Опитування відставка уряду

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Як ви ставитеся до відставки уряду?

Ющенко прийняв єдино правильне рішення
6
38%
негативно, бо може початись криза
3
19%
а мене це аж ніяк не гребе, я вже з цими темуровцями замахався
5
31%
не можу дати об"єктивної думки, оскільки не зовсім знайомий зі всіма питаннями
2
13%
 
Всього голосів: 16

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Опитування відставка уряду

Повідомлення Belamor »

Як ви ставитеся до відставки уряду?
Solomonius
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Вів 16 серпня 2005 р. 11:17

Повідомлення Solomonius »

Для Тимошенко то неабиякий бонус перед виборами.
Ющенко також хоче видатися білим і пухнастим - не хоче бачте розібратися що і до чого взів всіх погнав
Є хорошо пісенька
МАМААААА - ААААААААНАРХІЯ,
ПАПАААААа - СТАКАН ПОРТВЕЙНА!!!!!!!!!!!
Життя іде - і все без коректур....
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

УРРРРааааа нарешті звершилось канув в пучину безглуздих міжусобних розборок уряд Тимошеньчихи і рада безпеки ,знаєте аж легше стало бо на такий моральний ананізм вже дивитись неможливо було.Недарма кажуть що якщо закрити в банці двох павуків то вони один одного обовязково замочать це тільки було питанням часу.Президент прийняв єдине правильне рішення в даній ситуації за що я його аж заповажав ,але з іншого боку він попадає в повні помідори якщо незамочить Юлю ,бо вона бистренько вскочить в опозицію перед виборами набирає кучу голосів і тоді презіку срака.Здругої сторони без Порошенка він фактично голе місце це тоже зле йомузараз треба зробити великий вибір між ними кого насварити а кого жостко наказати і бачу останнім стане Порошенко.Вивод...якщо зараз нестворити сильний уряд без клятих популістів то президенту хана ,да і так йому добре небуде оскільки гризня неприпиниться.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Найбільше мені не подобаються Порошенко і Тимошенко. І ще Піскун.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Президенти Республіки Польща Олександр Кваснєвський та Росії Володимир Путін розуміють мотивацію президента Ющенка, який звільнив свій уряд і секретаря РНБО. Про це президенти повідомили під час телефонної розмови з українським президентом, повідомляє прес-служба президента. Співрозмовники обговорили політичну ситуацію у своїх країнах, зокрема, Віктор Ющенко розповів колегам про мотиви сьогоднішньої відставки уряду.

Сторони заявили, що відставка уряду є внутрішнім питанням країни і зазначили, що Ющенко, як глава держави, відповідає за стабільність у країні й ефективну роботу всіх гілок влади.

Співрозмовники підкреслили, що двосторонні стосунки між країнами залишаються незмінними, дружніми і стратегічними.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Тимошенко заявила, що піде в опозицію, а Янукович сказав, що не виключено, що вони обєднаються. Ось так. :?
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Давно треба було відправити Тимошенко у відставку подалі від економіки... за час її правління постійно був якийсь прихований страх "А що ж буде завтра"..... жахлива нестабільність у всьому - ось результат діяльності прем"єрки.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Я вважаю, що В.А.Ющенко зробив велику дурницю. Звільнення всього Кабінету Міністрів на чолі з Ю.В. Тимошенко є виявом його слабкості як людини, як політика. Він виявився неспроможний розібратися в ситуації що склалася. Передумовами цього є "шкурні інтереси" його та його оточення. Власне, звільнив Юлю не Ющенко, а його оточення, зокрема - Порошенко (кум Ющенка).
Мені сподобався виступ Юлії Володимиріни на "Інтері". Я вважаю, що він прозвучав чесно і правдиво. Мені відкрилися очі на деякі цікаві моменти. Вона сама, без запитань журналістів, ведучого та ін. дала відповіді на численні запитання, які б могли пролунати в її адресу. Склалася думка, що присутні в студіях її скоріше підтримували, ніж осуджували чи щось подібне.
Найближчим часом Україна не зможе мати такий достойний уряд, який був при Юлі. Цей уряд дійсно багато зробив для нашої держави. Він показав, що Україна може бути дійсно незалежною, самостійною, європейською державою. Однак, це багатьом не подобається. Якщо економічні процеси в державі відбуваються чисто і прозоро, то набагато складніше втілювати в життя різні схеми, які приносять надприбутки окремим людям. І саме ці люди не дали працювати Юлі далі. Вона багатьом стала поперек горла.
Значна заслуга у відставці уряду належить Порошенку. Саме він предендував на пост прем'єр-мініста України. А народ обрав Юлю. Можливо, ви ще пам'ятаєте чиє ім'я скандував Майдан? ЮЛЯ, ЮЛЯ, ЮЛЯ!!!
Спеціально під П.Порошенка було створено посаду секретаря РНБО з розширеними повноваженнями, всупереч Конституції та іншому законодавству України. Цього йому виявилось мало. Юля на посаді прем'єра заважала Порошенку втілювати свої бізнесові амбіції в життя. А згадайте "сльозі і соплі" Порошенка, коли з нього зняли депутатство. Він же сам ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ був скласти депутатські повноваження. А тут таке...
Позитивним моментом є те, що у відставку Ющенко відправив не лише уряд на чолі з Тимошенко, а й самого Порошенка. Все-таки Президент чесна людина. Хоча й слабка. Йому не вистачило сили. У відставку, чи хоча б тимчасово відсторонити від виконання посадових обов'язків тих чиновників до рішення суду, які підозрюються у корупції та інших протиправних діях (хоча за нинішньої судової системи це надто складно). А так в нинішній ситуації не розбираються хто хороший, хто поганий. Говорять, що уряд звільнили у зв'язку з корумпованістю. Виходить, що ВЕСЬ уряд - злочинці. Хоча це й неправда. Відставкою уряду порикривалися сраки різних порошенків, пінчуків та ін. Зараз ніхто не розбирається хто в чому винен. Нікого не наказують, не саджають у тюрму. Всі заняті обговоренням недоліків уряду Тимошенко. І обговоренням проблем формування нового уряду.
Думаю, що сім місяців надто мало для того, щоб реально відчути вплив позитивних змін від діяльності уряду Юлії Володимирівни. Якби вона попрацювала хоча б до виборів... Якби на шляху втілення своїх планів вона зустріла б не такий скаженний опір багатьох впливових людей... Якби ... То й результати були б інші.
Ще одним важливим моментом, який пострияв відставці Юлі, є те, що вона стала з'являтися на екранах телевізора частіше за самого Ющенка. І слава доставалася їй, а не президенту. В Ющенка проявляється манія величі. Юля мала б трудитися, а всі позитивні досягнення приписувати правлінню Віктора Андрійовича. Ющенко казав, що в Росії, в Білорусії чудові прем'єри. Але ж їх майже ніколи не видно по телевізору. Народ їх майже не знає. А тут Юля з її славою, популярністю.

