Чи потрібна депутатська недоторканість?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Чи потрібна депутатська недоторканість?

Так, потрібна депутатам усіх рівнів
0
Немає голосів
Ні, не потрібна взагалі
7
88%
Потрібна лише депутатам Верховної Ради
1
13%
 
Всього голосів: 8

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Чи потрібна депутатська недоторканість?

Повідомлення Black »

Колись відбувався референдум з приводу цього питання. Більшість проголосувало проти надання депутатам недоторканості. До голосу народу ніхто не прислухався. Все залишилось на своїх місцях. Потім десь чув, що референдум мав рекомендаційний характер. Нещодавно президент України підписав закон про депутатську недоторканність, відповідно до якого, крім депутатів Верховної Ради депутатську недоторканність одержали депутати районних рад. За матеріалами Української правди 86% киян вважають, що депутати не повинні мати недоторканності. Найбільш лояльна до депутатів у цьому питанні молодь - 21% респондентів у віці 18-29 років уважають необхідною депутатську недоторканність. Яка ваша думка?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Власне кажучи я голосую проти. Тому, що вважаю що досить багато депутатів зловживає цим і недоторканість практично унеможливлює притягнення депутатів до відповідальності, зокрема й кримінальної.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Ні в якому разі. Ваще до кожного депутата привязати міну. І на кожній вулиці кнопки поставити. Шось вибірцю не сподобалося - підійшов нажав. Назбиралося 10 відсотків недовольних - БАБАХ і нету бошкі.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

я голосую за не тому, що так хочу, а тому що так буде, на жаль.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Депутатам то вона потрібна. Ой як потрібна :-). Ну куди ж вони без недоторканості??? Навіщо тоді в депутати йти? А так і можливість нажитися є, і нічого за це не буде. Депутати все зроблять для того, щоб зберегти недоторканість.
planirovschik
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 26
З нами з: П'ят 14 жовтня 2005 р. 10:07

Повідомлення planirovschik »

Misha писав: я голосую за не тому, що так хочу, а тому що так буде, на жаль.


Голосувати треба не як буде, а як ти сам рахуєш повинно бути, тоді і порядок може в країні якийсь буде. А інакше навіщо тоді взагалі проводити голосування, краще ті кошти що витрачаються спрямувати на соціальні програми.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Думаю, що непотрібна, вних і так привілеїв забагато, а от обов"язки свої не виконують
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

господа, а в чьом проблема? Закон принято, якого хрена його обговорювати. Вже треба з цим жить!!! Хренова тєма!!! 8)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Чиряк на сраці треба лікувать, а не жити з ним. :D
planirovschik
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 26
З нами з: П'ят 14 жовтня 2005 р. 10:07

Повідомлення planirovschik »

sashka писав: господа, а в чьом проблема? Закон принято, якого хрена його обговорювати. Вже треба з цим жить!!! Хренова тєма!!! 8)


Неподобається тема, спілкуйся в іншій, або створи свою про що ти хоч поговорити. А ця тема дійсно серйозна і вона турбує людей, бо саме під прикриттям мандатом йде розкрадання держави та здійснюються протиправні дії.
Такі теми потрібно піднімати та обговорювати і чим більше людей буде підтримувати ці ідеї тим більше буде шансів щось змінити. А мовчати і миритись з тим що творять одиничі це не правильно.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

саме під прикриттям мандатом йде розкрадання держави та здійснюються протиправні дії.


На жаль, це правда... :cry:
У ВР багато людей, яким явно там не місце, а місце за гратами.
planirovschik
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 26
З нами з: П'ят 14 жовтня 2005 р. 10:07

Повідомлення planirovschik »

На жаль, це правда... :cry:
У ВР багато людей, яким явно там не місце, а місце за гратами.


До того ж на майбутні вибори знову йтимуть люди бізнеса, їхні цілі отримати недоторканість та використати її для розширення свого діла. Якби зняли недоторканість, то таких людей було б на багато менше, а у ВР прийшли люди дійсно фахівці тоді можна було надіятись на підйом економіки та престижу України.[/quote]
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

planirovschik писав:
Неподобається тема, спілкуйся в іншій, або створи свою про що ти хоч поговорити. А ця тема дійсно серйозна і вона турбує людей, бо саме під прикриттям мандатом йде розкрадання держави та здійснюються протиправні дії.
Такі теми потрібно піднімати та обговорювати і чим більше людей буде підтримувати ці ідеї тим більше буде шансів щось змінити. А мовчати і миритись з тим що творять одиничі це не правильно.


Ця тема була варта уваги до тих пір, поки цей закон ще неприйняли. А закон прийнято, і верещати шо це погано чи добре вже немає ніякого смислу. Я так бачу шо піздєть всі мастєра, і всі знають в чьом проблєма, а от як її вирішити ніхто не знає. Як би ти вирішував в свому житті трохи більше за те якою рукою жопу підтерати....

От шоб ти не був сильно голословним, то скажи пожалуйста "дорогой пролєтарій" як змінити "Закон про статус народного депутата" особливо пунктік шо стосується недоторканості??? І взагалі шо тобі особисто дасть відміна депутаської недоторканості... ??? Шось ця вся балаканина нагадує Достоєвского "Уніжениє і оскорбльонниє" :evil:

"Спочатку в них нічого не було, а потім в них все вкрали :D "- дуже типовва ситуація для всіх обіжених.

P.S. Почніть жити "Не словом, а ділом"? :idea: :!: :!: :!:
planirovschik
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 26
З нами з: П'ят 14 жовтня 2005 р. 10:07

Повідомлення planirovschik »

Ця тема була варта уваги до тих пір, поки цей закон ще неприйняли. А закон прийнято, і верещати шо це погано чи добре вже немає ніякого смислу. Я так бачу шо піздєть всі мастєра, і всі знають в чьом проблєма, а от як її вирішити ніхто не знає. Як би ти вирішував в свому житті трохи більше за те якою рукою жопу підтерати....

От шоб ти не був сильно голословним, то скажи пожалуйста "дорогой пролєтарій" як змінити "Закон про статус народного депутата" особливо пунктік шо стосується недоторканості??? І взагалі шо тобі особисто дасть відміна депутаської недоторканості... ??? Шось ця вся балаканина нагадує Достоєвского "Уніжениє і оскорбльонниє" :evil:

"Спочатку в них нічого не було, а потім в них все вкрали :D "- дуже типовва ситуація для всіх обіжених.

P.S. Почніть жити "Не словом, а ділом"? :idea: :!: :!: :!:


Розмовах народжується істина, люди повинні говорити про те що їм не подобається, що невлаштовує бо ті дятьки з мандатами від народу на виборах крепко залежать, тому і вигадують та обіцяють багато, а потім забувають і невиконують. Якщо розмови будуть доходити до дискусій, будуть люди з твердими ідеями, лідери за якими піде більша частина народу, тоді і буде зміна. Сьогодні ми говоримо про не доторканість, завтра про ще щось інше, життєве, можливо після завтра сформується загальна думка, родиться ідея змін в управлінні державою, будуть люди які в змозі це зробити. Будинок як будується? О, помаленько, по цеглині, а получаються великі багатоповерхівки і вже тоді вони щось важать.
Ми ж не про життя на Марсі говоримо (хоча теж ідея має життя, єдине брак інформації), чи скажімо споримо про недоторканість Англійських чи Германських депутатів.
А, для себе я вирішую значно більше ніж якою руко дупу підтирати, хоча б борюсь з ЖЕКами, ГАІ, коли добиваюсь правди, коли ні, але сидіти мовчати, бо так робить більшість рахую не правильно.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

to planirovschik,
це все і так давно йожикам ясно!!! Я тебе питаю шо дєлать? і хто це має дєлать??? і яким чином??? Пожалуйста по пунктах конкретно 1,2,3 і так далі... :x


p.s. А в будівництві ти нічого не тямиш!!!!
Зображення
Відповісти