Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Так
3
5%
Ні
53
93%
Мені пофіг
1
2%
 
Всього голосів: 57

Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Cherry »

Ще один приклад - ми з чоловіком вибираємо холодильник, і я зареєструвалась на одному українському форумі, який функціонує при Києвському магазині побутової техніки. Українською спитала поради. Мені досі ніхто не відповів, хоча питання, задані після мене російською мовою уже отримали відповіді. Ви можете сказати, що,можливо, випадково пропустили... тільки ж кожне питання на форумі створюється окремою темою. Випадково оминути неможливо.

Біда в тому, що введення другою державною російську мову фактично означає заміну української на російську. Спитайте ваших знайомих, які зараз працюють в Києві, якою мовою вони там спілкуються і чому? Переважна більшість - російською, тому що українську не розуміють (або роблять вигляд, що не розуміють).
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

http://pravda.com.ua/news/2007/9/10/63742.htm

Скрипка обвинувачує Черновецького в етноциді
Серед учасників акції - представники груп "Вій", "Воплі Відоплясова", а також письменники брати Капранови.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Black »

Зображення

Зображення

І ще один правда великий:

http://www.tiahnybok.info/media/vo_svob ... 005_01.jpg
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення ag326 »

Cherry писав:Ще один приклад - ми з чоловіком вибираємо холодильник, і я зареєструвалась на одному українському форумі...
любопытсва ради - ссылку можна?
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Cherry »

ag326 писав:
Cherry писав:Ще один приклад - ми з чоловіком вибираємо холодильник, і я зареєструвалась на одному українському форумі...
любопытсва ради - ссылку можна?
Звичайно - http://bt.kiev.ua/forum/showforum.php?fid=27&block=0
(Зараєстрована як Cherry, хоча моє питання ви б і так знайшли - воно єдине українською)
Сьогодні 12 вересня, відповіді так і немає...
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Black »

В мене було теж саме. Відіслав на одну фірму київську запит по витратним матеріалам, щоб проконсультували. Відповіді не надійшло. :(
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Basil »

А тепер прочитай тут: http://pravda.com.ua/news/2007/8/28/63139.htm
Оригінальна фотографія з обличчям старого, зображена на наліпках Тягнибока – це робота відомого польського фотографа, переможця одного з конкурсів фотографії. І на цій фото зображений ніякий не "москаль", а поляк.
І назва фотографії "Вічний оптиміст", а не "Обличчя російського мату". І соціальний контекст тої фотографії зовсім не "як погано живуть москалі", а про одиноке життя літніх поляків у старих подвір’ях малих міст Польщі...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Black »

А ти думаєш в рекламах зубної пасти знімаються стоматологи??? :lol:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

Basil писав:А тепер прочитай тут: http://pravda.com.ua/news/2007/8/28/63139.htm
Оригінальна фотографія з обличчям старого, зображена на наліпках Тягнибока – це робота відомого польського фотографа, переможця одного з конкурсів фотографії. І на цій фото зображений ніякий не "москаль", а поляк.
І назва фотографії "Вічний оптиміст", а не "Обличчя російського мату". І соціальний контекст тої фотографії зовсім не "як погано живуть москалі", а про одиноке життя літніх поляків у старих подвір’ях малих міст Польщі...
Та мені пофіг хто там на фото. :D А плакат фтему. :D
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Cherry »

Basil писав:А тепер прочитай тут: http://pravda.com.ua/news/2007/8/28/63139.htm
Оригінальна фотографія з обличчям старого, зображена на наліпках Тягнибока – це робота відомого польського фотографа, переможця одного з конкурсів фотографії. І на цій фото зображений ніякий не "москаль", а поляк.
І назва фотографії "Вічний оптиміст", а не "Обличчя російського мату". І соціальний контекст тої фотографії зовсім не "як погано живуть москалі", а про одиноке життя літніх поляків у старих подвір’ях малих міст Польщі...
Між іншим, Тягнибок оперативно відповів на цю статтю http://www.tiahnybok.info/diyalnist_ole ... 02962.html
Я особисто мав розмову із дизайнером нашої агітки, і мені відомо, що фото, використане на ній, взято із сайту http://www.bomg.ru - і це абстрактне зображення, тим паче, фотографія не була підписана.
Далі я вже не перевіряла - чи то фото польського фотографа чи і справді з сайту бомж.ру :)
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Cherry »

Думаю всі чули про чергову передвиборчу ініціативу Партії Регіонів провести референдум (в тому числі) для надання російській мові статусу державної.
Наскільки я пам"ятаю з уроків політології, статус української мови як державної визначено розділом першим Конституції України.
Якщо ж хтось хоче внести зміни до першого розділу, йому спершу треба прочитати розділ 13, який говорить:
Стаття 156.
Законопроект про внесення змін до розділу І “Загальні засади” ... подається до Верховної Ради України Президентом України або н е менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України і, за умови його прийняття не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України, затверджується всеукраїнським референдумом, який призначається Президентом України.

Повторне подання законопроекту про внесення змін до розділів І, ІІІ і ХІІІ цієї Конституції з одного й того самого питання можливе лише до Верховної Ради України наступного скликання.
Невже Регіони забули, що спершу треба 2/3 конституційного складу ВРУ (тобто 2/3 від 450 = 300), а вже потім референдум?
А як стверджує представник Конституційного Суду (у відповідь на звернення Мороза):
...правовідносини, які виникли у зв’язку з неповноважністю ВР виникли ще 1 червня цього року у зв’язку з ухваленням рішень з’їздів партї НУ та БЮТ, на яких повноваження 167 народних депутатів були припинені».

За його словами, рішення КС від 2002 року, про яке говорить Мороз «однозначно тлумачить положення чинної Конституції і однозначно вимагає від парламенту для проведення пленарних засідань наявність у конституційному складі парламенту не менше 300 народних депутатів».
http://ua.korrespondent.net/main/83219/
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Black »

Cherry, вони вже там дано роблять, шо хочуть. Ця реклама Нашої України з презіком "Закон один для всіх" мене дратує. Він нічого не може зробити, вони коли хочуть тоді приходять, хоч вже давно розпущені. Не можуть поставити ментів, щоб били їх дубинками гумовими і не пускали туди??? Невже це так складно? Вони вже не є недоторканими в будь-якому випадку. Просто ці політичні імпотенти вже задрали своїми тупими гаслами і обіцянками, я ще не бачив щоб хтось щось зробив доброго. І коли президент сам порушує навіть ті ж правила дорожнього руху, нема чого писати на рекламі такі фрази. Хай почне з себе.
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Cherry »

black писав:Не можуть поставити ментів, щоб били їх дубинками гумовими і не пускали туди??? Невже це так складно? Вони вже не є недоторканими в будь-якому випадку.
Ага, і соціаліст Цушко, який якраз і очолює доблесну міліцію, дасть наказ не пускати свого шефа по партії (Мороза) та інших коаліціантів до парламенту. Уже була схожа "комедія" зі звільненням прокурора.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Black »

Ющенко - головний воєннокомандуючий. Може поставити вояк. :)
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Belamor »

Нічо нічо. Західна Україна зато не вимирає.
Зрівняйте народжуваність і смертність Західної і Східної України

Народжуваність
Зображення
Смернтність
Зображення

Думаю скоро питання двомовності перестане бути актуальним
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти