - шоб ОГОЛОШУВАТИ свою ОСОБИСТУ думку. Я свідомо НАДАВ такого забарвлення інформації. Інформацію в кінці кінців можна прочитати на будь-якому сайті новин. А обговорити своє віднощення до неї - саме на форумі.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

keepo писав: ви якраз україномовних щемите. причому аргументуєте це чомусь тим, що от я балакаю українською, значить всі хто балакає російської, або ті хто їх підтримує - люди нижчого сорту :-D
Та нікого я не щемлю. Видно в когось слабенька психіка - як тільки зразу на особистості переходити. Ніхто не зміг вести АРГУМЕНТОВАНУ розмову. Ніхто навіть не зміг обгрунутвати СВОЮ позицію. Зі сторони УЩЕМЛЕНИХ лунали лишень бризгання слиною.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення keepo »

Форум створено - шоб ОГОЛОШУВАТИ свою ОСОБИСТУ думку. Я свідомо НАДАВ такого забарвлення інформації. Інформацію в кінці кінців можна прочитати на будь-якому сайті новин. А обговорити своє віднощення до неї - саме на форумі.
ще раз повторю. ти не просто висловлюєш свою думку, ти її намагаєшся насадити всім іншим... і якщо з тобою не згідні, то ти їх відразу і принизити пробуєш. звідси і скарги в "ущемленні".
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

keepo писав: ще раз повторю. ти не просто висловлюєш свою думку, ти її намагаєшся насадити всім іншим... і якщо з тобою не згодні, то ти їх відразу і принизити пробуєш. звідси і скарги в "ущемленні".
Ще раз повторюю - Я висловолюю СВОЮ думку. Насаджувати її я не збираюся. Якщо опонент такий слабенький в тому, що він відчуває ущемлення - це проблеми опонента.
Вся розмова йшла на грані фола. Погоджуюся Я Є РІЗКИЙ У СВОЇХ ВИСЛОВОЛЮВАННЯХ. Проте я нікого НЕ ОБЗИВАЮ ублюдком, бидлом чи потворою.
Фраза Донецьк Уроди - висловлює моє ставлення ДО РІШЕННЯ МІСЬК РАДИ. Якщо хтось з жителів Донецька прирівняв її до себе це - КОМПЛЕКС. Хоча жителі Донецька активно підтримують рішення міськради. Можна сказати що це є саме офіційна думка.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Золушка »

keepo писав:
Нагадаю пост, який викликав таку жваву дискусію
Нагадаю, що моє обурення викликало ставлення Беламора і Блека до інших форумчан.

Так, ставлення не ахті... І ще й намагаються самі собі внушити, що нічого поганого не роблять і нікого не ображають, а навпаки.

Смішно читати після всього, що було написано Бєламором, слова типу: я нікого не ображаю... :? Це так несерйозно. Невже на себе зі сторони так важко глянути?
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

Золушка писав: Так, ставлення не ахті... І ще й намагаються самі собі внушити, що нічого поганого не роблять і нікого не ображають, а навпаки.
Смішно читати після всього, що було написано Бєламором, слова типу: я нікого не ображаю... :? Це так несерйозно. Невже на себе зі сторони так важко глянути?
Ви на себе зі сторони гляньте і попросіть aleny на себе зі сторони глянути. А вже потім давайте такі поради. Ато в на завжди так - з інших вимагаємо а самі того недотримуємося.

Всі Ваші висловлювання претендують на ОФТОП. Не стосуються теми "Чи необхідно зробити російську мову другою державною?"
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Black »

"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову"
© Ліна Костенко.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти