Опитування відставка уряду

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Як ви ставитеся до відставки уряду?

Ющенко прийняв єдино правильне рішення
6
38%
негативно, бо може початись криза
3
19%
а мене це аж ніяк не гребе, я вже з цими темуровцями замахався
5
31%
не можу дати об"єктивної думки, оскільки не зовсім знайомий зі всіма питаннями
2
13%
 
Всього голосів: 16

Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

Belamor писав: Я проти назви "всенародно". 14 відслтеів це далеко не всенародно. Я її не обирав. На виборах голосував за Ющенка а не за БЮТ. Шанс вона мала щось в країні зробити за 9 місяців. Хоча її звільнення то швидше прояв слабкості. А взагалі в оточенні Юща повно гамнюків.

Мова йшла про обрання Ю. на посаду премьєра, і фрмально за неї голосував тільки парламент, а реально це був вибір майдану і відсотки тут ні до чого!!!!!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Не прирівнюй майдан під одну гребінку. Далеко не всі хто був на майдані одноголосно за Тимошенко. Так я згідний, що без Тимошенко Ющ не виграв би революції. Но повторю ще раз електорат Юлі є 14 відсотків (хоча зараз зросте напевно вдвічі).
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

На виборах президента я голосував не за Ющенка, а проти Януковича. Якби була можливо - голосував би за Юлю. Розумна баба і вона знає що робить. З іншого боку чоловікові складно працювати під керівництвом жінки. Це трохи давить на психіку і не є для нас приємним. Але якщо жінка - спеціаліст, то до неї варто прислухатися.
В даній ситуації час покаже хто правий і чого вартий. Є думка, що Ющенко довго на посаді не протримається, що до кінця президенського терміну він не дотягне. А ще колись Глоба передбачав, що главою держави буде жінка. Якщо ця жінка Юля - я ЗА!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Це моя особиста думка. Я не вірю в ніякі там ПРЕДСКАЗАНІЯ. Це є глупо і непрофесійно.
Можливо і буде жінка президент. І тоді ми всі як в нірвані заживемо. Але принаймі хочу щоб то було професійно. Не дивитися на якісь фантастичні ідеї і прогнози а дійсно той хто на то заслуговує. Я зараз взагалі не бачу достойного політика в Україні. Юля мені не подобається своєю нарваністю. Політик має бути мудрий і спокійний. Юля відноситься до стервозних жінок. Як вона говорить - у мене складається враження що в неї чуть слина не бризгає. Вона мала 9 місяців. Так згідний, що їй мішали і не дали до кінця доробити. Але ефективність уряду була нульовою. Можна було б і краще.
Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

Ющ звичайно загнався, але інакше й не могло бути. На рахунок Тимошенко, то те що вона злегка нарвана - та да, але тільки такі люди можуть щось зробити у владі, вона не боїться на відміну від інших і робить те що інші бояться собі дозволити. Я тут читав що згадують ще Янука, що вони з Юльою можуть обєднатись - це повна бредовщина. Я взагалі не розумію як таких проФФФеСССорів пускають у владу, і він ще й рипається після всього скоєного, намагається щось доказати.... абсурд :evil:
Відповісти