Я за Юлю. Вірю, що вона стане першою особою в Україні.
Юля!!! Юля!!! Юля!!!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А мені вона і її діяльність не подобається і не подобалась. Згадати як вона хотіла врегулювати бензинову кризу в країні. Це просто смішно диктувати такі умови. Та й навіть якщо взяти її психологічний портрет, подивитись на постійно бігаючі очі. В мене довіри до такої людини немає. Тим більше ще в Росії відкрито на неї якусь кримінальну справу і її оголошували в розшук в інтерпол, де її прізвище, то зявлялось, то зникало. Диму без вогню не буває...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Як для політика вона достатньо нарвана. Таким нарваним людям не місце там. Хоча в принципі якщо вже Ющ її поставив то хай би вона до кінця попрацювала. А хоча всі вони ЛЬОЛІКІ. І нового ідола з опущеної Тимошенихи робити не збираюся.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Президент Віктор Ющенко вважає виступ екс-прем'єра Юлії Тимошенко в ефірі каналу "Інтер" емоційним і артистичним.

"Це був емоційний, артистичний виступ, і де треба було говорити фактами, на жаль, я фактів не зустрів", - сказав Ющенко в коментарі журналістам у неділю.

"Я знаю, Юлія Володимирівна знаходиться не в найкращому морально-психологічному стані, бо я сам пережив таке. Моя порада Юлії Володимирівні – якщо на першому місці стоять чесноти, про які ми говорили на Майдані – то це в будь-якому вигляді краще, ніж просто робити грубий опозиційний підхід", - додав Ющенко.

Повна версія статті:
http://pravda.com.ua/news/2005/9/11/33282.htm
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Блек, ціни на нафтопродукти нам диктує Росія. За часів Кучми більша частина нафтопереробної галузі лягла під Москву. Так було вигідно окремим людям. Юля трохи їх притіснила. Звісно, це викликало супротив. Їм це сильно не подобається. Але ж Юлі вдалося знизити ціни. Якби їй давали змогу нормально працювати в рамках закону, то й результати були суттєвіші.
Наша проблема полягає в тому, що бізнес і політика представленні одними і тими ж людьми. В нормальному суспільстві люди, які створюють закони не повинні займатися бізнесом. У нас в парламент рвуться за владою, за недоторканістю, за можливіть лобіювати свої інтереси.
Гляньте що робилося коли депутатів призначали в міністерські крісла, коли Порошенко став секретарем РНБО. Юля перша подала заяву на позбавлення депутатства у ВР. А інші... Інші навіть не визнають рішення суду. Депутатське - це великі можливості, з якими не хочуть розлучатися навіть займаючи більш високу посаду. Не даремно ж наш Налькович збираєтсья йти на вибори. Нафіга йому та Волинь з губернаторством. Там в Києві можливості більші.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В Європі ціна на бензин від 1 євро, правда якість так вища. Ти б хотів би продавати в 2 рази дешевше, якби міг продати в два рази дорожче?
Війну ж в Чечні і в Іраці не дарма ведуть. Тепер Штати і Росія підняли ціни на нафтопродукти. Тут всьо чотко продумано.

А про бізнес і політику цілком з тобою згоден.

Не переживай і Ющенко і Тимошенко явно скривають свої доходи. Подивись їхні декларації і порахуй скільки вони потратили. Одні шмотки Тимошенчихи стоять більше, ніж вона заробляє. І все їм дарять і дають за помірну ціну в оренду. Хєрня то всьо явна. Про яку довіру тут можна говорити.
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

Що-до опитування. Негативно!!!! І зовсім не тому що може початись криза, вона вже триває, а тому що виглядає воно все як у відомому афоризмі, "разберусь как следует и накажу кого попало".
Не мав великий Ю. морального права відправляти "всенародно призначену" Ю. у відставку тим паче що це виглядало як помста "око за око".
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Я проти назви "всенародно". 14 відслтеів це далеко не всенародно. Я її не обирав. На виборах голосував за Ющенка а не за БЮТ. Шанс вона мала щось в країні зробити за 9 місяців. Хоча її звільнення то швидше прояв слабкості. А взагалі в оточенні Юща повно гамнюків.
Відповісти